СУРОВОЯДСТВО - хлътнало коремче за два месеца

  • 58 736
  • 306
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 959
...реших ама само с решението  останах ...
Фараонке, съвсем не! Ще успееш и тоз път, просто знаеш че ще се отрази перфектно и Тялото Ти и на усещането, така че без компромиси! А Ти нали добавяш и няколкото ореха и мед, които влизаха в пречист. рецепта на Дънов?
...бях чела,че по-лесно се усвоява смелен...
Били, да не го бъркаш с лененото семе, обвивката му лесно се усвоява, не е такава като на флакса?
...тепърва навлизам в материята да видя с какво да ги заменя...
Невидимко, успех, и дано не се стреснеш в началото!

# 241
  • Мнения: 3 647
...реших ама само с решението  останах ...
Фараонке, съвсем не! Ще успееш и тоз път, просто знаеш че ще се отрази перфектно и Тялото Ти и на усещането, така че без компромиси! А Ти нали добавяш и няколкото ореха и мед, които влизаха в пречист. рецепта на Дънов?

да точно с малко мед и няколко ореха - вкусно е и даже не мога да го изям наведнъж - но днеска ме съботитаха със едни домати с кашкавал и сирене
и утре е ден - май ми стана любима фраза
 ooooh!  bouquet

# 242
  • Мнения: 2 759
                     Уф, записвам се, че от страх да не загубя темата вече четвърти ден не гася компютъра. Сакън  Whistling!

# 243
  • Мнения: 2 959
Ангуа, права си, поне действа успокояващо! Аз също съм решила да правя подобно житно пречистване като спрем кърменето, ако не си се решила дотогава ще си правим компания!

# 244
  • Мнения: 194
Здравейте от мен! Присъединявам се към вас. Храня се с череши, ягоди, домати и краставици. Това е. Вписвам се в режима, нали.

Прегръдки!

# 245
  • Мнения: 3 647
Ангуа, права си, поне действа успокояващо! Аз също съм решила да правя подобно житно пречистване като спрем кърменето, ако не си се решила дотогава ще си правим компания!
Kalida сега ми  домъкнаха  5-6 кг  череши от вилата на Тати и  ще е грехота да  ги оставя да се развалят - свирни  когато  смяташ да го почваш- ще заформим малка житна групичка
 Hug Hug  bouquet

# 246
Здравейте. За първи път влизам във вашия форум. Просто, вече ми е време да чакам внучета...
Преди време аз също доста търсех информация  за суровоядството. Постепенно успях да понасъбера нещичко... и реших да направя сайт, където да сложа всичко, което съм намерила. Може там да откриете неща, които ще ви бъдат интересни.
Това е адресът на сайта:
http://www.surovo.hit.bg/start.htm

# 247
  • Мнения: 2 959
...За първи път влизам във вашия форум. Просто, вече ми е време да чакам внучета...
Весста, нима времето и възрастта трябва да бъде ограничение за общуване?! Не би трябвало. Бих се радвала ако влизаш доста по често сред нас, друго си е споделеният опит от тоз вид хранене и натрупаният житейски такъв! Благодаря за линка и дано се засечем не само еднократно!

# 248
Благодаря за поканата   Simple Smile
Ще се поразходя из форума...
 Simple Smile

# 249
  • Мнения: 634
Момичета, да ви попитам..
стафидите полезни ли са при диетите или се отричат сушените плодове?
щото са сурови, плод са, но пък сушени вече нямат никакви полезни съставки ooooh!

# 250
  • Linz
  • Мнения: 11 619
щото са сурови, плод са, но пък сушени вече нямат никакви полезни съставки ooooh!
Как да нямат?! Shocked Имат си според мен Rolling Eyes

# 251
  • Мнения: 331
Момичета,искам да ви питам в какво си смилате сусама?Аз пробвах в мелничка за черен пипер,но много бързо я омазни и нищо не стана.
Bili - защо не пробваш със сусамов тахан - продава се по магазините и е смлян тахан.

Някой има ли мнение за книгата на проф. Христо Мермерски "Българска медицина на народната медицина и здравето" - попаднах на статия - извадка от книгата и в нея се говореше видовете суровоядство - знаете ли нещо?

# 252
  • Мнения: 684
                     Уф, записвам се, че от страх да не загубя темата вече четвърти ден не гася компютъра. Сакън  Whistling!
Hug Hug Hugи аз все така пред компа и информация събирам ама апетита ми е по-силен от мен самата smile3514 smile3514 smile3514УЖАС!

# 253
  • Мнения: 621
Аз доста време бях на суровояден режим (родителите ми тогава бяха йоги и аз бях малко йогченце  4470), а и сега съм си лактоововегетарианка ама да ви кажа от суровоядството не отслабнах ... обмяна на веществата, кво да прайш

# 254
  • Мнения: 2 959
...стафидите...вече нямат никакви полезни съставки...
Колхозничке Невидима, и аз като Ренката не мисля че губят съставките си. Вярно е че съдържат 60% захар от теглото си, но все пак това е фруктозата, която е за предпочитане пред всякакви други не дотам полезни сладости. Освен това са пълни с антиоксиданти и в това отн- е могат да мерят сили със сливите и кайсиите. Според мен при едно правилно организирано хранене винаги може да се вместят и стафидите.
...и в нея се говореше видовете суровоядство...
Надя К, дано някое от Момичетата да е попаднало на въпросната статия, а какво е Твоето мнение, Ти прочете ли я?
...аз все така пред компа и инф-я събирам...
Дива-3, чак сега разбирам титлата Ти, но все пак аватара Ти е много стимулиращ, напред и нагоре с воля и постоянство. Всичко се постига, зависи какви приоритети имаш! Успех и дано скоро промениш титлата, но не с помощта на хапчета, а с упорство и самочуствие!
Галатея, вече не практикуват ли йогата родителите Ти, според мен ако имаш началото тръпката от допира с нея остава завинаги, поне така е при мен? А за суровоядството, не винаги се отслабва, не толкова от метаболизма колкото от целта. И тук има доста качествени протейни, карбсове, полезни мазнини, които съчетани по правилният начин водят до определената цел.

Общи условия

Активация на акаунт