Никъде няма... големи номера обувки!

  • 126 977
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
Че къде е точно този магазин Хуманик? / Може да сте казали, но не помня .. /
За срещата-няма да препускаме по магазините, просто по едно кафе с тортичка на някое хубаво място? Хайде !!
За по-лесно - в някой от моловете.

# 601
  • Мнения: 342
Хуманик е в гранд МОЛ на етажа на Дойчман.
За срещата няма да се включвам, аз съм едвам 170 см))

# 602
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Може направо  в  Гранд Мола, тъкмо кафе и обувки в едно.

# 603
  • Мнения: X
Аааа, Люлия - да си ги нямаме такива ! Тука е сбирка на големи крачета, не на високи дами !!
Кажете кога-ама да е събота , ако може...

# 604
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, имам същия проблем като вас Sad
Аз нося 40-41, но с тези умалени номера нищо не мога да си намеря. Какви са тези китайски обувки, а уж българска номерация Shocked даже и моите приятелки които са носили 38, сега им стават обувки 40 номер  #Crazy Какво остава за нас  newsm78 Някой беше писал в New Yorker, от там си взимам 42номер, но за съжаление не са много качествени, а в Humanic и аз съм виждала големи номера, но не съм пробвала. Бях виждала и в La Redoute в сайта им до 42 номер обувки, ако някой нещо си харесва може да си направим поръчка от сайта , а виждам че и повечето сме от Варна  Peace
Julia 21 и аз се ужасявам от мисълта че ще ми пораснат краката от бременността, че после само по поръчка  Laughing

# 605
  • Мнения: 342
Аз имам едни балеринки ЛаРедут 41номер, но и те ми убиваха. За да си купя нещо по интернет трябва или да съм пробвала това, което  ще купувам или да знам сантиметрите на стелката . Иначе не рискувам.
Ха-ха и аз няма да се реша на трето , че ще трябва да мина на мъжката номерация.

За срещата.. Аз в събота работя и тогава сме с най-много работа и си тръгваме всеки път в различно време, но никога преди 16 часа.

Последна редакция: чт, 08 сеп 2011, 18:40 от Люлия

# 606
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз в събота почивам, но съм с хлапето. Баща му е в командировка. Перспективата да гоня 5 годишен дивак при това мрънкащ ме ужасява ooooh! Уговаряйте, после само пуснете инфо, аз ще преценявам според зависи. Последният път в Хуманик хлапето ми спираше хората и питаше къде има евтини обувки, умрях от срам.

# 607
  • Мнения: 10
на всички които се интересуват мога да дам адрес на м-н във Варна където има големи номера обувки до 42 ,но са доста скъпички  200 лв средна цена ако нямат намаление

# 608
  • Мнения: X
Хм, 200 лв си е направо....лукс. Благодаря, от Германия мога да си купя за по 20-на евра.

# 609
  • Мнения: 89
на всички които се интересуват мога да дам адрес на м-н във Варна където има големи номера обувки до 42 ,но са доста скъпички  200 лв средна цена ако нямат намаление


Хм...И кой е магазина ?

# 610
  • Мнения: 342
Какво стана??!!  Всички обути ли са вече??

# 611
  • Мнения: 1 536
Ами! Crossing Arms Обувките никога не ми стигат на мен.Искам още и още.......  tooth

# 612
  • Мнения: X
Изпазам в истинск екстаз като отварям нова кутия с обувки Mr. Green И най-приятната гледка е построена кула от кутии с обувки !
Аз засега съм обута и то по два чифта за сезон.

# 613
  • Мнения: 89
Може и да съм ви запитвала, но пак да си кажа, че възмущението напира ли, напира ....

Някой има ли обяснение, защо тия Дайхман (или както там се произнася), в онлайн магазина си имат всякакви дамски номерации, включително над 42-43, а в магазините си в БГ - не! Дори миналата есен/зима се бяха излъгали някак да пуснат някой-друг модел 42, тази есен ходих няколко пъти и нямаше ...
Това им е онлайн магазина: http://www.deichmann.com/GB/en/shop/home-ladies/home-ladies-shoes.cat - някой да е поръчвал от тук ?

Едните боти на марката Graceland, ги имаше в Грамадан, за "скромната" сума от 140 лв., а на сайта са 14 лири  Tired .... Каква е тази дискриминация, какво е това чудо ...Онзи ден писах на една бг фирма производител на обувки, имат ли 42-43 и ми отговориха мило, че имали до 41, но някои моделчета идвали малко по-големички, да проверявам ...Това ми е много "любимо", аз нося 42, но не, да пробвам 40 примерно, щяло да ми стане  Crazy ....

# 614
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Тия дни влязох в магазин на Габина да проверя за обувки, но за моя приятелка..скромните 36 номер (бладзе й). Та влизам аз с моите си 42 номер на Seveneleven от Humanic-а и навличам крак в почти всичките им обувки 40 номер. Бях шокирана, по принцип имам супер ботуши пак техни, които са 40 номер. Когато ме караха да ги меря щях да набия продавачката, но в крайна сметка ми стават. Така, че и аз не знам вече какво да кажа. Иначе моите 42 се оказаха естествена кожа и се отпуснаха и сега похлопвам с тях, в началото ми мачкаха пръстите яко.
Ahim_sa и аз се чудя защо се подиграват с нас и ни имат за прости. Извинявам се за израза ама ми е писнало да виждам парцали от ларедут да речем на безбожни цени, сякаш не сме чували за нет.

Общи условия

Активация на акаунт