някой ползвал ли е clean & clear за черни точки или препоръчайте

  • 32 789
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Clean & clear blackhead clearing,ползвла ли го я някой и доволен ли е ?Искам нещо наистина ефикасно за черни точки,ползвам една маска на гарние ,но маха само повърхностно .

# 1
  • София
  • Мнения: 4 752
Ползвала съм го преди година може би. Според мен е много хубаво, бях страшно доволна. Не ми пресушаваше кожата, а беше доста чиста и освежена. По-добро е от това на Гарние, което ми беше твърде силно, а не повлия на черните точки почти никак. А относно това, че е повърхностно - само механичното отстраняване ги изчиства напълно и пилинга Whistling

# 2
  • Мнения: 3 647
Ползвала съм го преди година може би. Според мен е много хубаво, бях страшно доволна. Не ми пресушаваше кожата, а беше доста чиста и освежена. По-добро е от това на Гарние, което ми беше твърде силно, а не повлия на черните точки почти никак. А относно това, че е повърхностно - само механичното отстраняване ги изчиства напълно и пилинга Whistling
подкрепям
и аз бях доволна
даже съм се замислила скоро да се сдобия пак с такова
  bouquet

# 3
КОлко струва може ли да ми кажете, а аз на гарниер мн се надяввах,но нищо, първте три - четири пъти много добре си усещах кожата ,но след това адски много започна да се изсушава и да става червена на някои проблемни места. Смятам скоро да си взема тази маска на клиин & клеер, но от сега искам да зная какви пари е newsm17 , само се моля да е много по-добра от гарниер .
 Grinning

# 4
  • Мнения: 3 647
КОлко струва може ли да ми кажете, а аз на гарниер мн се надяввах,но нищо, първте три - четири пъти много добре си усещах кожата ,но след това адски много започна да се изсушава и да става червена на някои проблемни места. Смятам скоро да си взема тази маска на клиин & клеер, но от сега искам да зная какви пари е newsm17 , само се моля да е много по-добра от гарниер .
 Grinning
около 8-9 лева май ги гледах последно - не са скъпи
  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 4 752
около 8-9 лева май ги гледах последно - не са скъпи
  bouquet
даже по-малко мисля, че е. Към 6-7, поне в по-големите магазини и супермаркети  newsm78

# 6
  • Мнения: 3 647
около 8-9 лева май ги гледах последно - не са скъпи
  bouquet
даже по-малко мисля, че е. Към 6-7, поне в по-големите магазини и супермаркети  newsm78
може на мен ми се върти нещо от рода на 7.88 ама не съм сигурна
 ама  горе  долу там са някъде
  bouquet

# 7
 newsm81 , много сте точни и изчерпателни, БЛАГОДАРЯ. И все пак някой ползвал ли е тази маска продължително тяло, имам редвид маха ги черните тоЧки за един ден или повече.... ooooh!

# 8
  • Мнения: 3 647
newsm81 , много сте точни и изчерпателни, БЛАГОДАРЯ. И все пак някой ползвал ли е тази маска продължително тяло, имам редвид маха ги черните тоЧки за един ден или повече.... ooooh!
е като всяка маска трябва  да се ползва редовно
не се надявайте, че ще ги премахне от раз и повече никога няма да се появяват
  bouquet

# 9
  • Мнения: 7 418
   Редовно ходене на добър козметик препоръчвам.
   Иначе по-хубавите  козметични продукти могат само да намалят до някаква степен появата на черните точки.
   

# 10
  • Мнения: 1 237
И аз си взех съвсем скоро на Clean & clear и все още няма кой знае какъв резултат,но ще видим след известно време.

# 11
  • Мнения: 4 770
Едно момиче тук го препоръчваше много, дори има цяла тема. Flutter

# 12
  • София
  • Мнения: 423
Aз точно заради тази тема си го купих и мога да потвърдя,че наистина от 2-3 намазвания почти нямам черни точки,а по принцип имам много.Е, аз си мажа само носа и брадата,че ме е страх да не изсушава много.Взех го 6-7 лева от Пикадили.

# 13
  • Мнения: X
 newsm78 Доста хвален продукт, замислих се да си взема и аз Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 275
Aз точно заради тази тема си го купих и мога да потвърдя,че наистина от 2-3 намазвания почти нямам черни точки,а по принцип имам много.Е, аз си мажа само носа и брадата,че ме е страх да не изсушава много.Взех го 6-7 лева от Пикадили.
Cash, за кое говориш, за почистващият гел(крем)ексфолиант или за лосиончето?

# 15
  • София
  • Мнения: 423
Говоря за лосиончето,което е специално за почистване на комедони - blackhead clearing .На него пише резултат за 1 ден и е така.200мл. е с тъмно синя капачка.

# 16
Има невероятен ефект, така че въобще не се замисляй. Отиди и си го вземи. бтв преди 2 седмици някъде бях в кауфланд и го бяха пуснали на цена от 5.20 или 5.40.

# 17
  • Мнения: 348
Ползвам и съм много доволна, но не го слагам всеки ден, а веднъж седмично по скоро, като пилинг маска. Цялата серия ми харесва   bouquet

# 18
  • Мнения: 113
 Аз мога да ви препоръчм един друг продукт - на Нутроджена 2в1.Купих си го преди няколко месеца,а сега му тече рекламата по ТW, та благодарение на него разредих часовете за почистване при козметичката/ ooooh! много го мразя това стискотене по лицето  #2gunfire/ и се отдадох само на разкрасявяшти процедури  bowuu

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 1 243
Някой може ли плс да пусне снимка на този така препоръчван продукт, че са толкова много гелчета, почистващи кремчета и т.н. за премахване на комедони - да не се объркам нещо! Hug

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 857
i az bqh dovolna

# 25
Аз не съм много доволна от продуктите имам и гела за почистване с частичките и лосиона ама нещо няма много голям ефект, на Авон, продуктите пък са пълна глупост...и аз вече се чудя кво да ползвам, а нямам много...даже нямам пъпки само черни точки по носа и брадичката...ама няма отърване и това е Sad

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Кое е по-добро... гела (в тубичката) или лосиона....защото си мисля че ги има и двете.. специално за черни точки?А пък в момента изплозвам на Гарние лосион за да не ти лъщи лицето.. ама кво да ви кажа.. то стана още по мазно и от преди... незнам  newsm78 и аз искам да го пробвам тоя  clean & clear  ама ще чакам да видя какви са вашите мнения  Crazy  Laughing

# 27
  • Мнения: 757
една моя позната е много доволна от този продукт.

# 28
  • Мнения: 2 199
Какво препоръчвате  Flutter
Лосиона или крема или ексфолианта, че всеки е доволен от различни неща   bouquet

# 29
АЗ ГО БЯХ ПОЛЗВАЛА (изхабих цяла опаковка) И НЕ СЪМ ДОВОЛНА ИЗМИВА ЛИЦЕТО ЗА ТОВА СТАВА НО НЕ ПРЕМАХВА ЧЕРНИТЕ ТОЧКИ.ЦЕНАТА МУ БЕШЕ ОКОЛО 6-7 ЛЕВА

# 30
  • Мнения: 348
Ползвам го и съм доволна. Кожата става гладка и мека, но не маха черните точки. За тях ти препоръчвам лепенките на PONDS.

# 31
  • Мнения: 3 376
Според мен е най-добре да се отиде първо на козметик,за да почисти черните точки и след това да се използват продукти за поддържане на кожата.Защото иначе само се замазва положението отгоре,а комедоните си остават в кожата,тъй като не е почистена в дълбочина.

# 32
  • Мнения: 250
Аз съм доволна от clean & clear дори го предпочитам, без да изключвам и ролята на козметика.

# 33
  • Мнения: 779
 на c&c имам 3те им измиващи "препарата"-този за 4ерни то4ки е мн добър,DAILI WASH също,но CREAM WASH е отвратителен,за нищо не става....първите 2 са мн добри,1ия е с 4асти4ки,а др не....но 3тото все едно си миеш кожата само с вода-никакъв ефект,въобще не измива

# 34
  • Мнения: 414
Аз пък тъкмо си мислех утре да си взема на Гарние онова 3 в 1, че от скоро нещо виждам черни точки  #Cussing out. Имам един лосион за почистване и съм доволна от него ама явно ще се преориентирам. Ще отида до кауфланд да видя дали го има това клийн енд клиър. Много яко като сте сложили картинка  Simple Smile Ейййй сега ми светна !!!! Преди много време гледах една реклама на лосион против черни точки. Щях да питам какъв е и се оказа, че е клийн енд клиър хаха яко Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 176
Аз явно не съм добре. Няма продукт от масовата козметика, който да не съм ползвала. Ми...какво да ви кажа. Нищо не се случи. Нямам кой знае колко лоша кожа, но ефекта беше в главата ми.
Наистина, аз съм най=доволна от бебешки сапин и хладка вода. Това е. Повярвайте, че е абсолютно същия ефект.
За масовата козметика е сравнението!

# 36
  • Мнения: 68
преди малко си го купих за 7,30...много ми го похвалиха и на мен затова реших да го пробвам..

# 37
  • Мнения: 414
Аз мислех днес да си го купя, но навън е такъв ад, че се отказах... Утре ще пробвам пак Simple Smile

# 38
тоя гарниер за нищо не става

# 39
  • Мнения: 68
не съм доволна от clean&clear излезнаха ми пъпки...може би това се дължи,че има алое,а на мен не ми понася..

# 40
  • София
  • Мнения: 980
Според мен е най-добре да се отиде първо на козметик,за да почисти черните точки и след това да се използват продукти за поддържане на кожата.Защото иначе само се замазва положението отгоре,а комедоните си остават в кожата,тъй като не е почистена в дълбочина.

 newsm10

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Току що си купих лосиона за премахване на черни точки и като го пробвам 2-3 пъти ще докладвам дали има ефект.Но и според мен първо трябва да се отиде на козметик... и тогава да се започва каквато и да е била козметика за почистване  Wink  Simple Smile
Ама аз съм доволна от лосиона за почистване на Ейвън (зеления) много съм доволна даже   Grinning

# 42
  • Мнения: 414
Е, черните точки можеш да си ги махнеш и вкъщи, без да ходиш на козметик. Аз лично не съм го правила, но доста мои приятелки се 'мъчат' по този начин Simple Smile

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз говоря за цялостно почистване на лицето,не само за черните точки... ама както го прави козметика.. никой не може да си го направи в къщи...  Grinning каквото и да прави.... и аз съм пробвала какво ли не... ама като отида на козметик... все едно не съм аз,все едно не е мойто лице...  Crazy много чисто става  Peace

# 44
  • Мнения: 414
Да ама боли  Cry

 Twisted Evil

# 45
  • София
  • Мнения: 68
Ползвала съм ексфолианта, но не съм доволна от резултата

# 46
  • Мнения: 202
аз си ги махам черните точки първо с на Нивеа лентичките и после си ползвам Клин енд клиар-а през два дни и съм доволна

# 47
  • Мнения: 459
аз си ги махам черните точки първо с на Нивеа лентичките и после си ползвам Клин енд клиар-а през два дни и съм доволна

Какви са тези лентички? За първи път чувам.

# 48
  • Мнения: 1 802
аз си ги махам черните точки първо с на Нивеа лентичките и после си ползвам Клин енд клиар-а през два дни и съм доволна

Какви са тези лентички? За първи път чувам.
Аз обаче не чувам за първи път за тях, ама не мога да ги намеря.   Close
Имаше ги едно време по аптеките и козметичните магазини, но май вече ги няма, а бяха наистина добри!  Peace

# 49
  • Мнения: 4 053
аз си ги махам черните точки първо с на Нивеа лентичките и после си ползвам Клин енд клиар-а през два дни и съм доволна

Какви са тези лентички? За първи път чувам.
Аз обаче не чувам за първи път за тях, ама не мога да ги намеря.   Close
Имаше ги едно време по аптеките и козметичните магазини, но май вече ги няма, а бяха наистина добри!  Peace

ама, какво точно правят тези лентички, какво представляват  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 980
аз си ги махам черните точки първо с на Нивеа лентичките и после си ползвам Клин енд клиар-а през два дни и съм доволна

Какви са тези лентички? За първи път чувам.
Аз обаче не чувам за първи път за тях, ама не мога да ги намеря.   Close
Имаше ги едно време по аптеките и козметичните магазини, но май вече ги няма, а бяха наистина добри!  Peace

ама, какво точно правят тези лентички, какво представляват  newsm78
Махат черните точки от челото,носа и брадичката.Лепенката се слагаше на предварително намокрени места(или на сухи беше и после мокриш,не се сещам точно одавна ги бях ползвала)и после дърпаш от двете страни и по влакната се виждат остатъците от черните точки.Ползвала съм на Nivea, струват около 9-12 лв,проодават се в пикадили и по аптеките  Wink

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 12:17 от lepidopteria

# 51
  • Мнения: 4 053

ама, какво точно правят тези лентички, какво представляват  newsm78
Махат черните точки от челото,носа и брадичката.Лепенката се слагаше на предварително намокрени места(или на сухи беше и после мокриш,не се сещам точно одавна ги бях ползвала)и после дърпаш от двете страни и по влакната се виждат остатъците от черните точки.Ползвала съм на Nivea, струват около 9-12 лв,проодават се в пикадили и по аптеките  Wink

мерси за инфото, не ги бях забелязала до сега  Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 38
Аз лично не съм доволна от лентичките на Нивея, нито от ексфолианта clean & clear, лосиона не съм ползвала.  Naughty

# 53
  • Мнения: 414
То от тези лентички половината са доволни, другата половина - не. Зависи колко черни точки имаш, големи ли са, малки ли са, каква ти е кожата и т.н. Докато не пробваш не можеш да знаеш ще си доволен ли или не  Peace

# 54
  • Мнения: 4 053
То от тези лентички половината са доволни, другата половина - не. Зависи колко черни точки имаш, големи ли са, малки ли са, каква ти е кожата и т.н. Докато не пробваш не можеш да знаеш ще си доволен ли или не  Peace

че, то с всичко е така  Wink

# 55
  • Мнения: 202
аз лично съм доволна много от лентичките ползвам ги от много време миналата седмица си купих даже нова кутия има ги не съм забелязала да се намират трудно след баня се ползват и вадят всичко.Много е важно да се спазват инструкциите иначе може да кажат всички че не вършат работа.Също така да похваля един скраб на Freeman сестра ми ми го прати от вън но разбрах тук от една тема че се продава и при нас супер е е не знам дали качеството е едно но уви тук е БГ и всичко се случва

# 56
  • Мнения: 414
Едва ли ще е на същото ниво като чужбинското Simple Smile По - добре и кажи да ти изпрати още едно  Whistling

# 57
  • Мнения: 202
Едва ли ще е на същото ниво като чужбинското Simple Smile По - добре и кажи да ти изпрати още едно  Whistling
май ще излезнеш права сега четох темата за тази козметика и мисля де не правя експерименти от тук

# 58
Днес си купих clean&clear против черни точки,дано има ефект върху моята кожа...все пак на всяка кожа различно Simple Smile

# 59
# 60
  • Мнения: 7 474
Аз съм ползвала лепенките на Нивеа, много са удобни и на мен специално ми почистват чудесно Peace.

# 61
По принцип аз имам много суха кожа... не съм ходила на козметик понеже близка моя приятелка отиде веднъж и лицето и заприлича на нищо ..да почистено е,но ти трябват минимум 4 дена, в които да не се показваш пред хората  smile3511 ... Аз имам черни точки по нослето малко по Т зоната и савсем малко по бръдичката ... та мисълта ми е за моята суха кожа дали няма да е опасно да използвам някои от тези продукти, защото ме саветваха, че ако след използването на един такъв продукт сложа овлажняващ крем няма да е толкова зле положението  newsm17

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
За черни точки и въобще за маска абе за 3 в 1  Laughing използвам Гарниер  3 в 1

# 63
  • София
  • Мнения: 3 787
Ползвала съм едно лосионче на Клийн енд Клиър за чувствителна кожа.Изсуши ми кожата ужасно много.Не го препоръчвам изобщо Naughty
А иначе от лепенките на Нивея и аз съм доволна Wink

# 64
ох ..много се двуомя между Clean & Clear или Garnier 3 in 1  argue Прочетох всякакви мнения и за двете и оставам с впечатлението, че с мойта суха кожа не съм за нито едно от двете  smile3557 И все пак разбрах едно важно нещо : при тези кремове и маски ефектът е строго индивидуален .. така че смятам да изчакам да минат и утрешните 40градуса и да отида до другия край на града в големия маркет за избор на воляяяя  Whistling

# 65
  • Мнения: 1 475
От Clean &Clear за черни точки, честно да си призная не видях никакъв ефект, а другия вид който е за почистване всяка вечер, получих алергична реакция и го изхвърлих! Това е моя опит с този вид почистващо средство!!

# 66
Az sega polzvam Garnier PureActive protiv 4erni to4ki i petna po liceto.Mnogo e dobur probvai go.  bowuu

# 67
  • София
  • Мнения: 5 193
Ако говорим за ексфолианта - няма никакъв ефект! #Cussing out Първите дни ми се стори по-добре, но после черните точки си бяха пак в същото количество. Пробвала съм и двата. #Cussing out
Как се качва снимка?

Общи условия

Активация на акаунт