Препоръчайте ми хотел във Велинград

  • 32 453
  • 47
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
В края на месеца  ще ходим във Велинград и четиримата и не мога да избера хотел - никога не сме били там. Искам да е топло, да има закрит басейн, който да е топъл, да е подходящо за деца....а бе изобщо хотел като за семейни хора Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 1 155
аз съм ЗА х-л Велина http://www.velinahotel.com/velinabg/index.php
Има подходящо място за разходка до хотела, катерушки, дават кошарка за стаята, има високи столчета в ресторанта.
Още инфо съм писала тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74174.100

# 2
  • Мнения: 133
с 4 ръце препоръчвам хотел олимп басеина е много топъл водата е около 32-34 С има детски отделен от големия има и джакузи римска баня в цената вкл. закуска - шведска маса най най претъпканата  вервай ми доста хотели и спа сме обиколили  ние бяхме 3 семейства с малки деца в средата на февруари закрит басейн  Страхотно !

# 3
  • Мнения: 128
с 4 ръце препоръчвам хотел олимп басеина е много топъл водата е около 32-34 С има детски отделен от големия има и джакузи римска баня в цената вкл. закуска - шведска маса най най претъпканата  вервай ми доста хотели и спа сме обиколили  ние бяхме 3 семейства с малки деца в средата на февруари закрит басейн  Страхотно !
Кажи какви са цените моля, и аз съм чувала хубави неща за него.

# 4
  • Мнения: 1 937
Още един глас за хотел Олимп.
От всички във Велинград, които сме посетили, това е единственото място на което бихме отишли пак.
Но... през седмицата. Празнични и почивни дни става неприятна навалица.

SIS_73, ето адреса.
Цените - двойна стая около 100, апартамент 130-150 лв.

Не ми хареса нито Рич, нито Лайт, нито Дворецът, нито новооткрития Гранд хотел Велинград, нито Елбрус и т.н.

# 5
  • Мнения: 133
ние спахме в апартамент 125 лв една голяма спалня със свод и разтегателен диван ето ти и  двойна стая наште приятели платиха 88 лева
ето ти и линк да разгледаш хотела линк
 http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=3478
ето и още един линк
пак за Олимп
http://www.rezervaciq.com/hotel_olymp_velingrad_prices.html

препоръчвам ти и кръчмата Милениум много вкусно големи порции 10 човека 2 бутилки ракия 1 вино много бири и сокове салати  скари и т.н платихме 185 лева!!!
намира се на центъра до реката ама ако си вземете таксита като нас все пак не караме пили !! От хотела до Милениума с такси 1.50лв
 

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
и ние бяхме в Олимп- в малък апартамент, доволни сме средно от обслужването - трябваше малко да ги изюркам за някои неща.
Но следващият път със сигурност ще се настаним в Гранд хотел Велинград- с часовниковата кула.лятото още беше в строеж като ходихме там, обаче скоро мъжът ми беше там, в този хотел и каза,че е идеален за семейна почивка- има и детски кът с какички  Hug
хубаво да си починете!

# 7
  • France
  • Мнения: 726
Х-л Елбрус, двойна стая 40лв със закуска, чудесен спа център, басейна става за деца
0359 53239. Два пъти бяхме там, последно октомври

# 8
  • Мнения: 361
pechovska. а базата хубава ли е?

# 9
  • Мнения: 1 937
Темата за Елбрус.
Сайтът на хотела.

# 10
  • София
  • Мнения: 227
 Горещо препоръчвам Гранд хотел Велинград- март месец бяхме с приятели и децата  и си изкарахме чудесно.
През седмицата на басейна бяхме само ние и беше мн.спокойно- децата си тичаха на воля, къпаха се в детският басейн, вечер играеха в детският кът докато бяхме в ресторанта,  изобщо все едно, че не бяхме с деца. Преди сме ходили в Олимп, но този хотел ми хареса много повече особено СПА центъра,  стаите са по-големи.

# 11
  • Мнения: 364
Препоръчвам хотел Велина - с голям закрит басеин, спа услуги, спокойно е, цените също са добри - около 80лв е двойната стая, с изглед към града и езерото Клептуза 

# 12
  • Мнения: 3 423
Горещо препоръчвам Гранд хотел Велинград- март месец бяхме с приятели и децата  и си изкарахме чудесно.
През седмицата на басейна бяхме само ние и беше мн.спокойно- децата си тичаха на воля, къпаха се в детският басейн, вечер играеха в детският кът докато бяхме в ресторанта,  изобщо все едно, че не бяхме с деца. Преди сме ходили в Олимп, но този хотел ми хареса много повече особено СПА центъра,  стаите са по-големи.
може ли малко повече за детския кът Hug-има ли играчки,става ли за малки деца на годинка-нещо като детски парти центровете в София ли е  newsm78
а басейна на Гранд Хотела голям ли е
мерси предварително  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 937
В темата за СПА хотелите можеш да прочетеш още мнения за Гранд хотел Велинград.
Детският кът е стая с телевизор и дребни играчки.
Басейните не са достатъчно големи, и ако хотелът е пълен, не е особено приятно.

# 14
  • София
  • Мнения: 227
Детският кът в Гранд хотел Велинград представлява едно остъклено помещение между лоби бара и ресторанта, в което има детски играчки, масички и столчета, телевизор и ДВД. На пода е мокет и поне е мекичко, но няма екстри като батути, пързалки или люлки, подходящо е за по-големи деца. Точно срещу детският кът има компютри на които децата да играят, има джаги и билярд. Ние бяхме март месец и ползвахме само вътрешните басейни- един басейн за възрастни, който според мен е достатъчно голям, за да може да плуваш, детски-   става и за съвсем малки деца и не много малък, голямо джакузи точно до детският басейн. Понеже детският басейн беше плитичък за нашите деца, те плуваха в джакузито /понеже бяхме само ние и помолихме да изключат дюзите/, а в детската част си играеха да търсят предмети по дъното. Водата беше много топла и не са излизали с часове от нея. За нас беше истинска почивка, защото майките посещавахме СПА центъра, а бащите играейки карти наблюдаваха децата и нямаше недоволни. Помещението е остъклено и се вижда точно до теб боровата гора.

# 15
  • Мнения: 3 423
мерси и  на двечките  bouquetза отговорите  bouquet

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз ви препоръчвам от опит хотел ВЕЛИНА Simple Smile Има два басейна с минерална топла вода. Джакузи, парна баня, сауна, фитнес и масажисти Simple Smile

Хотелът е 4 звезди, има спа център и ето линк да разгледате:
http://www.velinahotel.com/velinabg/index.php

Ходили сме там, останахме очаровани и ако имаме повече време от един уикенд, бихме използвали тези дни да си починем във Велина Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 155
Басейна на х-л Велина е най-добрия във Велинград. Виж го 3Д: http://www.velinahotel.com/velinabg/3D_pool.html

# 18
  • София
  • Мнения: 2 100
Решихме да ходим във Велинград през почивните 4 дни, който се задават и имаше места само в Хотел Рич. Как мислите с две деца как ще се впишем там? Имате ли мнение за този хотел!

# 19
  • Мнения: 1 167
http://www.hotelbg.net/bg/velingrad.htm
Аз лично бях във Велинград миналата година октомври месец. Искарахеме с мъжо просто перфектно. Спахме в един семеен хотел на който взех координати от форума. Останах наистина впечатлена от обслужването и отношението на хората.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 155
Решихме да ходим във Велинград през почивните 4 дни, който се задават и имаше места само в Хотел Рич. /quote]
Нов хотел, построен на главната улица. С малък вътрешен басейн, външен не видях  newsm78. Не лоша таверна, хората се оплакваха от шума на улицата и от ресторанта. Иначе за децата до хотела има хубав кът-паркче с люлки и пързалки.

# 21
  • Мнения: 2 109
Миналото лято няхме в Елбрус. Нямаме особени претенции към хотелите, така че беше ОК, въпреки че мъж ми се изгърби да носи постълбите кошчета, легла торби и багажи. стаята ни беше мрачна, без балкон , но тези неща не ме тормозят, понеже бяхме постоянно навън.
КОШМАРНО беше отношението на персонала и обслужването. Всяка сутрин на закуска се налагаше да си прося някоя краставичка или доматка, защото закуската "свършила" вече?!!?!? това се случва в 9 , при положение , че закуската е от 8-10. Наложи се да си повичаваме тон на няколко пъти, тоест сервитьорката ми крещеше, а аз усмихвайки се мило и обясних с 3 прости думи коя е и къде е. Много негостоприемни хора, ей!  Сервитьорките ползваха плажа около хотела, басейнът изобщо не ставаше за къпане, детския беше топъл, но адски мръсен, кафяв! "спа" центърът беше полу-затворен, а последните дни трябваше да се борим за шезлонги или място около басейна.
това беше средата на юли.
може би в по-ненатоварено време успяват да се справят. но да ми обясняват, че закуската свършила (явно е предвидена за по-малко хора, ама аз какво съм виновна?!!?!?)
не бих повторила никога

# 22
  • Мнения: 3 674
Някой ходил ли е в "Двореца"... newsm78  Моля да сподели мение... Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 10 825
Някой ходил ли е в "Двореца"... newsm78  Моля да сподели мение... Hug

Аз. Хотела е хубав, но стаите са малко теснички. От обслужването, ресторанта, процедурите в СПА центъра и от ресторанта сме доволни. Много е спокойно и е подходящо за семейства с деца Sunglasses

# 24
  • Мнения: 1 630
Някой ходил ли е в "Двореца"... newsm78  Моля да сподели мение... Hug

Да, разкошно е
Бяхме миналата година,
определено ще повторим

Басейна е несравним спрямо другите хотели
Чисто е
Персонала се държи професионално и ненатрапчиво
скъпо е, но стига човек да може да си го позволи, си заслужава

Кажи, ако искаш ще кача снимки

Всъщност влязох в темата, защото търся подобен хотел другаде в страната - примерно някъде по Стара планина някой сеща ли се за нещо с топъл басейн?

# 25
  • Мнения: 3 674
Някой ходил ли е в "Двореца"... newsm78  Моля да сподели мение... Hug

Да, разкошно е
Бяхме миналата година,
определено ще повторим

Басейна е несравним спрямо другите хотели
Чисто е
Персонала се държи професионално и ненатрапчиво
скъпо е, но стига човек да може да си го позволи, си заслужава

Кажи, ако искаш ще кача снимки

Всъщност влязох в темата, защото търся подобен хотел другаде в страната - примерно някъде по Стара планина някой сеща ли се за нещо с топъл басейн?
Да,моля те качи  някоя  снимка..... Heart Eyes С какво се различава басейна от другите хотели?  И  дай малко  почече инфо за цени... Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 10 825
И  дай малко  почече инфо за цени... Wink [/b]

Цени http://www.dvoretsa.com/index.php?catid=7&scatid=20  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 630
Да,моля те качи  някоя  снимка..... Heart Eyes С какво се различава басейна от другите хотели?  И  дай малко  почече инфо за цени... Wink
Ще кача довечера
Голям е
в другите хотели, които видяхме бяха като малки кутийки

Има ролба

# 28
  • България-София
  • Мнения: 573
Да,моля те качи  някоя  снимка..... Heart Eyes С какво се различава басейна от другите хотели?  И  дай малко  почече инфо за цени... Wink
Ще кача довечера
Голям е
в другите хотели, които видяхме бяха като малки кутийки

Има ролба
И за нас това е хотелът във Велинград - огромен, добре поддържан двор, на височина, наоколо няма други хотели или строежи. Детският басейн е разкошен - има си и пързалка и децата наистина могат да се забавляват без да се налага да се киснем с тях на смени /както ни се наложи в Катарино например/. Дори когато е пълен край басейна не сме усещали навалица.Прилична закуска. Топила, джакузита - навън и е голям кеф, дори и да е лошо времето /както ни се случи последния път- не излязохме от басеините и почивката не беше провалена/. Като минус мога да отбележа наистина малките двойни стаи /не само мансардните и тенис, а и "обикновените"/, но при положение, че си навън - няма проблем - поне за нас.
"Лайт" няма да го коментирам - никакъв двор няма /за хора без деца - бива/.
"Олимп" ми идва малко "планета".

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
А какво ви е мнението за хотел "Абир" и най- вече сравнявайки го с "Олимп"?
Благодаря предварително!   bouquet

# 30
  • Мнения: 3 674
Да,моля те качи  някоя  снимка..... Heart Eyes С какво се различава басейна от другите хотели?  И  дай малко  почече инфо за цени... Wink
Ще кача довечера
Голям е
в другите хотели, които видяхме бяха като малки кутийки

Има ролба
Ок,чакам с нетърпение... Hug


Lady Charm Благодаря ти за цените.В сравнение с тукашните цени не е толкова скъпо наистина. Тук хотелите са в порядъка от 150-200 лева за една малка и  скромна стая без никакви екстри като басейни,спа,и други густийки... Heart Eyes Така че чакам снимките на raly за да реша напълно...Надявам се че не е нужно предварително да се резервира... Rolling Eyes....понеже не сме сигурни кои дни точно ще идем. Така че като идем там тогава ще резервираме....на место . Peace

# 31
# 32
  • Мнения: 3 674
Благодаря ти  bouquet Много е хубав и голям басейна... Heart Eyes Хареса ми  Hug А най-важното че е топъл.... Sunglasses

# 33
  • София
  • Мнения: 10 825

Надявам се че не е нужно предварително да се резервира... Rolling Eyes....понеже не сме сигурни кои дни точно ще идем. Така че като идем там тогава ще резервираме....на место . Peace[/b]

Всъщност нужно е. Почти 100% гаранция, че няма да има свободни места ако отидете просто така. Особено пък ако между дните, в които смятате да сте там са включени петък и събота

# 34
  • Мнения: 3 674

Надявам се че не е нужно предварително да се резервира... Rolling Eyes....понеже не сме сигурни кои дни точно ще идем. Така че като идем там тогава ще резервираме....на место . Peace[/b]

Всъщност нужно е. Почти 100% гаранция, че няма да има свободни места ако отидете просто така. Особено пък ако между дните, в които смятате да сте там са включени петък и събота
Ахххх... newsm78 Ми като не сме сигурни... Rolling Eyes Ще гледаме да се организираме скоро.Май ще трябва да резервираме наистина...Благодаря ти  Hug

# 35
  • Мнения: 1 630
Организирай се   bouquet
Ще е жалко да идете до там и да няма места

# 36
  • Мнения: 3 674
Организирай се   bouquet
Ще е жалко да идете до там и да няма места
Да, вече им пратих е майл .... с  приблизителни дати и  дали има свободни стаи..Peace Така че чакам утре отговор... Sunglasses

# 37
  • Мнения: 1 098
Препоръчвам Рич и Олимп Peace

# 38
  • Мнения: 385
връщам се от Велинград преди 2 дни и ходихме на плаж в х-л Елбрус но не спахме там и сега съжалявам. Хареса ми и сигурно догодина ще отидем за няколко дена

# 39
  • Мнения: 2 109
как се събрахте около басейна ?! Там няма място за гостите на хотела, пък представям сии за външни. даже се изненадвам, че пускат външни?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 724
Само и единствено Двореца, ако сте с деца.

# 41
  • Мнения: 3 674
Само и единствено Двореца, ако сте с деца.
Абсолютна ЗА! Peace ... а може и без деца.... Mr. Green 
 Бяхме там един уикенд и изкарахме чудесно! Heart Eyes Освен това е само на 10 минутки пеша от центъра. Водата в басейна е с  много приятна температура.

Персонала  са много учтиви и услужливи прекрасни млади хора. Grinning Имаше първата вечер проблем с климатика в хотела,тъй като се оказа че  е общ.Моя мъж не можа да заспи цяла нощ от жегата.Та се обадихме на рецепцията да споделим проблема и дали може да се вземе някакво решение в 3 часа през ноща.Хората реагираха моментално и след 10-ина минути  донесоха   климатик в стаята. Възхитени сме от обслужването!.Имат стархотни спа процедури на много сносни цени.Препоръчвам "Ваната на Клеопатра" ...пълна с мляко... Heart Eyes Храната е страхотна,особено закуската.Изобилие от всичко!Така че препоръчвам хотела с две ръце... Heart Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 1 455
връщам се от Велинград преди 2 дни и ходихме на плаж в х-л Елбрус но не спахме там и сега съжалявам. Хареса ми и сигурно догодина ще отидем за няколко дена

Не ходете в Елбрус, всички, които познавам и са спали там, казват че по-лошо обслужване никъде не са срещали. Просто хората все още си мислят, че управляват Държавна почивна станция!

# 43
  • Мнения: 411
Миналата седмица бяхме във Велинград и бяме отседнла и Олимп - останах много доволна от всичко.

# 44
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Миналата седмица бяхме във Велинград и бяме отседнла и Олимп - останах много доволна от всичко.

Ние също бяхме там по същото време Wink.
Много сме доволни.

# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миналата седмица бяхме във Велинград и бяме отседнла и Олимп - останах много доволна от всичко.
Ние също бяхме там по същото време Wink.
Много сме доволни.

И ние бяхме там Wink
И Анушка видях  Laughing. Снимаше с много готино фото. Какво е, ако не е тайна?

Наистина в Олимп-а е страхотно.   Peace

# 46
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Миналата седмица бяхме във Велинград и бяме отседнла и Олимп - останах много доволна от всичко.
Ние също бяхме там по същото време Wink.
Много сме доволни.

И ние бяхме там Wink
И Анушка видях  Laughing. Снимаше с много готино фото. Какво е, ако не е тайна?

Наистина в Олимп-а е страхотно.   Peace

Хубава работа, и да не се обадиш, бива ли така!
Аз като не съм те виждала на снимки, няма как да те позная Cry.

Фотото е марка Limux.

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 13:13 от anuschka

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ок. Благодаря ти анушка.  Hug
И моля, не се сърди, че не ти се обадих. Него вечер хич не бях добре. Все ме втрисаше и все ми беше хладно. Абе не бях добра компаия  Tired

Поздрави   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт