Детски велосипед Drag или Dino?

  • 12 946
  • 45
  •   1
Отговори
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Търся подходящ велосипед, размер 16" за дъщеря ми. Сряла съм се на тези две марки, но ми се иска да събера мнения от хора, които са купили такива колела на децата си. Кое според вас е по-доброто? Иска ми се да не е много тежко и задължително да е с помощни гуми.
Някой дали знае Дино да се продават в Пловдив? Искам да го видя на живо, а не да го поръчвам по интернет.

# 1
  • Мнения: 1 455
Да ти кажа не мога много да ти помогна,ние от една седмица сме с Дино,но колелото много ми харесва.Това ни е първото колело и не мога да направя сравнение,но е страхотно.Малкия веднага го подкара,гумите са много интересни-тънки.
Имам приятелка,чието дете има същото колело,а преди него са го карали още 4 деца и каза ,че са много здрави.

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Радо има Драг, но е 20" - няма помощни колела. Доколкото виждам от сайта им, 16"-та има помощни колела. Ето сайта на Драг и на българския представител.
При условие, че Радо е доста див - колелото вече втора година не е мръднало и сме много доволни.

# 3
  • София
  • Мнения: 293
Драг са много добра и реномирана фирма за велосипеди  Peace
Аз бих заложила на нея.

# 4
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Благодаря ви за отговорите. Свързах се с вносителите и взехме директно от тях ето това колело

Оказа се, че в Пловдив не ги продават никъде и наши познати отидоха в склада в София да го вземат. Утре го чакам.

# 5
# 6
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
120 лв.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
И нищо не казваш, детето доволно ли е?

# 8
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Детето е много доволно и всеки ден иска да го кара. Моите впечатления са, че колелото е хубаво, но тя и цената му е хубава  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 2 530
Вие пазарувахте на едро  Laughing

# 10
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Да, и познати го купиха и ни го докараха до Пловдив. Ако трябваше да го купим на редовната цена + доставка до Пловдив пустото му колело щеше да излезе 150 лв.

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
аз си мислех, че моя мъж се е хвърлил на най-скъпите колела - 135лв преди 2 години (май и сега са толкова Thinking) за 20" Драг newsm78

със здраве да си го кара щерката Sunglasses

# 12
  • Мнения: 179
Драг са много добра и реномирана фирма за велосипеди  Peace
Аз бих заложила на нея.
Peaceи ние сме с Драг

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
Драг са много добра и реномирана фирма за велосипеди  Peace
Аз бих заложила на нея.

Вярно е. Но за сметка на това " ДИНО" произвеждат велосипеди от 1920 год.

# 14
  • Мнения: 1 455
И с какво Драг са по хубави от Дино?...ако може някой да ми отговори,защото аз направих сравнение и Дино определено повече ми харесва Peace
Има калници (Драг няма) ,има преграда на веригата (на други колела не съм виждала),по-леки са от Драг.
 Единствено на Драг ми харесват повече цветовете.

# 15
  • Мнения: 5 255

Много важна подробност  Peace

# 16
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз се спрях на Дино защото са по-леки. Предното й колело беше на Лидер и е много тежко.

# 17
  • Мнения: 179
Не мисля, че Дино са по леки от Драг Naughtyлично съм проверявала това.Мисля, че зависи много от модела и номера.Аз лично съм сравнявала 16ските на Дино с Драг.Според мен и двети фирми са добри Peace, и въпрос на лично мнение

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
А къде ги сравни, в кой магазин?

# 19
  • Мнения: 179
А къде ги сравни, в кой магазин?
Не съм ги сравнявала в магазин.По магазините като сме обикаляли за колела си пиши кой модел какъв е и колко тежи.А Драг и Дино съм ги сравнявала на площтадката - на 3 майчета децата им карат тези марки колела.Не виждам защо се задълбочавате толкова в тази тема.И двете марки колела са хубави.

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 21:38 от gracia777

# 20
  • София
  • Мнения: 2 530
Просто ми стана любопитно. Peace

# 21
  • Мнения: 1 455
bifana мислих да те попитам на лични,но може и друг да го интересува,затова тук Hug
В кои магазини могат да се намерят велосипедите на Дино.Аз си купих от вас,но има хора които ме питат. Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 2 530
Страх ме е, че като ги пиша тук, ще прозвучи като реклама. За това довечера ще ги кача в сайта.

# 23
  • Мнения: 1 455
Страх ме е, че като ги пиша тук, ще прозвучи като реклама. За това довечера ще ги кача в сайта.
Ок.Мерси ще погледна довечера  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 545
А какво мислите за детските модели на CROSS ? 12 инчовите ме интересуват. Имат помпащи се гуми, контра ...

# 25
  • Мнения: 1 455
А какво мислите за детските модели на CROSS ? 12 инчовите ме интересуват. Имат помпащи се гуми, контра ...
Не ми харесват.Не е добре колелото да има контра,така знам.
Нямат и калник.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
И Дино-то са с помпащи се гуми.

# 27
  • София
  • Мнения: 545
А кое от всичките на Дино препоръчваш? А за контрата ... аз мноого съжалявам че сегашното ми колело няма контра ... така ми липсва...

# 28
  • София
  • Мнения: 2 530
Твоето ли колело няма контра?

# 29
  • София
  • Мнения: 545
Аха ... имам CROSS ...със задна и предна спирачка но още си мечтая за контра. Мисля че е полезна  newsm78

# 30
  • Мнения: 5 255
Мисля че е полезна  newsm78
Дали  Thinking Спрачките вършат тази работа  Peace
Бифанка - давай смело - пиши тук, защото и мен ме питат  Hug
Нека сме полезни с тази информация /а не реклама/  Wink

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Тъкмо навреме виждам темата мъжът ми голям мерак го хвана да купува колело на щерката. За момиченце на 2 години и 8 месеца, стават ли тези 12", или е малка още за колело.?

# 32
  • Мнения: 5 255
Тъкмо навреме виждам темата мъжът ми голям мерак го хвана да купува колело на щерката. За момиченце на 2 години и 8 месеца, стават ли тези 12", или е малка още за колело.?
Точно е за тази възраст  Peace
Тук може да видиш клипче с дъщеря ми - второ качване на колелото  Wink
Този модел и взехме - лека рамка  Peace - дори си го носи сама  Laughing

# 33
  • Мнения: 1 393
Ние сме с Драг и съм изключително доволна.

# 34
  • Мнения: 8 505
А какво мислите за детските модели на CROSS ? 12 инчовите ме интересуват. Имат помпащи се гуми, контра ...
Не ми харесват.Не е добре колелото да има контра,така знам.
Нямат и калник.

На мен ми харесват точно по тази причина-че имат контра.Калници не са ми необходими,защото така или иначе няма да изкарвам хлапето с колело в дъжда.Дъщеря ми е с 16.,така че за 12 нищо не мога да кажа.

# 35
И с какво Драг са по хубави от Дино?...ако може някой да ми отговори,защото аз направих сравнение и Дино определено повече ми харесва Peace
Има калници (Драг няма) ,има преграда на веригата (на други колела не съм виждала),по-леки са от Драг.
 Единствено на Драг ми харесват повече цветовете.
А кое от всичките на Дино препоръчваш? А за контрата ... аз мноого съжалявам че сегашното ми колело няма контра ... така ми липсва...
Имаме 12 на Дино с тънки гуми и 2колела 16ски на Дино и Драг.Аз лично съм разочаровона от 12 на Дино може би не взех подходящия модел. Naughty
Дино не са по леки от на Драг напротив Naughtyв момента децата ми карат 16ски на Дино и Драг.Може би зависи и от модела но но Драг е ро лекото.По добре без калници и на Дино има без калници!За преградата на веригата еми имат си и двети марки въобще всички колела.Това, че на новите модели не е изцяло закрита е др. въпрос, но на кой ли му трябва като нито цапа нито може  да се закачи за нея.Ако не е хубаво и ако трябва професионалните колела нямаше и те да са така!

# 36
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Ние купихме калници за Драг-а на големия след като мина два-три пъти през една локва и имаше кал по целия гръб и чак отпред на каската.
За контрата - предишното колело (малко, може би 12" някакво) на Радо беше с контра. Докато свикне без контра, що обувки изтърка - пускаше краката и спираше така.

Когато търсехме колело с мъжа ми, не бяхме чували за Дино, може и да са ги продавали. Около нас всички имаха Крос или разни китайски боклуци. Крос определено са по-тежки от Драг Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 2 530
Би ли споделила къде и кога купи "Дино"? Бих писала на лични, но като гост нямаш.Но може на мен да отговориш на лични.

# 38
Здр. на всички Wink.Всеки ден слушам за форума на бг.мамма от мойте приятелки които са редовни потребители.А тази тема явно се оказа много гореща, че постояно слушам само коментари.Според мен темата би трябвало да е -  От коя марка колела не сте доволни?.Защото всички които имат например Дино казват, че са по добрите, др. с Драг по същтия начин.Всеки си харесва и хвали неговото.Отделно се получава объркване като се прави сравнение за теглото, защото зависи от модела, номера и т.н. не приемам изказвания че на Дино са по леки от на Драг или било то за др. марка ако се сравняват мужду 12 и 16 да  естествено,че 16 ще тежи по-вече Laughing.Ние лично сме с Драг -16 след дълго проучване и обикаляне и съм много доволна, приятелките ми са с на Дино и Крос и те са доволни, а аз не мога да взема отношение или да казвам нещо лошо за нещо което не сме изпробвали.Важното е всички да сме доволни кой каквото има Peace

# 39
  • Мнения: 188
А аз искам да питам мамите,които вече са купили колело с помощни гуми от каква възраст започнаха децата сами да управляват въпросното возило

# 40
  • Мнения: 8 505
...от каква възраст започнаха децата сами да управляват въпросното возило

Със или без помощните колела?Ако е със-дъщеря ми се научи на 4.ден,след като и купихме колелото (преди около 2 седмици),като преди това не е имала друго колело (дори триколка).

# 41
  • Мнения: 77
Kъде в София мога да купя колело за момиче на Дино или на Драг,детето ми скоро има рожден ден и искам да я изненадам?

# 42
  • Мнения: 5 255
Kъде в София мога да купя колело за момиче на Дино...
Цък  Wink

# 43
  • Мнения: 179
Kъде в София мога да купя колело за момиче на Дино или на Драг,детето ми скоро има рожден ден и искам да я изненадам?
Драг - в Росиньол  на бул.В.Левски както и в Младост Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 2 530
 Whistling

# 45
  • Мнения: 100
Къде има в Бургас на тази фирма колела. Ивелина

Общи условия

Активация на акаунт