"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 497
  • 838
  •   1
Отговори
# 480
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ще се 4уя днеска с него,да видим,как да го направим Thinking

# 481
  • Мнения: 6 508

А за столчетата имам една приятелка, която купува скоро детски столчета, но дървени - не бяха много скъпи.Нези, питай моля те дали стават дървени, а аз дори мога да ги боядисам с латекс за да се белички  Hug
[/quote]  Ок,Иве,ще звънна да питам и ще пиша. Hug

# 482
  • София
  • Мнения: 6 744
Супер Нези, ако става Ели обеща дори да ги нарисува за децата  Hug

# 483
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Супер Нези, ако става Ели обеща дори да ги нарисува за децата  Hug

не виждам някаква съществена при4ини поради която да не става,ама айде нека Нези пита.Да не стане само като с пампите там щото по4ват да ме дразнят ве4е с тия претенции Mr. Green

# 484
  • Мнения: 6 508
Лихарска не е на работа до понеделник,но и аз като Роси мисля,че няма защо де не стават дървени столчета,даже напротив те са по-здрави. Така,че Иве-действай! Hug

# 485
  • Мнения: 1 770
Мери, аз мога да помогна с бус, но в рамките на София. Т.е. да вземем нещата или част от тях колкото се поберат и да ги закараме някъде. Ще трябва и товарач - аз не се наемам да нося, имам проблем с кръста.

# 486
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мери, аз мога да помогна с бус, но в рамките на София. Т.е. да вземем нещата или част от тях колкото се поберат и да ги закараме някъде. Ще трябва и товарач - аз не се наемам да нося, имам проблем с кръста.

Иве,както знаеш най-малко в Сф има къде да ги рзнесем.Нуждата е извън Сф,а и ние сме по-4есто там.
Бус добре,но после.Сещаш ли се как се разтоварва такъв бус,сваля се примерно в мойто мазе.После да се изкара от там(познайте кой),да се сложи по кашони,те да се натоварят  и после разтоварят. Е,мисля,4е това ще ми дойде множко щото и аз душа нося.Искам да ви кажа,4е хамалите могат пасти да ядът пред нас Close

Нека видим Мери какво ще каже за к-вото,но не се наемам да се занимавам с такова огромно к-во за каквото мисля,4е става въпрос.

# 487
  • Мнения: 2 249
Масларова: Стоп на майките инкубатори и кукувици
18 април 2007 / News.dir.bg
Отговорното родителство трябва да се издигне в култ. Това заяви министърът на труда и социалната политика Емилия Масларова по време на Националната конференция “Да опазим децата на България”.
Трябва да кажем стоп на майките инкубатори, на майките кукувици, които оставят децата си на нашите грижи, категорична бе Масларова, предаде "Фокус". Тя посочи, че грижата за опазването на децата не може да бъде ангажимент на една, две или пет институции и допълни, че не само училището и органите на реда носят отговорност за децата, а “трябва да започнем от себе си”. Масларова апелира да спре непрекъснато показване на насилие и подчерта, че то поражда насилие. За последната година са разкрити 10 центъра за социални услуги, които оказват помощ на бъдещи майки в затруднено положение, за да не се отказват от децата си, отчете още Масларова. Предоставяне на 15-дневен родителски отпуск за мъжете при раждане на дете и целево стимулиране на двудетния модел, чрез увеличаване на еднократната помощ за раждане на първо дете от 200 на 250 лв., а на второ - от 200 на 600 лв., предвиждат и демографските мерки, залегнали в социално-икономическата програма на БСП до края на мандата на правителството. Предвижда се и възможност за ползване на годишния платен отпуск и отпуска за отглеждане на дете до 8-годишна възраст почасово или за част от работното време.

# 488
  • Мнения: 908
подсещам за петък за ТРън.Който иска да идва да казва докле е време Twisted Evil

Az kazvam, chakai me  Laughing Cunki i gushki ot men  Hug  Heart Eyes

# 489
  • Мнения: 2 353
  Мерелин, дръж ни в течение Hug

# 490
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Така,издателят с книгите и дискетите в понеделник влиза в болница за операция,така 4е май засега ще се отложи извозването/хамалската /ни работа,но стоим на стенд бай-има вариант и за вторник да вземем 4аст от тях,ще пища допълнително.Но уговорката остава.

# 491
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В4ера ходихме до Трън  Simple SmileДецата са в намален състав заради ваканцията,но на 22ри на море заминават вси4ките 23 деца HugБолни,здрави......вси4ки отиват в Приморско на ММЦ.В момента са здрави,щъкат около дома,намират си занимания.
Казхаме,4е имат вси4ко за морето и са безкрайно радостни от този факт,защото раз4итат на нас за по4ти вси4ко,а им се иска да отидат на ММЦ като нормални хора и прили4но обле4ени .Ще им осигурим за морето неща от първа необходимост за самото море-лекарства,храни.......4акаме идната седмица да уто4ним списъка.

Продължават да полу4ават колети   bouquet,даже в4ера Ни4ев беше тръгнал да взима поредния от Бургас(от Меден рудник).Вси4ко се прибира в склада и не им се дава сега.
Деси,колета ти е предаден,но дадохме малка 4аст от тестерите на моми4етата да се намажат ,другата 4аст е прибрана.
Положението в дома в момента е доста по-добре,контрола е овладян и се надяваме така да продължава Praynig

Края на идната седмица пак ще ходим  Hug

# 492
  • sofia
  • Мнения: 7 477
забравих нещо за Трън да напиша Rolling Eyes

дефицит са им късите гащи Twisted EvilМолбата ми е който има по няколко излишни 4ифта да ми пише за да знам,4е има и би дал на децата.По складовете няма много ,а ще им трябват поне по 4-5 4ифта на дете.Преобладават мом4етата в дома,възраст 7-18 год.
  bouquet

# 493
  • София
  • Мнения: 3 648
Роси, закъснях ли с предаването на нещата? За късите панталони - сега ще се разтърся!

# 494
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз по това време сигурно още ще съм си в Приморско,така 4е, ще отида да ги навестя, да видя как са ,дали имат нужда от нещо,и ще ви пиша.Само ми кажете,къде то4но там ще са/предполагам в бунгалата/, но ще е добре да знам то4но местонахождение Mr. Green Отивам да проверя за къси гащета Mr. Green

Нищо не казвате за Фестивала на киселото мляко в Трън newsm78 Казвйте,4е аз имам идеи в тази връзка Mr. Green/ напоследък с Рик се надпреварваме с идеи,една през друга идват,особено за Гурмазово - 4ак седнах да ги запиша - ще ви харесат  много Mr. Green Mr. Green /.Мисля да следвам ПР и маркетинг тази година Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт