Клуб на многодетните родители - Пълна къща (5)

  • 10 271
  • 305
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 740
Не, да не отлагаме.

# 136
  • Мнения: 524
момичета, ще вали, май!
моля за бърза реакция

http://www.sunnyland-bg.com/images/Map-SunnyLand.jpg

клубче, на закрито-малко тясно, ама пък..

# 137
# 138
  • Мнения: 3 740
Протокол
От събрание
На “Пълна къща” – Клуб на многодетните родители

Днес, 25.04.2007 г., в гр. София се състоя събрание на “Пълна къща” – Клуб на многодетните родители със следния дневен ред:

1. Обсъждане на резултатите от Отвореното пространство на Пролетния празник, проведен на 14.04.2007 г.
2. Обсъждане на предстоящия празник, организиран от Клуба по случай 1 юни.
3. Обсъждане на проекта “Готварска книга на многодетната майка”.
4. Обсъждане на поканата за съвместен уикенд в Банско.
5. Предложение за контакти с посолствата на някои европейски страни.

На събранието присъстваха:
Дивна самка
тедивас
ттотов
дидуш
Супер Теди
Оливети
Галче
Кабо Алма

По първа точка от дневния ред:
1.1. Беше установено, че част от модераторите все още не са предали резултатите от разискванията в работните групи.
1.2. Беше решено публикуваните резултати да се предоставят на ПДС като предложения за законодателна инициатива и база за организиране на форум по проблемите на семействата и децата в България.
1.3. Беше решено към публикуваните резултати да се добавят предложенията
- многодетните семейства да имат право на включване към списъците на чакащи за общинско жилище, независимо от това, че може да притежават собствено такова, ако то не отговаря на нуждите им
- многодетните майки да имат право да ползват намаления при картите за градски транспорт

По втора точка от дневния ред:
2.1. Беше решено празникът, организиран от Клуба по случай 1 юни, да се проведе на 2 юни на Витоша (Дендрариума)
2.2. Празникът да бъде под формата на пикник със семейни състезания и награди, осигурени от спонсор
2.3. На празника да бъдат поканени и семейства с по-малко от 3 деца.
2.4. На празника да се продават рекламни материали с логото на Клуба, като средствата са предназначени за развитие на дейността на Клуба.

По трета точка от дневния ред беше решено:
3. Клубът да се включи в проекта “Готварска книга на многодетната майка” с рецепти на членовете си.

По четвърта точка от дневния ред беше решено:
4. Да се поиска оферта за съвместния уикенд на семействата от Клуба в хотел в Банско за дните 29.06. и 30.06.2007 г.

По пета точка от дневния ред беше решено:
5. Да се потърси информация за политиката по отношение на насърчаване на раждаемостта и подкрепа на семействата с деца в съответните страни от посолствата на Франция, Ирландия, Испания, Гърция и Русия.



Момичета, допълвайте и коригирайте.

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 22:41 от Кабо Алма

# 139
  • Мнения: 3 323
Да се отпечатат ключодържатели, тениски и там каквото е възможно по цени с надценка които да закупим ние и желаещите на празника...
Може да се пробваме и с Полша, Чехия, Унгария, Австрия - бе до що посолства се сетите, да видим и те как процедират... Пък като се обобщят данните - ще видим кои от тях да използваме!

# 140
  • Мнения: 11 607
Отчитате добри резултати.... Браво на вас!!!!  bouquet

Да кажа и аз нещо.....Днес дадох интервю за Радио Благоевград за многодетството....... Бях на един семинар за дните на Европейският парламент в България и там се запознах с журналистка от въпросната медия...Та тя с 1 куршум 2 заека...Незнам как съм се справила + това в къщи нямаме радио за да се чуя...Обеща,че преди да го излъчат ще ми се обади за да слушам, но май става въпрос за 02.05. дамата ми се видя много народен човек и отворен към подобни нови предложения. Дори предложи, когато има прояви на Пълна къща и там участват благоевградски семейства, да и се обаждам и те щели да ги отразяват.....

Ох, аз имам познати в общината, ама незнам какво бих могла да направя....Хората са на добри позиции, ама...все заети, все бързат....Ще видим какво бих могла да направя....

Аз предлагам Юлето да ни направи по 1 визитка на човек, за да ни улесни това,когато има нужда...Е, напр. днес журналистката нямаше в бързината къде да ми напише номера(намери тефтера си де) и добре,че имах една своя визитка, направена с любезното съдействие на Юлка, та остана доста очарована от визитката ми, защото си я бях направила с името и отдолу пише - Професия-Майка(Юле сещаш ли се за коя говора.....).

# 141
  • Мнения: 370
Браво на Мама Цоцоланка за изявата! Супер е, че вече се чува за нас и в двата края на България - от Севлиево до Благоевград!
Нямах предвид "многодетните майки да имат право да ползват намаления при картите за градски транспорт", а децата от многодетните семейства да пътуват с намаление в градския транспорт. Но може и за мамите.

# 142
  • Мнения: 2 433
За рекламните неща-  няма проблем - казвате - и правя Mr. Green
Дидке, сещам се аз за визитката- браво че си я използвала. Професия майка е достатъчно красноречиво.Браво за интервюто - повече гласност - по добри резултати. Малко като комунистически лозунг прозвуча последното - но си е така!
Колкото до това да ви направя визитки - да - и за това няма проблем. Hug

# 143
  • Мнения: 3 323
Само аз ли не съм разбрала за тез визитки newsm78

# 144
  • Мнения: 3 479
Само аз ли не съм разбрала за тез визитки newsm78


Не си сама, не бой се Flutter. И аз не бях чувала, обаче много ми харесва идеята. Обаче то на нас от Клуба на М. на П. и др. Ж. ни е простено, нали?!
Юле, предполагам, че минималната бройка е 100. Да си пращам ли телефоните?


Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 10:49 от Галче

# 145
  • Мнения: 3 740
Браво на Цоцоланка за медийните изяви!  bouquet
Всъщност, не е ли време да я обявим официално за регионален координатор за Югозападна България? Което ме подсеща, че следващата ни среща (след две седмици) трябва освен всичко друго да има и строго организационен характер - да направим нещо като отчетно-изборно събрание и да очертаем по-ясно структурите и процедурите в Клуба.

Морско-балканско-пловдивските мами, ще се захванете ли с организацията на регионалните пикници на 2 юни? Използваме всичко, което измислим в темата, само че по места. Изглежда ми грандиозно.

# 146
  • Мнения: 2 433
момичета, то минимчалната може да е 100 ама за другите хора Mr. Green
Може и по 50бр да си поръчате - нали сме си наши?! Hug

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Браво Юле - определено е супер да си наш човек!!!

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Не знам как се уреждате с медийни изяви, но е супер!

Юле - чак ми е съвестно че те товарим с толкова неща - а ти никога не отказваш!

# 149
  • Мнения: 3 740
Не знам как се уреждате с медийни изяви, но е супер!

Най-странното е, че те ни търсят. Peace

Общи условия

Активация на акаунт