Сайт с игрички и хубави награди - 4 серия "ЧАКАЩИ СПЕЧЕЛЕНОТО" :))

  • 12 088
  • 307
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 269
и от кьде се взимат тези билетчета за томболата?

# 211
  • Мнения: 2 425
Момичета, я кажете в този сайт, там където пише Nom и Prénom при регистрация какво се пише, че нещо хич ме няма по френски newsm78

# 212
  • Мнения: 2 425
и тая игра с жабата дето подскача изобщо не я схващам.help


За жабата - питайте експерта /т.е. мен ))))))))/

И така аз не играя за онова колело накрая т.е. скачам си на воля и основната ми цел е да обера цветенцата, които са всъшност точки. Цветенцата са зелени, сини и червени /на изчезване  / Дават съответно 1, 2 и 5 бупс. Хватката на жабата е да се избяга на орела. Ама на мен не ми се отдава много   Можете в началото на играта да си купите приспособления /въже, бинокул и т.н/ аз съм си купувала и файда нямаше  На по-горните нива /имам предвид 8, 9 и сигурно и на 10, което само съм започвала но не и завършвала  , трябва да сте бързи, много бързи и орела докато дойде да сте с преднина. Това е 


Това не е написано от мен, а от експерта- Силвито. Ако не беше тя аз нямаше да знам тези игри, за което и благодаря  bouquet. Нищо, че още не съм спечелила нищо  Mr. Green.

# 213
  • Мнения: 2 425
и от кьде се взимат тези билетчета за томболата?

За Билетчетата за томболата ще трябва да си събериш бъбзчета и тогава отиваш там където пише Gift  и после там където пише томбола. Ще видиш какви награди има и според бъбзчетата си избираш подарък за който ще играеш.

# 214
  • Мнения: 143
Момичета, я кажете в този сайт, там където пише Nom и Prénom при регистрация какво се пише, че нещо хич ме няма по френски newsm78
И на мен това не ми е ясно,а сащо и това  Parrain  newsm78 .

# 215
  • Мнения: 2 425
Parrain е мисля че, кой ти препоръчва сайта.

# 216
  • Мнения: 143
Parrain е мисля че, кой ти препоръчва сайта.
Благодаря ти  bouquet , сега остава да разберем и другото какво означава ,че да можем да се регистрираме  Grinning .

# 217
  • Мнения: 2 425
Да, но няма кой да ни каже Rolling Eyes

# 218
  • Мнения: 143
Да, но няма кой да ни каже Rolling Eyes
Име и фамилия Peace

# 219
  • до морето
  • Мнения: 208
Момичета, я кажете в този сайт, там където пише Nom и Prénom при регистрация какво се пише, че нещо хич ме няма по френски newsm78
Това означава име и фамилия,а най -отдоло трябва да натиснеш празното квадратче ,че приемаш условията иначе няма да те ригистрира.
Там съм ROYZI можеш ако искаш да ме пришеш в Parrain

# 220
  • Мнения: 2 425
Стана Party. Мерси  bouquet

# 221
  • Мнения: 249
Записвам се, да следя темата Simple Smile

# 222
  • Мнения: 1 959
Някой от по опитните ще каже ли и кои игри и как се играят и от къде се събира Макс пака за прайз

# 223
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Някой от по опитните ще каже ли и кои игри и как се играят и от къде се събира Макс пака за прайз
В YAKADO ли?
Всички игри са лесни, търкаш с мишката и събираш точки.
Три от тях се играят, супер елементарни са.
Аз играя от 40 дена там и вече имам 9 000 точки за макспак. Игрите са сладурски  Peace

# 224
  • до морето
  • Мнения: 208
Намерих малко видео за пример как се минават нивата на Blazing Flames
http://www.youtube.com/watch?v=clcEf-tJWJU това е 11-то ниво,но ги има и другите.12-то го нама още .

Общи условия

Активация на акаунт