Отговори
# 270
  • Мнения: 1 608
Аз искам само да ви пожелая хубав уикенд! Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 941
здравейте,
браво на тези които се справят с гърнето, все така
днес беше първия ни полу ден без памперс, и в къщи и на вън, 2пъти се напишка, и един път ми разреши да я изпишкам, доволна съм, сега спи без памперс ще видим като се събуди какво ще е положението, след обед пак мисля да е без памперс, лошото е че не ми казва, като питам винаги казва не, а като я  събувам се сърди, но и харесва по гащички, не дава да ги махам да не би пък да реша да и сложа памперс
приятен ден на всички,
Pollia мерси

# 272
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Конюнктювита отмина, дойде ред на сериозна кашлица и то през нощта. Две вечери вече от 4 до 6 кашля и не може да заспи милото. Все си търка челото, мирише ми и на синузит. Утре идва сестра ми/тя е лекар/ и ще решаваме какво да я правим Мартина, но вероятно ще я водя в Пловдив на лекар. Ама не се оплаквам, просто ви държа в течение.
Имаме майстори, наливат с бетон пътеките около градинката ми, скоро ще стане прилично място за купони на хлад. Похвалих се, сега ще бягам

# 273
  • Мнения: 9 903
какъв е този конюнктивит, дето минава за един ден?

а ние влязохме в първия "протестантски" период. Не иска манджа, гребе с лъжицата и мята по земята, не дава и аз да го храня, не пикае в гърнето, пищи, тръшка се и в същото време е толкова любвеобилен, че как да му се сърдя  Heart Eyes

# 274
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тити, за два, ми не знам и аз, вече се ошашавих от диагнози и лечение #Crazy

# 275
  • София
  • Мнения: 298
Обаждам се - тук съм. Не остава време за форум, а и станахме много за един компютър явно.
Днес експедирах децата при свекърва ми, имам да проверявам дипломни работи, трябва да се съсредоточа.
Сложиха ни мрежи против насекоми току-що. Чудим се дали да слагаме климатик. В детската стая вече е 25 градуса, а навън като стане 35, вътре колко ще е Thinking Някой с малко дете и климатик?

# 276
  • Мнения: 811
simka, ние сме с климатик  Grinning Обаче е в кухнята и за да стигне до спалнята (където засега спи и Ади) отваряме вратите и така индиректно влиза по-хладен въздух там. Мисля, че не е особено полезно да е в стаята на децата. Много лесно се настива от климатик, а децата са особено податливи на студени течения.

# 277
  • София
  • Мнения: 44 108
А някой случайно да се спомня колко дни след ваксината за шарките, може да има реакция и каква? След всички овещания на доки как това е ваксина от която не се очакват странични реакций така и не питах... и въпреки че я биха миналия понеделник, сега се чудя може ли да има нещо общо с това, че Филип преди малко беше с 38,3 Т...засега друго няма, като симптоми за болест...но кой знае може и да е някой вирус ест...нали вече играе с кой ли не по площадките....но поне да съм спокойна , че не е от ваксината...другото, което ме притеснява е че миналата седмица имаше едно дете  на пясъка, което уж преди 1-2 седмици било болно от шарка, ама още имаше и пъпки и белези...но докато каже майката и го загледа бяха поконтактували с малкия....таа общо взето ми е притеснено...Sad а беше хубав деня...

# 278
  • Мнения: 9 903
ние миналата седмица поконтактувахме с варицелно детенце - 7-8 дни след обрива му. То нацелува Деян, пъпките бяха завехнали, май ни се размина. Тогава коментирахме с майките на площадката, че 7 дни след пъпчасването вероятността да предаде шарката е минимална.

# 279
  • София
  • Мнения: 44 108
тити - 10x, просто мислех, че по-бързо минават пъпкитеWinkготин брой публикации...:Grinning

# 280
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето снимки от нашия уикенд, после ще разказвам
http://good-times.webshots.com/album/559026781mQZFEV

# 281
  • Мнения: 911
zдравейте, момичета
искам да помоля zа едно стискане на палци, утре съм на много тежък иzпит, а професорът е преподавател в Оксфорд и се мисли zа ужасно важен, ама е много такъв един човек на настроенията Tired учих до побъркване, но освен zнания поради гореспометания факт ще ми трябва и мнооооооого късмет Praynig

# 282
  • Мнения: 3 089
до 10 дни след вакцина може да има реакция. рядко 14.

варицела се предава най-често в периода преди пъпките - около 3-4 дни преди да избият детето има Т, и съвсем в началото на обрива.

сердика - късмет, тогава  Peace

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=132419 - ето и от нас от последните 10 дни, сватбата, разходките и т.н.

# 283
  • Мнения: 9 903
майче, поне да ти личеше, че си прясна родилка  Blush как го правите този номер с отслабването?
Петра все повече ми прилича на Филков.

Мартина толкова е пораснала, и как хубаво се люлее сама Simple Smile / и има страхотни маратонки!/


хайде, сердика, стис!

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Сердика, Peace
Микки, Мартина много се е променила, а и по всичко си личи , че е било хубаво Simple Smile
Майче, на 100% подкрепям поста на Тити; А Петра колко е впечатлена от бебето Simple Smile (Росен не проявява интерес към бебета като видим навън ). Камен направо си расте с часове, много се е ококорил Hug

Ние в4ера бяхме извън града, но беше кошмарно. Росен не стои в стола пове4е от 15 мин, зор да се качи в колата, зор да спираме и да излиза - пълна лудница Crazy
На всичко отгоре снощи го сложих да спи между 21.30 и 22.00, а заспа почти в 2.00 Shocked, много рев, и скача от най - малкия шум Thinking

Общи условия

Активация на акаунт