AVON кампания 6 и 7

  • 16 636
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 277
Това в коя зона попадаш зависи от това при кой координатор си регистрирана. Но по принцип утре най-късно трябва да я пуснеш - по интернет или по факс, а ще дойде в четвъртък, петък или събота - това зависи от зоната. Това е за първа поръчка от К06. Втора поръчка - на 9 май, 17-18-19 - доставка.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 765
Много суха, чувствителна кожа, леко червена.
Аз ползвам за Женя от 1г. този с фактор 30. От пролетта започнах първо лицето, после цялото тяло за плажа. Тя е с много лека форма на атопичен дерматит. Само бузките и 'изпръхват' , белят се и кожата почервенява. Действа и добре, а тя е с много бяла кожа и до средата на лятото беше почти без тен. Laughing
Но си мисля, че не е добра идея да вземеш оцветения спрей все пак съдържа поне една химия повече заради цвета. Ти си решаваш де, аз само така си разсъждавам. Thinking

# 47
  • Мнения: 371
Абсолютно си права, ако е оцветен чрез химия. Ако някой има повече инфо, моля, да сподели!
Благодаря.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 765
Ами доколкото знам за защита от слънцето се ползват химични и физични филтри. тези на Ейвън съдържат оксибензон, т.е. химични. Купувала съм продукти на Биотрейд те бяха с физични- съдържаха цинков окис или нещо подобно, не помня точно.

# 49
  • Мнения: 606
Дами,кажете ми моля дали тези гланцове си отговарят на цвета.По точно ме интересува цвят Honeysuckle и Naturally Nude.Това предполагам е телесен цвят а другото ми бие на прасковено.А иначе хубавили са?     

# 50
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Amidala,

Честит рожден ден! Бъди жива и здрава, щастлива и преуспяваща Avon lady!!!!


# 51
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря, една почерпка за Ейвънки  Grinning

# 52
искам да намеря този изсветляващ гел за руси или изрусявани коси който преди го имаше ж каталозите но сега го няма,а супер много ми трябва...някой ако може да ми каже от каде мога да го намеря или поръчам ще съм много благодарен:)

# 53
# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 4 751
искам да намеря този изсветляващ гел за руси или изрусявани коси който преди го имаше ж каталозите но сега го няма,а супер много ми трябва...някой ако може да ми каже от каде мога да го намеря или поръчам ще съм много благодарен:)
ами няма как, и аз го искам  #2gunfire
МОже би някоя друга фирма предлага нещо подобно Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 3 835
Голяма почерпка за Амидала - и за каталога, и за рождения ден!   bouquet 

От 7 каталог ми допада разширението на серията Сатенен блясък. Ще има да си се мажа за цвят ...

# 57
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Теди!! Уникална си отново!!!  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 277
Честит рожден ден, Amidala!
Бъди заобиколена от много любов и красота!!!

# 59

Общи условия

Активация на акаунт