Сайт с игрички и хубави награди /Бу, чети правилно-няма секс в цялата работа :)/

  • 14 466
  • 308
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 985
Ами мисля си / напоследък и за това нямам време  Mr. Green/ ако спечеля с акаунт номер 4 и не го трия докато дойде подаръка и си поиграйвам с него, то няма да има край това играене от тоя акаунт. Та като получа подаръка от акаунт 4 профуквам точките на платените игри и го затривам. Тогава започвам да правя нова редичка, тоест той ще стане нов акаунт номер 2 ,нека го наречем 2А /т.е. регистрирам нов акаунт под основния/, след това като получа подаръка си на акаунт 3 затривам и него и си правя нов като подакаунт на 2А. Оплетох ли ви допълнително?  Joy

вие как процедирате? Редички или пирамидки правите? Или имате един основен и исички са под него?


Ъ?  newsm78Нищо не разбрах newsm78

# 181
  • Мнения: 6 993
Мон дю, Силвето ни вкара в некви филми Joy Това трябва да го преспя една нощ, за да го схвана Laughing
Иначе аз имам 3 - един основен, още един, на който не бях схванала номера с реферите и пак съм писала някой друг и един трети, на който съм писала първия си основен. Crazy

# 182
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Sillveto, на нищо не прилича това твойто   Crossing Arms Ша та замоля утре да дойдеш на кухнята с подробна схема в картинки и цветове  Tired Полунощ е, а ти пишеш някакви сложни неща...  smile3506

# 183
  • Мнения: 1 942
Ако някой се чуди що е то редички и пирамидки  Mr. Green

РЕДИЧКА:

акаунт 1 /основен/
акаунт 2 /спонсор на горния/
акаунт 3 /спонсор на горния/
акаунт 4 /спонсор на горния/

Подаръците се получавт отдолу нагоре.


ПИРАМИДА:                                                   МАЛКА ПИРАМИДА:

                   акаунт 1 /основен/                       акаунт 1 /основен/
                  /       /          \         \                                /           
                 2      3          4         5                               2
                / \      / \         /           \                            /  \
               6  7   8  9      10         11                         3   4

Подаръците пак се получават отдолу нагоре, но по редички.

ЗАЩО Е НЕОБХОДИМО да си усложняваме живота - ами така примерно в редичката акаунт 4 ще отиде на опашката с 6,90 за ключодържател. Ще го спечели и тогава акаунт 3 ще получи 6, 90 точки. Събрани с неговите точки ще поръча нещо по-голямо и така след като го спечели акаунт 2 ще получи точките на акаунти 3 и 4 и като прибави своите ще може да играе за нещо още по-голямо. Така точките на акаунт 4 ще са получили поне 3 подаръка  Sunglasses



Последна редакция: ср, 30 май 2007, 00:09 от Sillveto

# 184
  • Мнения: 1 942
Баси, като се чета започвам да се чудя дали не съм писала аз оня учебник по статистика дето нищо не разбирах като го чета  Joy Joy Joy

# 185
  • Мнения: 985
И аз като гледам на пирамидата трябва да имаш 11 акаунта ли?

# 186
  • Мнения: 985
А не може ли 1 основен и на всички подакаунти той да е спонсорът? newsm78При мен поне е така.

# 187
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Мале кво става Thinking Нямах нет тука няколко дни , зарди тъпият ми доставчик #2gunfire #Cussing out и гледам нови игри , нови пирамиди  Mr. Green
Аз досега нищо не съм печелила пък Crossing Arms, а сега става май и по -трудно.
И много съм проста смених си цветенцата с Тако Cry Cry Cry
сега на другите ми два аккаунта махам тъпия самолет, че адски много ме дразни #2gunfire

И кажете ако някой разбере дали мога да си върна цветенцата Thinking    

# 188
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Наистина, май е най-удачен вариантът с редичката...
Аз до сега винаги съм играла с 1 подакаунт. Като не спечеля - трия... Последно бях с 2 подакаунта, т.к. си чакам подарък, но единия пак го изтрих... Изчерпах се от към адреси и имена.  newsm78
Сега си търсим квартира и освен до тогава да замразя акаунтоправенето, друг изход не виждам   Thinking

# 189
  • Мнения: 985
Мале кво става Thinking Нямах нет тука няколко дни , зарди тъпият ми доставчик #2gunfire #Cussing out и гледам нови игри , нови пирамиди  Mr. Green
Аз досега нищо не съм печелила пък Crossing Arms, а сега става май и по -трудно.
И много съм проста смених си цветенцата с Тако Cry Cry Cry
сега на другите ми два аккаунта махам тъпия самолет, че адски много ме дразни #2gunfire

И кажете ако някой разбере дали мога да си върна цветенцата Thinking   
и аз направих абсолютно същата грешка,махнах си цветенцата. TiredСя чакам утре да видим кво ще стане.

# 190
  • Мнения: 6 993
Коя ви е любимата игричка? Flutter

# 191
  • Мнения: 1 942
А не може ли 1 основен и на всички подакаунти той да е спонсорът? newsm78При мен поне е така.

Може разбира се  Hug, но стратегията горе е с цел да прехвърляш точките по акаунтите нагоре и да печелиш подаръци за повече токи.

Пак давам пример: сега с малката пирамида. Значи на акаунт 4 печелиш 6, 90 буби и участваш за ключодържател. спечелваш и на акаунт 2 те пита дали искаш точките или подарък. Избираш точките. Същото правиш и с акаунт 3, но да речем си играла за подарък за 10,20 точки и на акаунт 2 пак искаш точките. тогава на акаунт 2 имаш 6,90 /точките от акаунт 4/ + 10,20 /точките от акаунт 3/ + собствените му точки /нека ги приемем за 12/. По този начин акаунт 2 ще има 29,10 буби и вече 2 подаръка, самия акаунт 2 ще играе за подарък и след като спечели ще прехвърли на акаунт1   29,10 буби. Предимството е, че подаръка ще са за по-големи суми. 

# 192
  • Мнения: 1 942
Коя ви е любимата игричка? Flutter

Блейзинг флеймс  Peace

Даже на акаунтите дето чакам подаръци играя само нея, цветенцата и рибите.

Мразя самолета и заека самоубиец. Май скоро и пъзела ще мразя Simple Smile

# 193
  • Мнения: 985
Sillveto,наистина ми е много сложно да го разбера всичко това.Просто не ми влиза в главицата. JoyЧетох го няколко пъти,но не мога и не мога да разбера.

# 194
  • Мнения: 6 993
Аз го схванах Party Чувствам се...гений Mr. Green Аз пък мразя точно блейзинг флеймс Crazy

Общи условия

Активация на акаунт