"Движение на българските майки"

  • 78 497
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 555
# 556
  • Мнения: 565
аз още чакам някой да ми каже къде да донеса нещата за базара Whistling
Четвъртък-Петък , когато кажете Heart Eyes

# 557
  • Мнения: 3 506
Бяхме седнали веднага до бара - на 3 маси събрани на едно място и до нас имаше купчина с пликове с неща.

Казах ви аз, че не сме толкоз видни и трябва да се обозначим, ама кат' не вярвате Laughing

# 558
  • Мнения: 863
Видни сте,видни сте...Аз когато идвах в София ленд на предишната ви акция веднага ви съзрях Laughing  bouquet

# 559
  • София
  • Мнения: 39 776
Рик и в правенето на снимки е по-добър Simple Smile малко снимки на хлапетата от срещата

# 560
  • Мнения: 1 770
Имам Голяяяям въпрос. На Митко уиндоуса му се скапа нещо, а мойта 98-ца някъде се затри. Та въпроса ми е: някой да има инсталационен Уиндоус 98? Танче, ти?  Flutter

Ако някой ма подпомогне, има вариант да мина през бг-мамма купона тая събота и да го взема.

Между другото да ви се отчета и похваля - Митко се справя супер с компютъра. Той пише стихове и е набрал цялата си поезия, както и тази на едно друго момиче от СУПЗ-то. В процес сме на правенето на малки стихосбирки с МС Публишъра. И онлайн ще публикуваме някои. То и сега може да видите някои Миткови стихове в http://www.stihovebg.com . Ей туй е едно от последните му: http://www.stihovebg.com/works.php?sid=5a41cca828cd47110a5966201 … 990df&id=3340

# 561
  • Мнения: 1 770
Айде и една новина от мен. Току-що ми се обади Илия на малката Деси. Новината е голяма, дръжте се - чакат второ бебе. На Деси й е много лошо, повръща на поразия. Ще мина да ги видя евентуално в края на седмицата. Но до празниците със сигурност.

# 562
  • София
  • Мнения: 39 776
Имам 3.11; 95; 98; МЕ; ХР на CD
Ама на срещата най-вероятно няма да ходя, защото Дияна е с отит и е на антибиотик. Кажи как да ти дам CDto?

# 563
  • sofia
  • Мнения: 7 477
утре в шоуто на Слави ще ходят и останалите 10 деца.
Предният път е било голям купон Grinning

# 564
  • Мнения: 1 770
Имам лична бележка от Яна - ydomusch. Опитвам се да ви отговоря, но ми пише че сте изчерпали лимита си за съобщения и съответно не ми го праща. Моля ви, изтрийте няколко от старите си съобщения, за да мога да ви отговоря. Мерси  Simple Smile

# 565
  • Мнения: 430
Айде и една новина от мен. Току-що ми се обади Илия на малката Деси. Новината е голяма, дръжте се - чакат второ бебе. На Деси й е много лошо, повръща на поразия. Ще мина да ги видя евентуално в края на седмицата. Но до празниците със сигурност.

Опа, ново двайсе #Crazy
То това е много хубава новина, но как ще се оправят с двечки  baby_neutral baby_neutral newsm78
Нищо де, да са живи и здрави, пък ще помагаме Thinking

# 566
  • Мнения: 1 770
Кика, да ти кажа и аз така погледнах, когато Илия ми съобщи новината...  Shocked
Не знам как я мислят сега тая работа. Ама фактът си е факт. Но определено ние трябва да помислим каква стратегия трябва да имаме в случая. Момичета, съвестно ми е пред вас.  Rolling Eyes

# 567
Здравеи Ивет,

Как си?? Мина доста време,но заетоста ми е огормна. И аз на свои ред ще поздравя Деси и Илия.
Ако мога да бъда с нещо полезна,знаеш, че можеш да разчиташ на мен.

Роси, когато отварям вторите снимки, ми се показват снимки на някакво момче?!
Нещо не разбирам???

Мерси

# 568
  • sofia
  • Мнения: 7 477
moje v sumatohata da sam kachila i snimki na detzata(moite),ili niakoe dete ot Tran.
poludeh veche Mr. Green

# 569
  • Мнения: 1 770

Скоро си мислех за теб, предположих че от многото работа не ни пишеш. При нас е нанагорно както винаги. Няма да превръщам общата тема в лична, но исках да ти кажа, че се радвам, че те "виждам".

Роси, някакви тийнейджъри верно се разхождат по снимките Wink

Общи условия

Активация на акаунт