"Движение на българските майки"

  • 78 496
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 248
здрасти мацки Hug
доста добре си прекарах тези 3 дни из Петрич и Сандански-имаше много dance Drunk  smokeuu-доволна съм-сега съм отново на линия!
тази седмица сряда или четвъртък задължително ще ходя до Доганово-постоянно ми звънят и вече ми се сърдят ,че съм ги забравила Crazy-ако някой има желание-да заповяда-ще е при всички положения след 2 часа
видях списъка-ще преровя и нещата останали у нас-а от магазин "за 1 лев" купих моливи и фулмастери-на далавера-имам и свалени детски песни на компа-ще направя дискове-ама сигурни ли сме че има къде да ги слушат
Роси,много съжелявам ,че се издъних за Дрен ама Cry-бях и с други хора и трябваше да се съобразя с тях за часа на тръгването
ами....това е за сега от мен Hug
Весето дали не ги свърши вече тия изпити?липсва ми  bouquet


ЛюбоФ моя, и ти ми липсваш...не мога да ти опиша колко много, просто думите няма да ми стигнат, за да ти го обясня, а и ме е страх, че няма да ме разбереш! newsm03
Изпитите ми все още не са свършили...даже напротив...както става всяка сесия - преподавателите ме връщат да почета още малко и да се явя в последствие с друга специалност. smile3515 Не знам защо изобщо не ме скъсат както подобава, да разбера и аз що е то поправителна сесия и има ли почва у нас! smile3516
Замислих се за Доганово, но точно в сряда ми е първият шофьорски курс. newsm01 Не го казвам, за да се похваля, а за да ви предупредя-както ви обещах! Така, че оглеждайте се в сряда около обяд!  umnikuu Изтеглила съм си шофьорските, щото нямам търпение да ви задминавам по пътищата.  car003

Утре имам изпит по "Сондиране и добив на нефт и газ". newsm45 Сега отивам да разуча 30-ина странички. smile3507 Моля се утре поне този да изпит да взема, че ми писна да ме връщат! newsm17

Стискайте ми палци и на 5.02. ще се видим...и нали знаете и света да обърнете, от мен не можете да мръднете! newsm10 newsm10 newsm10

# 751
  • sofia
  • Мнения: 7 477
думите са излишни
 Heart Eyes

 perko dancing

# 752
# 753
  • Мнения: 1 770
Ако успея да взема нещо за момичетата в Люлин, на тази среща ли да го донеса?

Да, аз ще съм там и ще взема всичко за Люлин.

# 754
  • София
  • Мнения: 39 776
Весе ща тупам ма, така да си знаиш. Опитвам се г/д само тази тема да следя за по-важното... наспамили сте я кат за световно. Ша кажа на някой да дел  Grinning

# 755
  • Мнения: 3 248
Весе ща тупам ма, така да си знаиш. Опитвам се г/д само тази тема да следя за по-важното... наспамили сте я кат за световно. Ша кажа на някой да дел  Grinning

Ми права си, ама като не се виждаме. Cry Освен това, докато ми казваш как спамя - ти също спамиш, защото не е по темата! Mr. Green

А по темата...днес говорих с приятеля, дето има неща за нас...ще ги донесе на 05.02, но ще трябва тогава да го сортираме. Rolling Eyes
Роси, да не забравиш, че и вкъщи имам багаж от Петър ли беше?! newsm78

# 756
  • София
  • Мнения: 39 776
Лошо. Аз сега ставам и получих съобщение от Мирослава на КЮто

Цитат
MIRI (08:52) :
Milichka, obadi mi se rano sutrinta Radost Petrova ot Medven. Mnogo pritesnena...iskali da zakrivat Doma v Medven. Kazah i, che sam v Germania I shte napravya kakvoto moga ottuk. Sega pisha pisma na priatelite. Sajalyavam, che ne sam tam- mojeh da napravya mnogo poveche.

Не знам какво е станало.

Цитат
MIRI (11:02) :
beshe mnogo pritesnena. I az mnogo se pritesnih. Kak me e yad!
Kaji na Rosi, ako moje da se svarje s Asen Gagauzov. Az shte urejdam druga sreshta- s d-r Aleksiev, koyto e shef na komisiata po zdraveopazvane v mestnia parlament

Това е за сега.

# 757
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лошо. Аз сега ставам и получих съобщение от Мирослава на КЮто

Цитат
MIRI (08:52) :
Milichka, obadi mi se rano sutrinta Radost Petrova ot Medven. Mnogo pritesnena...iskali da zakrivat Doma v Medven. Kazah i, che sam v Germania I shte napravya kakvoto moga ottuk. Sega pisha pisma na priatelite. Sajalyavam, che ne sam tam- mojeh da napravya mnogo poveche.

Не знам какво е станало.

Цитат
MIRI (11:02) :
beshe mnogo pritesnena. I az mnogo se pritesnih. Kak me e yad!
Kaji na Rosi, ako moje da se svarje s Asen Gagauzov. Az shte urejdam druga sreshta- s d-r Aleksiev, koyto e shef na komisiata po zdraveopazvane v mestnia parlament

Това е за сега.

Танче,и на мен се обади тази сутрин.
Не каза,че го закриват,а че го местят в Котел.Проблема според нея е,че децата ще са в сграда ,в която ще има  други хора.В една сграда ще съберат дома,болницата и още нещо  .Дицата щели да са на 3 ият етаж и според Петрова това не било добре.

Сега,тя няма офиц.документ за това, а е дочула.Решението е на Масларова и Етем,но защо не знам.
Чудя се Танче защо Петрова се дърпа,след като в Котел е по-добре от една страна..........
Освен това не знаем какви са доводите на подписалите заповедта в министирствата.........
Няма офиц.документ newsm78

# 758
  • Мнения: 5 228
Ивет, какво стана с бебчето, което се очакваше в края на януари? Роди ли се вече? Не разбрах момче или момиче е.

# 759
  • Мнения: 1 770
Нямам новини още да се е родило бебчето. Не знаем какво е засега.

Разбрах обаче за още едно момиче от Роман, бивша съученичка на Митко от дома в Роман, която също е бременна и терминът й е през февруари май. Ще се опитам да намеря някаква информация за нея.

# 760
  • Мнения: 1 770
Получих имейл от сестрата на Люси - Петя. Та бебенцето се е родило на 28.01, казва се Цвети, тежи 3.350 и е 51 см. Раждането е било трудно и Люси има много шевове, правили са й и кюртаж. Освен това се оказало, че бебка има пъпна херния - както е била родена и майка й. Това е, което имам като информация.

Ние смятаме да пътуваме до Роман след акцията, може би на 18.02, събота. Тогава ще направим снимки на цялото семейство и на малката Цвети.

# 761
  • Мнения: 1 770
Редактирам списъка за майките сираци:

- храни за деца над 10 месеца - всякакви
- адаптирано мляко за бебе над 1 год.
- памперси - над 7 кг
- храна за майките: най-вече дълготрайни продукти, варива, консерви, бисквити, кисело мляко и т.н.
- гърне за Мишел

Цитат
Очакваме в края на януари да се роди бебе в едно социално слабо семейство в провинцията (повече информация в нашата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19205.690. Събираме всякакви неща за новородено бебе - каквото ви хрумне. Пишете ми, ако имате някакви въпроси.

Бебето се роди на 28.01, казва се Цвети, тежи 3.350 и е 51 см. За повече информация в основната ни тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19205.750[/color]

Последна редакция: ср, 01 фев 2006, 09:49 от Yvette

# 762
  • в гората
  • Мнения: 1 486
ETO AКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА СБИРКАТА В НЕДЕЛЯ!


Движение на българските майки обединява усилията си за набиране на помощи за незрящите деца в училище “Луи Брайл” в София и помощното училище “Любен Каравелов”, гр. Перник с компанията за натурални води “Девин”. 150 кашона с дрехи, обувки и консумативи ще бъдат дарени на двете училища благодарение на “Девин” и католическата църква “Св. Бенедикт”. “Девин” ще осигури 2 камиона с които да бъдат транспортирани нещата до двете училища

Акцията за набиране на средства ще се проведе

на 5 февруари / неделя /, от 11.30 часа,
в “Сладоледения салон” на “София Ленд”  (на втория етаж, в дъното вдясно).

Резервиран е целият салон така че ще има и децата къде да тичат.

Ще има малка почерпка и подарък от Девин за всички присъстващи. Поканена е да присъства д-р Масларска – завеждащ родилно отделение на ІІ градска болница. Тя ще може да отговаря на въпроси свързани с храненето и водата (ако имате такива).

ОЧАКВАМЕ ВИ!
 
 
 

# 763
  • Мнения: 2 249
мисля,че това е страхотно-Девин не ни помагат за първи път Hug-и това ,че голяма компания като тяхната ни има доверие и желае да помага чрез нас е много похвално
ще се видим в неделя Hug

# 764
  • sofia
  • Мнения: 7 477
мисля,че това е страхотно-Девин не ни помагат за първи път Hug-и това ,че голяма компания като тяхната ни има доверие и желае да помага чрез нас е много похвално
ще се видим в неделя Hug

отдавна ги човъркаме за нещо по-сериозно и се радвам,че се навиха.Е,то си беше ходене по мъките ,но си заслужава.
Днес като разбрах колко неща са събрали и как са се организирали Crazy

ами,до неделя Wink

Общи условия

Активация на акаунт