"Движение на българските майки"

  • 78 490
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 1 170
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Дуци пусни в bgmaps.com Гюешево  21 - Нещо не се справям с линковете на bgmaps.

И не ме забравяйте за шиенето на чаршавчетата.

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 17:11 от yosarian

# 1 171
  • Мнения: 1 770
Сега ще коригирам списъка отново, за да допълня новите неща.

Относно батерията и душа има две от вас, които сте предложили да помогнете: Desa  и March. Ако искате може да направите нещо общо, защото March предлага маркуч със слушалка, която може да се прибави към батерията?

Stellina, таман ще съчетаеш разходката на детето и мъжа и акцията - полезното с приятното  Wink
Относно одеалата - значи до тук за Роман имаме само едно одеало. Не знам обаче как стоят нещата относно Фондови жилища, някой дали ти отговори по въпроса?

D_iva - отговорих ти на лични, но и тук ще кажа, че дрехи за Мария в момента имаме, за обувки не знам номера й, но ще питам.

Eniena - благодаря и на теб!

Ако на някой не съм успяла да отговоря, моля ви подсетете ме, моля ви.

Благодаря на всички ви!!!!!!   bouquet

ОТНОСНО СРЕЩАТА.

ТАЗИ НЕДЕЛЯ, 5-ТИ МАРТ
12 ЧАСА, СОФИЯ ЛЕНД
СРЕЩА ПРЕД СЛАДОЛЕДЕНИЯ САЛОН, 2ри етаж вдясно.
Багажът може да не го носите вътре, оставете го в колите, ще го вземем оттам
!

# 1 172
  • Мнения: 2 125
Yvette , да свързах се с точните хора! Утре с 4арлин и други мами сме на мартенско тържество в дома във Фондови жилища. Ще се носят мартенички, торти и плодове. Ще се прави списък с най-нужните неща за дома, но подробности ще имам от 4арлин. Peace

Ще се видим в неделя  Hug!

# 1 173
  • София
  • Мнения: 39 770
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=79351.0
Цитат
Zdravejte az sum tatko na dve prekrasni momcheta,gledah btv-reporterite i se razplakah,preklanjam se pred Vas.
Taka,az rabotja v BNT i imam vreme i vazmognosti iskam da sum polezen za Vasheto blagorodno nachinanie.
Shte chakam kontakti imam i ICQ 118501899

# 1 174
  • Мнения: 1 770
ОБНОВЯВАМ СПИСЪКА ЗА РОМАН


1. Стая

тапети /MardiGras/  + лепило /Denat/  
тънки пердета /Iza, Black_angel/

2. Баня + Кухня + Стая

блажна боя /Mardi Gras/ + мечета, четки /Ефросина/
разредител /Ефросина/
латекс - 5л /Mardi Gras, Denat/
лампа (съвсем обикновена - кръгли плафончета, топки....?) - 2бр. /Desa - 1 бр./
батерия за чешмата - или поне врътки (+ душ?) /Desa, March/
казанче (обикновено, пластмасово...)
кофа + моп /Ефросина/
шкурка /March/
гипс - една малка торбичка за запълване на дупки /Ефросина/
2 шпакли /Ефросина/
легенчета за разтваряне на бои, лепило и гипс /Ефросина/
корниз /Ефросина/
голям бързовар, инстантен бойлер...?
ел. контакти + ключ /March/
уплътнител за прозорци /Denat, Stellina/

3. Почистващи препарати и подобни

почистващи препарати /Iza, Ефросина/
прах за пране (бебешки) /Iza, Ефросина, Tanya Genova,Black_angel/
леген за пране на дрехи /Iza, Ефросина/
гъбички за миене + четка за тоалетна /Lavender, Ефросина/
сушилник за дрехи /Yvette/
щипки за пране /Lavender/

+ Прибори за хранене + чинии + купи пластмасови + тенджери ..... каквото и да е.... /Мерелин, Lavender, Ефросина/

изтривалки, килимче
покривала за легла /Мерелин, Lavender/
спални комплекти, одеала /Мерелин, Tanya Genova, Stellina/
пижами, детски спалникомплекти /Tanya Genova, March, Black_angel/

 ... каквото и да е.....

+ ПАМПЕРСИ /най-малък размер/ - /D_iva/
+ храна - дълготрайна /Iza, Yanita/

ПП Не съм описала подробно полученото от Yanita и Lavender, защото нещата не са у дома, а са складирани на друго място. Скоро ще включа подробен отчет и за тях, а накрая ще има подробен списък за абсолютно всичко получено от вас, момичета.

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 21:31 от Yvette

# 1 175
  • Мнения: 510
...
Относно батерията и душа има две от вас, които сте предложили да помогнете: Desa  и March. Ако искате може да направите нещо общо, защото March предлага маркуч със слушалка, която може да се прибави към батерията?
...
Разбрахме се с Desa  ,ще ги комплектоваме нещата и ще се получи чуден подвижен душ!  Joy Мерси за съобщенията и на двете ви Simple Smile
Имам шкурка -80 номер,по- фина нямам,но ако върши работа ще довеса и от нея...
Имам излишни ел .контакти и ключ-ако трябват,почти нови са    newsm78
Ще разровя в мазето за още скрити съкровища  Wink

# 1 176
  • Мнения: 1 770
...
Относно батерията и душа има две от вас, които сте предложили да помогнете: Desa  и March. Ако искате може да направите нещо общо, защото March предлага маркуч със слушалка, която може да се прибави към батерията?
...
Разбрахме се с Desa  ,ще ги комплектоваме нещата и ще се получи чуден подвижен душ!  Joy Мерси за съобщенията и на двете ви Simple Smile
Имам шкурка -80 номер,по- фина нямам,но ако върши работа ще довеса и от нея...
Имам излишни ел .контакти и ключ-ако трябват,почти нови са    newsm78
Ще разровя в мазето за още скрити съкровища  Wink

Екстра, взимаме всичко!  Grinning  Hug Супер сте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 1 177
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Здравейте , аз съм от Пловдив и също търся майки от тук за да направим нещо и за домовете в нашия град

# 1 178
  • Мнения: 2 249
Момичета,
използвам момента че сега темата се посещава повече ,за да ви кажа за предстоящата акция за Великденският базар
още не е уточнено кой ден ще се проведе-най-вероятно следващите почивни дни- Praynig
ще има нужда от всякакви материали с които децата от различните домове да измайсторят неща за базара-блокчета за рисуване,всякакви цветни хартии,бои-осовено са необходими такива за стъкло,различни стъклени чаши които да се рисуват или интересни шишета,всякакви аксесоари
освен това-който има неща които иска да продаде-бижута,сувенири,чанти,детски играчки,дрешки...и всичко за което се сетитие(тези,които са били на Коледният базар знаят голямато разнообразие)-ще ви помоля да ги приготвите и да следите темата
до 1-2 дни ще пусна списък и точният ден на акцията
ще се събират също неща и за дома в Доганово-но списъка ще взема утре от там
благодаря ви предварително!

Марч,,разчитам на теб за страхотни идеи и картички Hug Praynig
Ивет,на работа съм в неделя-ще ти звънна за събота да се разберем къде да ти дам нещата от мен
Ан-мари, следобяд към Доганово?
 Hug

# 1 179
  • Мнения: 2 249
Още една молба: Praynig
Имаме още от календарите на "Движение на българските майки",които се продаваха с благотворителна цел -ако някои има възможност да ги разпространява по някакъв начин,независимо къде-моля ви да се свърже с мен! Praynig

# 1 180
  • Мнения: 4 371
Днес ми се обади една мама, мисля че d_iva. Тя каза, че може да помага в изработването на разните там рисувани неща, също да покаже на децата как да се справят.

# 1 181
  • София
  • Мнения: 2 356
Ивет,
само да кажа, че намерих у нас уплътнения за прозорци, едно рулце, като се върне мъжа ми ще го питам за колко прозореца ще стигне. Мисля, че се слага от вътрешната страна на стъклото и не пречи да се отваря прозореца  newsm78. Едно такова мекичко е. Кажете да го донеса ли?

Тия зачеркнатите неща в списъка означават, че няма повече нужда от такива?  newsm78

# 1 182
  • Мнения: 160
Момичета,
вчера пак гледах филма и картинките които децата са нарисували и си мисля - дали могат да се направят картички по подобие на тези, които УНИЦЕФ разпространява. Тази сутрин набързо погледнах няколко уеб сайта, които предлагат подобни картички и мисля, че това би могъл да бъде начин да се ангажират децата, да се популяризира идеята, а и да се спечелят пари за домовете. Може и да се попита УНИЦЕФ-България как децата могат да кандидатстват за да бъдат включени в техните картички.
Може да се помисли и за продажби на картички, календарите, за които спомена Мерелин и др. чрез уеб сайта на ДБМ - аз ще се наема с изготвяне на текста на английски и т.н. Кажете какво мислите.

# 1 183
  • Мнения: 2 249
Момичета,
вчера пак гледах филма и картинките които децата са нарисували и си мисля - дали могат да се направят картички по подобие на тези, които УНИЦЕФ разпространява. Тази сутрин набързо погледнах няколко уеб сайта, които предлагат подобни картички и мисля, че това би могъл да бъде начин да се ангажират децата, да се популяризира идеята, а и да се спечелят пари за домовете. Може и да се попита УНИЦЕФ-България как децата могат да кандидатстват за да бъдат включени в техните картички.
Може да се помисли и за продажби на картички, календарите, за които спомена Мерелин и др. чрез уеб сайта на ДБМ - аз ще се наема с изготвяне на текста на английски и т.н. Кажете какво мислите.
страхотно Hug-виж какво можеш да направиш и ще държим връзка
а за картичките-първо трябва да се намери къде ще се продават newsm78

# 1 184
  • Мнения: 1 770
Ивет,
само да кажа, че намерих у нас уплътнения за прозорци, едно рулце, като се върне мъжа ми ще го питам за колко прозореца ще стигне. Мисля, че се слага от вътрешната страна на стъклото и не пречи да се отваря прозореца  newsm78. Едно такова мекичко е. Кажете да го донеса ли?

Тия зачеркнатите неща в списъка означават, че няма повече нужда от такива?  newsm78

Става уплътнението, супер, носи го. Зачеркнатите неща са намерени, да, т.е. няма нужда от повече. Има такива, които не са зачеркнати, но има посочени имена в скоби - това означава, че може да се носи още от посочените работи, за да има повече количества.

Общи условия

Активация на акаунт