Фолклор за отслабване и спорт - 4 част!

  • 9 206
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 277
Здравейте!
Аз май тази събота ще съм в Чирпан при Ина и няма да мога да дойда... Sad
Деси, толкова ти завиждам, че вече усещаш бебоците!!!  Hug И аз искам... нямам търпение вече! За Ина като че ли не ми беше толкова вълнувашо, може би защото не го осъзнавах още... Сега ми е по-осъзнато някак си и е друго...
Опитвам и да не се напъвам, ама не може постоянно да лежа, освен това и на работа ходя. Колегата не ме оставя да вдигам тежки работи, ама стек с вода как да не вдигнеш. Въпреки че усещам напрежение ако прекаля с физическото натоварване. Иначе се пазя, в сравнение с предишната ми бременност Simple Smile

# 271
  • Мнения: 277
А имам чувството, че тая линийка не мърда - дните се променят, а седмицата все е 8-ма!!!  Crossing Arms newsm78

# 272
  • Мнения: 1 021
Цвети  ooooh! , как кашон с вода бе душа! Мъжа ти знае ли какви ги вършиш? Молятеееее, пази се! То не е казано да лежиш, ама не вдигай такива тежки работи!

# 273
  • Мнения: 1 063
Деси здравей мило Hug радвам се, че пишеш...вече усещаш гъделичкането Laughing...чувството е несравнимо Peace
Цвети и ти скоро да го усетиш Peace

Деси, за децата... надявам се да са добре,че мине не мине и Мони ми казва,че му се дриска, а нищо няма ooooh! според мен той не може да осъзнае точно какво му се прави...
На детска ние няма да ходим, заминаваме за Сливен и там ще сме на бабин дом Laughing и нищо не знам за тези градини,но мисля, че там ще са събрани всички деца от Младост ooooh!

Цомбе да не замина и ти на море newsm78 Heart Eyes
Мине целувам те и ти желая най-късметлийската седмица Hug Peace Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 277
Абе с Цомбето и Мина какво става??? Нещо се губят по трасето  newsm78
Дано се цабавляват  Hug

# 275
  • Мнения: 1 063
Цвети и аз това питам,ама мълчат...Минето работи Tired,но за Цомбето не знам Thinking

Ти боядиса ли?

# 276
  • Мнения: 10 758
Е ме бе...те тука съм, те на Heart Eyes Hug

Здравейте сладурки Hug

# 277
  • Мнения: 10 758
Деска, супер, много се радвам за ритливите бебочковчета Hug

Цвети, те да вземеш да се стегнеш и да не вдигаш тежко, щот ше дода и ща изплющя.Пази се бре жено.
Ти ходи ли до Правителствена?

Иве, пак ли сте болни бе Cryа стига вече, а Cry

# 278
  • Мнения: 1 063
Оооо Цомбе мараба  Mr. Green,не сме болни в момента...от три-четири дни сме здрави Laughing
Ти в автокъщата ли си пак, че не пишеш?

# 279
  • Мнения: 10 758
Оооо Цомбе мараба  Mr. Green,не сме болни в момента...от три-четири дни сме здрави Laughing
Ти в автокъщата ли си пак, че не пишеш?
Чукам на дърво, повече да не се разболявате Hug
не, в къщи съм си, ама се ровя насам-натам.Жегата си оказва влиянието.

# 280
  • Мнения: 10 758
Ейййй, сега видях....ми ние сме вече на 14-та страница бе.
Дали да пускам нова newsm78
Айде ще изчакам да влезнеме в 15-та и тогава.
Ъ, след този ми пост вече сме в 15-та Crazy

Отивам да пускам новата тема Wink

# 281

Общи условия

Активация на акаунт