Декупаж (салфетна техника)-3 част

  • 48 514
  • 373
  •   1
Отговори
# 315
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Хайде, нямам търпение да видя какво ще се получи!
 Аз исках да те питам тази карта за 3Д всъщност хартия ли е и каква е идеята - отделни елементи се правят релефни или е друго?

# 316
  • Мнения: X

 Аз исках да те питам тази карта за 3Д всъщност хартия ли е и каква е идеята - отделни елементи се правят релефни или е друго?
Ами тя Рачето беше дала линк по-надолу.
Ето например това
Идеята общо   взето   е, че отделни елементи от картинката се наслагват, за да се получи релеф.Незнам дали е хартия, но предполагам, че да. Аз я принтирах на един лист А4, след като я бях уголемила до този формат.

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 23:47 от Анонимен

# 317
  • под тепетата
  • Мнения: 149
В общи линии схванах идеята, но обясни, моля те, по-подробно ти как го направи. Защото има и друг начин за 3Д декупаж, но там участва глина или моделин за релефа, а в този случай май е само с хартия? newsm78 По колко пласта се наслагват, защото хартията е тънка все пак?

# 318
  • Мнения: X
И този начин с глината съм пробвала. Mr. Green Ето две  от нещата, правени с глина:




А това с хартията го правих със санитарен силикон- прозрачен.

# 319
  • Мнения: 1 403
ето и моите първи опити за декупаж http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=151366http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151366
Надявам се, че следващите ще са по-успешни  Praynig
Откакто попаднах на вашата тема, мисля само за салфетки и хартии  Simple Smile Crazy

# 320
  • София
  • Мнения: 983
Fancy N, оправи моля те, линка, че се отваря заглавната страница на снимка бг Praynig Или поне дай името на автора на албума Simple Smile

# 321
  • Мнения: 854
На такива кутии (както и на хладилник) пак ли лепите с Ц200? Не е ли проблем гланца на повърхността, върху която лепите?

п.п. Кутията е много! красива!

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 00:41 от bushkata

# 322
  • Мнения: 1 403
fancy66n е автора /аз т.е./
 и аз това се мъча да оправя в момента Cry
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151366

# 323
  • София
  • Мнения: 983
Fancy N, работите ти са чудесни   bouquet
Поздравления и добре дошла в отбора  Hug

# 324
  • Мнения: 1 403
dujdets, много си снизходителна, благодаря ти!

# 325
  • Мнения: 440
Страхотни са Фанси  bouquet Hugти къде си се крила досега,доста си се развихрила из къщи-на всичко си хвърлила ръка

# 326
  • Мнения: 1 726
 smile3514Не мога повечееееее, тези новите ме разбихааааааааа smile3511

Майтапя се, нека има конкуренция. А защо ,аджеба не участвахте в конкурса? Къде бяхте досега? Бързо за новодошлите да се спретне нов конкурс smile3513

# 327
  • Мнения: 854
Добре де. Видах красотите, има кожа, метал, текстил. Всичко се лепи и лакира с различно лепило/лак ли? Или има едно лепило и един лак за всякакви повърхости.

# 328
  • София
  • Мнения: 983
dujdets, много си снизходителна, благодаря ти!

Моля, моля, без обиди  Laughing Никога не си кривя душата за неща, които не харесвам  Naughty Твоите ми харесаха определено  newsm10

# 329
  • Мнения: 1 065
Fancy N, супер са ти нещата. Направо ми иде да се гръмна с моята кутия  Grinning. Сто дни няма да си помръдна пръста и накрая ще ми се падне талантлива дебютантка  Mr. Green Браво!
bushkata, аз имам някакви остатъци от декупажно лепило и ползвам него, но и ц200 съм ползвала за всичко. За текстил мисля, че със сигурност е различно. Металните неща така или иначе отдолу първо си боядисал в повечето случаи и лепиш върху акрил. Пък като питах преди време дали се обработва по някакъв начин метал, преди да се боядиса, що се крихте, а?  smile3534 Реших за мое успокоение да я обезмасля със спирт, пък ще видим.
Миналото лято правихме ремонт и поизнесохме нещата при свекърва ми на долния етаж. Сега ме е срам да си искам кутиите, но поне ще и ги измъкна една по една да ги разкрасявам- тя се радва жената.
savina_h, не сме нови, не сме, стари кучета, ама в нелегалност. Не участвах в конкурса, защото покрай бременността така ми беше зле, че и темите не изчитах като хората. От известно време обаче мога да влизам в кухнята  Wink
Аз обаче друго влезнах да търся, но като видях че снощи не сте спали и не можах да не ви навестя. Ако си спомняте един похват със свещ- отдолу тъмен цвят, натърква се със свещ и отгоре светъл- правил ли го е някой? В руски сайт съм го виждала, но ако някой има преки впечатления... Намерих- http://kuking.net/my/viewtopic.php?p=886561#886561

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 06:58 от chiges

Общи условия

Активация на акаунт