МНОГОДЕТНИ МАМИ 18

  • 14 461
  • 310
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 324
То ние с теб, май все там си висим...Тити, само на 12 е - споко! Тепърва има да видиш чудеса... Grinning
Наталка, гадно е, ама отнемането на родителски права ще реши доста проблеми... Той не полага грижи за децата, пък ти пречи и ти да полагаш... Помисли!

# 181
  • Мнения: 3 740
наталия, днес говорих  за теб с една госпожа от агенцията за бежанците. Тя каза, че може бащата да се обърне към тях, но само ако е бежанец. Ако трябва, ще ти изпратя координати на лични.

титико, не вярвай на пешеходката и Габче, непрекъснато се явяват със зашеметителни прически. Mr. Green Мисля, че ядовете с децата са им само предтекст, за да ни набиват скомина на нас, нефризираните. Naughty

ДжулиС, понякога си мисля, че децата ни са с остра мозъчна недостачност - да крият неща, които неизбежно ще излязат наяве. Все това повтарям - че по-добре да го науча от тях и навреме, за да вземем мерки, ама кой ли да слуша... Голямо мигане на парцали пада впоследствие. Е, какво, поядосвам се, поядосвам се, пък си кажа, че нищо толкова страшно не е станало, представя си най-песимистичния вариант, пък като видя, че не включва необратими неща, се успокоя, та взема да правя планове за излизане от ситуацията. А като имаш план, няма какво да се ядосваш, просто си го следваш.

fun mama, добре дошла!  bouquet Не се шашкай от хаоса в темата, нали знаеш, че в пълните къщи липсва само едно - ред. Mr. Green

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 14 099
Фън мама, добре дошла   bouquet Както писах и в предната ти темичка аз родих на 40, разликата на децата ми не е малка, но всичко си беше и е ок  Peace

# 183
  • Мнения: 2 807
Дивна самке, умори ме от смях направо  hahaha Joy

...но за него знам едно древно китайско мъчение - СУША!

Вълшебна, хич не е трудно даже - става неусетно почти  Blush
А само като споделя с таткото - на секундата пребледнява милият  Wink  Laughing

Наталия, ще се моля всичко при теб да се уреди по най-добрия за теб и децата начин  Hug

Илиева, забравих да ти пиша, че изпратих тениските...
Платила съм всичко, не са за твоя сметка, да знаеш - да не би да плащаш и ти  Wink
Казаха, че до събота трябва да пристигнат. А пощата при вас до кога работи в събота?
Между 11:00 и 13:00 оставяли колетите...
Рожденият ден следобяд ли е?

titico, твоите са големи...
Защо ли все си мисля, че като поотраснат няма да са чак толкова грижи по тях... или тогава е ред на пакостите и притесненията ?!

Джули, най-незабравимото отмаряне ти желая!  Hug
А кога се прибирате?
Моля те пиши ми ЛС като се върнете, да изпращаме паричките за тениските  Grinning

# 184
  • Мнения: 487
Здравейте мами!Привет на новите мами и честит рожден ден на всички,които съм пропуснала!
Дивна,защо така бе?Взех да се отчайвам вече,аз днес наблегнах яко на листовките,защото смятам другата седмица да се явявам.А за кормуването.... не ми се мисли направо!Напоследък големи проблеми си имам с моето малко момче - какво му става незнам,държи се ужасно,все едно са ми го сменили...Вече взимам да си мисля,че аз греша някъде.Взех една книга да чета - Изкуството да бъдеш родител - дано поне там нещо ми помогне малко да разбера аз ли греша нещо или вече и аз незнам....
Извинявам се,ако някой е писал вече ,но има ли новини от Лилибон и Криско?Всеки ден си мисля за тях и се надявам да се оправят по-бързо нещата !
Целувки на всички и лека вечер от мен!  bouquet

# 185
  • Мнения: 2 807
ЧеСтИт РоЖдЕн ДеН на МаРтИн на magda

Много здраве, щастие, късмет и успехи във всяко начинание!

     bdbaloni        bdbaloni          bdbaloni            bdbaloni              bdbaloni 

# 186
  • Мнения: 710
Добро утро мами!



Цитат
наталия, днес говорих  за теб с една госпожа от агенцията за бежанците. Тя каза, че може бащата да се обърне към тях, но само ако е бежанец. Ако трябва, ще ти изпратя координати на лични.
Пиша ти на ЛС,златна си  Hug
Цитат
Наталка, гадно е, ама отнемането на родителски права ще реши доста проблеми... Той не полага грижи за децата, пък ти пречи и ти да полагаш... Помисли!
Мислех това преди време,когато не заминах за Щатите,бащата се разболя и аз се отказах а и в Русия няма да е по-добре от тук.

# 187
  • Мнения: 1 818
Честит Рожден Ден на Мартин!
                        Магде,да расте здрав и послушен синът ти и много да те радва!

             


Наталка,благодаря за закуската...Кога успя и банички да спретнеш  bouquet
Иве,и аз понякога си мисля,че децата ми са сменени...моите не могат  да са такива непокорни,на баща си са се метнали сигурно Heart Eyes

Обичам ви!

# 188
  • Мнения: 710
Цитат
Наталка,благодаря за закуската...Кога успя и банички да спретнеш bouquet
Те са виртуални мила,не изисква много време  Mr. Green

# 189
  • Мнения: 133
Здравейте, мами! Не съм писала толкова отдавна... Просто случилото се с Лили ме разтърси из основи и ... не знам... много тежко го преживявам, за това и не ми се влиза много. Но виждам, че питате как са и да ви кажа. Все още са в болницата. Ели се надяваше вчера да ги изпишат, а бебчо взел че вдигнал температура, така че остават за неопределен срок от време там. На Криско постоянно му вливат разни неща - не разбирам много, май глюкоза, плазма, антибиотик, такива работи. Трябва много да се пази бебо, да не се  замърси и инфектира проблемното място. А то бактериите си щъкат навсякъде. Като ги изпишат ще ходят до Плевен. Лили има телефона на Наталия Викторовна, ако нещо й се наложи.
Лили се радва, че поне проблемът с документите на каката е решен. Иска да благодари на секретарката на министъра, която му е дала да разпише документите. Защото имало и такива дето казвали че вече не може, министъра казал, че придлючил с подписите. Но тази жена явно е взела присърце нещата - има още хора на този свят. А той пък (министъра) ги разписал веднага без проблем.
Ами това е в общи линии.
А утре май Лили има рожден ден...  Praynig

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 09:41 от hella

# 190
  • Мнения: 2 022
..... и аз понякога си мисля,че децата ми са сменени...моите не могат  да са такива непокорни,на баща си са се метнали сигурно

И аз така си мисля понякога - нали знаеш, всичко добро в децата е от мама, а лошото - от татко  Twisted Evil


Честит Рожден Ден на Мартин! Да расте здрав и послушен и много да те радва всички наоколо си.


 bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni


А пък ние днес ще си получим свидетелствата за завършен 7 клас.
Първият изпит е във вторник. Гледам си децата и си мисля, че от ден на ден все по-малко знаят. А и вече са страшно изморени.... Какво ли ги чака? Или просто истерясвам бавно и без да разбера
  newsm78

Страшно ми е мъчно за Ели и Криско. Просто не знам какво да кажа.   Praynig Praynig Praynig

# 191
  • Мнения: 1 818
Страшно ми е мъчно за Ели и Криско. Просто не знам какво да кажа.   Praynig Praynig Praynig

и на мен,Феичке

Момичета,дайте идеи как да помогнем ... Мисля,че трябва Ели и Криско да заминат за чужбина за изследвания и диагностика.Да се направи банкова сметка за събиране на помощи или чрез SMS-и...да се поровим и да потърсим най-добрите специалисти и най-добрите клиники...да напишем писма къдeто трябва...Сестра ми работи в ДАРИК Радио във Варна,да и се обадя ли за помощ...как мислите,от къде да започнем.Кажете ...

 Hug hella,благодарим ти,че ни даде някаква информация за Криско.Ако научиш нещо повече,пиши веднага.

 Praynig Praynig Praynig

# 192
  • Мнения: 2 807
Габи, идеята относно даренията за Криско ми харесва  Hug
Защо ли не се бях сетила досега  Confused

hella, благодаря ти, че сподели как е малкото бебче...
Не минава и ден без да мисля за тях... Cry

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Аз не разбрах, имат ли вече диагноза на Криско?
 Хубаво е че са искали да ги изпишат - хелла, когато има новини, моля те , пиши!

Албенче, купих ти книжката, трябва да се видим да ти я дам Simple Smile

Поздрави на всички рожденици, които пропуснах!   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Да са живи и здрави и много да радват семействата си!

Мила пешеходке, едва сега ми светна тънкия хумор по промяната на ника ти! Simple Smile)))))))))))))))))))))

Не се притеснявай, ако ти е нужно повече време за да се почувстваш сигурна зад кормилото - сега е момента да си го вземеш, защото после си сама зад волана и тогава е страшно! Всеки е имал страхове, ще ги преодолееш - обаче е въпрос на финанси Sad за допълнителните часове.

Днес пратих децата на АКВАЛЕНД, защото е с намаление за групи - по 3 лв, инак е 12 на калпак!

Ще чакам отзиви и ще пиша - но каквото и да е 12лв са много пари!!!! Ние живеем до него и прозореца ми е към него - по цял ден чувам радостни писъци и гледам пързалките - някои от тях са на височината на 5-тия етаж, и познайте колко разконцентриращо ми действа - но аз се стягам Simple Smile . Едни хора от съседния блок си продадоха апартамента заради нарушеното спокойствие!

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 11:24 от радеток

# 194
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Раде, мерси, ще се чуем.

Момичета, завиждам (благородно) на всички шофьорки, настоящи и бъдещи (Дивна Шофьорка  Simple Smile). Аз така и не се реших да изкарам курсовете. Таман да събера смелост и да ги запиша и половинката каза - не, ами ако те бутне някой, виж как карат всички - та така.

Честит рожден ден на Мартин!  dazzler1  И за мама Магда!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт