Във ВИДИН вече е горещо, трябва да измислим нещо...- 8 част

  • 10 052
  • 251
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 500
Хей, видински мадами, заповядайте в новата тема. Пролетта вече отмина, налегна ни горещото лято. Особено във Видин най-много се усеща  Laughing. Това лято ни очаква изненада - голямо къпане ще пада. smile3549  grinning039

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 351
 записче  Hug

# 2
# 3
  • Видин
  • Мнения: 685
И аз съм тук.

# 4
  • Мнения: 2 653
И аз да се подредя.Искате ли да направим албум на Видин и да го сложим в началото на темичките ни?Ще подберем най- хубавит е снимки на града и да ги сложим.

# 5
  • Мнения: 2 657
запис

Мегита,почнах една допълнителна към тези бързите кредити,все още не съм се върнала на старата и май нямам такива намерения..всеки момент 4акам за едно друго място и ако стане няма да се замислям изобщо Wink
Люби е добре,дивее,лудее,беснее и не мога да му затворя устата Flutter

# 6
  • Мнения: 3 500
И аз съм за, но откъде ще ги вземем тез снимки, а и кой ще ни ги гледа, ние ще си ги гледаме, друг надали ще влезе в нашата тема да ги разгледа, дайте да сложим на дечковците по снимка, може би + мамите. Grinning

# 7
  • Мнения: 2 653
Ами може и такъв албум да напраим, но все ще се намери кой да ги гледа.Имайте предвид, че като зададеш Видин в гугъл излизат и напшите теми(ама сега нещо временно ли е не знам какво не излиза)

http://money.ibox.bg/news/id_90593978

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 14:44 от fiona

# 8
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Hug

# 9
  • Мнения: 2 657
кви са тез прегръдки дето само раздаваш Hug

# 10
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро момичета! Hug
Как сте днес? Толкова е хубаво навън, а аз пак съм с майстори  #Cussing out #2gunfire.
Но няма начин, мъжа ми е на работа. А все пак някой трябва да изкарва пари. Поне уикенда ще отидем на вилата да починем малко, и тримата  bowuu.
Приятен ден от мен за сега.

# 11
  • Видин
  • Мнения: 685
Къде сте бре момичета?
Времето е чудесно и сигурно сте на плаж  Hug
Нещо много изоставаме с писането на постове

# 12
  • Мнения: 2 653
Къде сте бре момичета?
Времето е чудесно и сигурно сте на плаж  Hug

Блазе ви , тук пак вали Confused

# 13
  • Мнения: 2 657
Тук сме бре,къв ти плаж в тоя ад....ама,ако мъжо се съгласи да ни закара на нашето местенце,няма да откажа Mr. Green

Аз мислех в4ера да предложа за някаква среща днес,понеже съм с малкия и се е очовечил,ама вероятно ще имам майстори за новия климатик.А от утре съм пак сама,та който е свободен за кафе да звънка Wink

# 14
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добро утро момичета  Tired на мен ми се спи ужасно... не можах да заспа от жега до 2:30 и сега ме боли глава  ooooh!
 Вчера бях на протеста в Бургас за Репродуктивно здраве и беше страхотно само дето ни отразиха само по 2 канала а имаше ужасно много медии  #2gunfire Дори имаше камера на НТВ а те дори и не споменаха за деня а само за някакъв си пенсионерски празник и конгреса на БСП  #Cussing out
 Ама иначе всичко беше чудесно  Heart Eyes вързахме си балоните и написахме послание на тях и след 1 час имаше само 2 балона  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт