Политиката за не отчитане на публикации

  • 1 649
  • 20
  •   1
Отговори
На какво се основава новата ви политика за не отчитане броя на публикациите в някой от подразделите на форума?
Не е ли малко дискриминационно примерно за раздел татковци да кажем. Хайде за клюкарника разбирам но някой от разделите мисля, че не трябва да спадат в тази категория.
След, като вие модераторите и администраторите имате честта да пишем тук ние обикновените потребители, трябва да се отнасяте към нас с подобаващото уважение.
Получава се така все едно, аз който пиша в татковци не съм  достоен да имам по висок ранг.
Не забравяйте, че вие сте администратори и модератори само затова, че негово величество обикновения потребител е благоволил да посети сайта ви и форума.

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 15:54 от Mamma

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
А на какво се основава вашата жаджа за рангове? Не е важно колко звездички имаш и колко е броя на публикациите ти...важно е отношението на другите към теб и твоето към тях.
Администраторите като собственици на сайта са в правото си да пишат правилата и без да дават обяснения макар, че съм убедена, че и това ще направят сега за да ви е ясно.
Цитат
Не забравяйте, че вие сте администратори и модератори само затова, че негово величество обикновения потребител е благоволил да посети сайта ви и форума.
Това няма да го коментирам макар, че много ми се иска. Всеки преценя само къде, кога и как да влезне в даден сайт. Това, че вие сте тук и пишете означава, че администраторите са положили труд за това на вас да ви е полезен, удобен и интересн сайта.

# 2
А на какво се основава вашата жаджа за рангове? Не е важно колко звездички имаш и колко е броя на публикациите ти...важно е отношението на другите към теб и твоето към тях.
Администраторите като собственици на сайта са в правото си да пишат правилата и без да дават обяснения макар, че съм убедена, че и това ще направят сега за да ви е ясно.
Цитат
Не забравяйте, че вие сте администратори и модератори само затова, че негово величество обикновения потребител е благоволил да посети сайта ви и форума.
Това няма да го коментирам макар, че много ми се иска. Всеки преценя само къде, кога и как да влезне в даден сайт. Това, че вие сте тук и пишете означава, че администраторите са положили труд за това на вас да ви е полезен, удобен и интересн сайта.

Тук въпроса не опира до жажда за рангове. Ако проблема е в ранговете, защо не ги махнете въобще тогава та всичко да е наред.
Аз примерно пиша в татковци и с нищо не съм по долен от тези, които пишат на други места и им отчитат мненията.
Някой хора като усетят малко власт май им се замайват главите.
И аз администрирам един сайт ама не си позволявам да се изживявам на велик поради длъжността ми там.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Някой хора като усетят малко власт май им се замайват главите.
А други хора май се опитват да се заяждат.
Горният ми постинг не беше не беше с цел заяждане но явно Криворазбраната цивилизация е навсякъде.
И не на последно място...не ми пука въобще какъв сте и къде сте. Щом сте тук в този сайт вие сте се съгласили на правилата му.

# 4
Нямам намерение да се заяждам с когото и да било.
Мнението ми е, че ако държите на хората, които пишат тук не бихте постъпвали така.
Най-малкото, което поне можехте да дадете подробно съображенията си за въвеждането на това дискриминационно правило за отчитане в отделна тема или да пуснете тема в която да се гласува това.
Не знам дали сте го правили и ако има подобно обсъждане ще ми е любопитно да го видя. Предполагам обаче че е било обсъдено само във вътрешния ви администраторски форум.

# 5
  • Мнения: 6 362
На какво се основава новата ви политика за не отчитане броя на публикациите в някой от подразделите на форума?
Политиката не е нова. От самото начало на доста от форумите броят мнения в тях не се отчита.

Не е ли малко дискриминационно примерно за раздел татковци да кажем. Хайде за клюкарника разбирам но някой от разделите мисля, че не трябва да спадат в тази категория.

Мислите ли, че е случайно? Съвсем не.
Форум "Татковци" бе превърнат от потребителите в нещо коренно различно от първоначалния замисъл и форумът се запълни с чатоподобни теми с циничен привкус.

След, като вие модераторите и администраторите имате честта да пишем тук ние обикновените потребители, трябва да се отнасяте към нас с подобаващото уважение.

Това е двупосочно. Отнасям се с голямо уважение към всеки потребител, който се отнася със същото към модераторите и показвам много по-голямо такова от тези, които показват явно неуважение към правилата, модераторите и администраторите.


Не забравяйте, че вие сте администратори и модератори само затова, че негово величество обикновения потребител е благоволил да посети сайта ви и форума.

Доста изкривено е това изказване. Администраторите (собствениците на сайта) и модераторите са хората, които са направили този сайт и форум такива, каквито са. Фактът, че уважаваме потребителите въобще не означава, че трябва да позволяваме на всеки да се държи с нас както си пожелае.

Доколкото това изказване

Някой хора като усетят малко власт май им се замайват главите.
За каква власт въобще говорите? Ако имате предвид факта, че форумът е станал по посещаем, то това за мен не е власт, а е изключително повишена отговорност и много повече работа. Аз не съм тук да управлявам хората, а сайта и форума. Да, правилата ги пиша аз, защото сайтът е мой и като такъв аз имам идея за това какво искам да представлява той и как да се развива. Съобразявам се с желанията и нуждите на потребителите доколкото е възможно стига обаче това да не е в разрез с идеята ми за съществуването на това виртуално пространство.

# 6
И имаше ли резултат след като махнахте отброяването на определените под форуми.
Ако искам да натрупам публикации за ранг ще намеря начин това да стане в други подфоруми. Не съм съгласен, че това е правилно.
Имайте малко уважение към малкото татковци в форума.  Sunglasses
Не е ли много по лесно да направите скрити броя на публикациите и всичко приключва веднъж за винаги иначе всеки ще може в инфото на потребителя да види броя публикации.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Едно нещо не мога да разбера...
Какво значение има броя публикации...?
Въпросът ми е насочен конкретно към потребителя mordecai...



Не съм съгласен, че това е правилно.
Имайте малко уважение към малкото татковци в форума.  Sunglasses

За да получаваш уважение, трябва и да показваш такова...
И какъв израз на уважение е, апропо, отброяването на мненията в подфорум Татковци...? newsm78
Те това ми е интересно...

# 8
Едно нещо не мога да разбера...
Какво значение има броя публикации...?
Въпросът ми е насочен конкретно към потребителя mordecai...



Не съм съгласен, че това е правилно.
Имайте малко уважение към малкото татковци в форума.  Sunglasses

За да получаваш уважение, трябва и да показваш такова...


Е след като нямат значение броя на публикациите, защо тогава се манипулират потребителите с разни рангове и се правят разни ограничения за определени подраздели.
Така или иначе всички пишем във форума на бг. мама.
Да не би някои които пишат в определени подраздели да са по важни или привелигировани от други примерно?

Искаш да кажеш, че татковците нямат уважение към някой ли или че аз нямам уважение към някои? Дай примери или цитати ако обичаш.

# 9
Ще ти отговоря, какво е уважение.
Да се върне отброяването в раздел татковци а и в други ако трябва или да се спре цялостно отброяването.

# 10
  • Мнения: 46 572
mordecai, не знам на какъв сайт си администратор, но ако беше с мащабите на бгмама, щеше да рзбереш, че понякога само такива ограничения помагат.

... Да не би някои които пишат в определени подраздели да са по важни или привелигировани от други примерно? ...

Би трябвало  newsm78 все пак това е форум за бременност и майчинството и подфорумите, които ги засягат определено са по-важни, всъщност те са основните, всичко останало е м/у другото.

# 11
mordecai, не знам на какъв сайт си администратор, но ако беше с мащабите на бгмама, щеше да рзбереш, че понякога само такива ограничения помагат.

... Да не би някои които пишат в определени подраздели да са по важни или привелигировани от други примерно? ...

Би трябвало  newsm78 все пак това е форум за бременност и майчинството и подфорумите, които ги засягат определено са по-важни, всъщност те са основните, всичко останало е м/у другото.
Тук все пак става въпрос, защо няма отчитане на публикации в татковци. Ако има отчитане това едва ли би ощетило пишещите в бременност и майчинство. Никой не поставя под съмнение важността на този подраздел.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
...
Тук все пак става въпрос, защо няма отчитане на публикации в татковци. Ако има отчитане това едва ли би ощетило пишещите ..
Именно ... и беше отговорено на въпроса ти. 
И как реши, че е "нова политика", като си тук от толкова скоро Shocked
Не разбирам какво те ощетява теб пък неотчитането в татковци newsm78 Rolling Eyes...
Изобщо единствено за форума с продажбите се изисква някаквъв неголям брой публикации и от там нататък вглеждането в тях ми се вижда чиста проба суета.......
..или пък повод за питане "защо"  с твърдото нежелание за разбиране.

... все пак това е форум за бременност и майчинството..., всичко останало е м/у другото.
Точно.

И още
...Щом сте тук в този сайт вие сте се съгласили на правилата му.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Е след като нямат значение броя на публикациите, защо тогава се манипулират потребителите с разни рангове и се правят разни ограничения за определени подраздели.

Хайде сега, уважаеми манипулиран потребителю... Да обясниш на уважаемата аудитория... С кой точно ранг ти лично си манипулиран...? Да обясниш и какво и как точно разните ограничения влияят на твоята натура... С какво толкова са важни за теб "определените подраздели"...?

Продължавам да питам... Явно от предния мой пост не си разбрал намека ми за този въпрос... Какво точно целиш с тази тема...? Неотговарянето конкретно и в прав текст... Ще го отчета като тенденциозност и... Опит да се създаде скандал... Което е забранено, според Правилата на форума... Беше ти отговорено съвсем КОНКРЕТНО от собственика на сайта... Каква е целта от тук нататък...?
Моля, отговори на въпроса ми...!

# 14
  • Мнения: 6 362
Уважаеми mordecai,
Явно имаме различни виждания по отношение на това какво е уважение.
От няколкото постинга тук лъха опит да се диктува на хората, които правят и поддържат сайта какво да правят, как да го правят и какви правила да пишат, което не е ни най-малък признак за уважение.

Както вече по-горе споменах, уважението е двупосочно. Един домакин може безкрайно много да уважава гостите, които е поканил в дома си, да прави всичко за удобството им, но не би му направило добро впечатление, когато някой влезе с шут и започне да критикува обзавеждането и нравите в дома и да дава разпореждания как да се преподредят мебелите.

Считам, че нееднократно получихте ясни и точни отговори на въпросите си - както от модератори, така и от мен.
Явно отговорите не Ви се харесват. Видно е тенденциозно желание за предизвикване на конфликт , което не ми допада, както не ми допадат и вече достатъчният брой обвинения и епитети насочени към собствениците, администраторите и модераторите на този форум. Впечатлението ми, че явно предварително сте настроен негативно и се търси повод за разразяване на скандал, се потвърди и от изтритото Ви мнение по повод на това, че не сте видяли, че темата Ви е отделена. Явно фактът, че сте администратор нейде другаде Ви прави толкова напорист и Ви дава това самочувствие. Започвам да си мисля, че всички обвинения, които отправихте по-горе (за властта, главозамайването, неуважението, манипулирането и т.н.) всъщност може да се отнасят за Вас.

Добре дошли сте тук, стига да спазвате правилата.
Ако те не Ви допадат, то значи не това е Вашият сайт и не тук е мястото, където се чувствате комфортно. Ако не Ви се харесва, не желаете да спазвате правилата, считате, че тук ще Ви манипулират и т.н. - никой не може да Ви накара на сила да стоите тук.

Аз лично не считам да участвам повече в този опит за предизвикване на скандал и Ви моля да преустановите опита си да изфабрикувате такъв.

Общи условия

Активация на акаунт