Магазини Jumbo

  • 240 695
  • 1 078
  •   1
Отговори
# 60
  • в реалността
  • Мнения: 191
Блазе ви мами от София,че ще имате такъв магазин,а ние от провинцията само ще гледаме.Дано да направят онлайн пазаруване,защото има страхотни неща.Често съм пазарувала от Джъмбо в Атина и сйм купувала страшни неща, на ниски цени.

# 61
  • Мнения: 1 544
Записвам се да следя за отварянето на магазина Peace

# 62
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
моя приятелка работи там и каза, че ги натискат за 4.12, но сигурно за 10.12 ще е готово подреждат стоката. Ще има много играчки за Коледа

# 63
  • Мнения: 184
Ооооооооооооооо Много се радвам, че ще има и JUMBO България. Имам приятелка, която ходи в Гърция и все ми разказва за тази верига магазини. Сега и аз ще ги видя. Записвам се да следя темата и моля мамите от този район да кажат като отворят магазина.

# 64
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Приятелка ми донесе пантофи от Гърция.
На тях пишеше Произведено за България.Това беше преди 2 месеца

# 65
  • Мнения: 1 464
Направо съм очарована от Jumbo Гърция.Само се моля да не го побългарят TiredНа детето половината дрехи са оттам и не са мръднали,играчки,аксесоари за стаята ...А цените са по-евтини от БГ.На всички дрехи на етикетите обаче пише и на български newsm78

# 66
  • Мнения: 622
Имам много лошото предчувствие,че ще го побългарят  Confused Чудя се дали стоките ще са същите като в Гърция или пак ще се ходи до Солун...И наистина има много хубави неща за детска стая. Ох дано не го развалят  Praynig

# 67
  • в реалността
  • Мнения: 191
Здравейте т.к. не съм от София,а обожавам магазините Джъмбо,много моля, ако някой от вас разбере нещо за пазаруване по интернет или поне някакъв адрес за разглеждане на продуктите в Джъмбо - София да пише тук, пък ще търсим начин да поръчваме на някого.  Praynig Praynig Praynig

# 68
мерси за телефончето

# 69
  • Мнения: 1 014
И аз се записвам да следя темата, защото съм голям любител на хубавите детски магазини.

# 70
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Имам много лошото предчувствие,че ще го побългарят  Confused Чудя се дали стоките ще са същите като в Гърция или пак ще се ходи до Солун...
Аз ще следя - по празниците съм винаги в Атина и ще следя зорко за цените  Laughing

# 71
  • Мнения: 132
И аз съм от редовно пазаруващите в гръцките Jumbo, и ще ми е интересно как ще си организират магазина в София. За цените - едно боди е 1.99 евро, което значи, че ако в БГ е над 4 лева, са решили че тук може да се продава по-скъпо. Дано не е така.
Между другото освен детските неща има и разни за дома, напр. има много готини и евтини ароматни свещи, и разни дреболийки.

За он-лайн пазаруването - в Гърция не го предлагат. Може пък за тук да решат да пробват...

# 72
  • Мнения: 63
Мамите, които живеят наблизо до Джъмбото, да свиркат като забележат раздвижване ( за да можем всички дружно да нападнем ) Mr. Green

# 73
Мнного благодаря на всички мами които са се включили в темата!

И аз очаквам с нетърпение да отворят, така че който живее наблизо нека пише!

# 74
  • София
  • Мнения: 137
Отварянето на магазина е планирано между 1 и 5 декември. Изникнал е проблем - магазина се наводнява и търсят решение...
Така да се каже малко inside information  Wink Впрочем не съм съгласна въобще за качеството на дрешките, има къде къде по-качествени дрешки на подобни цени... но това си е мое мнение и друга тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт