Игри, моделиране и апликации за малки и големи.

  • 247 435
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 195
Започват студените и дъждовни дни, в които ще си стоим повече в къщи. Ето какво направиха дечицата ми вчера:



Плами 8 год.



Тити 7 год.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 18:04 от Daky

# 196
  • Мнения: 4 915
Мargi, получих ги, благодаря!  Simple Smile
Daky, страхотни красоти! Рисувано с апликации ли е?

Аз и каката също апликирахме - изрязах за фон една чанта за подаръци, дръжките оставих, за да си закачаме картините.  Laughing
Мариела маца с лепило и лепи памучета.
Ето какво се получи - един овчарник по идея от списанията, към които са дадени линкове по-горе:



И един Лъвчо, който си го измислихме:

# 197
Free Soul, поздравления! Невероятно сладки са ви и овчиците и лъвчето!
Напоследък съм доста заета и не ми остава време да разгледам списанията и идеите от посочените сайтове. Чудесно е да показваме вече реализирани проекти, за да си ги взаимстваме без да губим време.
Нашите апликации са по идея от книжката, за която ви писах преди-"Идеи за рисуване". Казва се "Колаж от есенни листа". За фон използвахме опаковъчна хартия за цветя /може и цветна салфетка/, цветните квадратчета са от брошурите на Метро, есенните листа може да са естествени или от гланцова хартия. Допълнителните ефекти се правят с парче от гофриран картон /велпапе/-който е на изпъкнали и вдлъбнати линийки. С боя се намазват само изпъкналостите и се прави отпечатък хоризонтално, вертикално или на решетка. Накрая с черен флумастер се очертават листата и квадратите и се правят по 1-2 вертикални, хоризонтални черти.
Мисля, че се получи страхотно. От същата книжка е и това:



Ако някой се интересува ще кача оригинала.

Харесват ли ви? 

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 23:53 от Daky

# 198
  • Мнения: 3 271
Daky и Free Soul, разкошни са ви нещата! Ние правихме маска на кола и принцеса тези дни. Не успях да ги снимам, но трябва да го направя утре преди градина, че не знам в какъв вид и дали ще се върнат от там Simple Smile

# 199
  • Мнения: 1 114
Много ми харесаха произведенията на Daky и Free Soul.  Simple Smile

Ето и нашите "шедьоври". Laughing

   

Измъчих се, загубих си 2 часа и не можах да направя малки изображения на снимките, които да се увеличават при кликване върху тях. Някой може ли да ми помогне? Rolling Eyes

# 200
  • Мнения: 1 711
     Записвам се в темата. Страшно много ми допадат идеите ви момичета. Заредихме се с моделин, боички, всякакви хартии и сега с дребното усърдно лепим, режем и прочее забавления.

# 201
  • Мнения: 4 915
Теа:
[url = url на голяма снимка][img] url на малка снимка [/ img][/ url]
Без интервали.

Много готини неща!  Simple Smile

# 202
Браво Теа, страхотно съчетание на цветове и форми.
Това за снимката не можах да разбера как става, но ще пробвам.  Hug

# 203
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
 Mного ми харесаха нещата на Теа, Даки и Free Soul . Радвам се, че ползвате нещата, които качих за вас в и-нет!
  Ето тук още нещо, което ми попадна. Нали искахте идеи за изработка на неща от природни материали-лешници, жълъди, миди и пр.Цяла книга по темата:
http://u16s.narod.ru/priroda/priroda02.html

и какво да направим от жълъди:
http://depositfiles.com/ru/files/1059398
ПОздрави

# 204
  • Мнения: 998
Марги, страхотно е, че си качила тук тези материали. Аз така и не намерих време засега отново да се боря със свалянето на онези списания, въпреки твоята отзивчивост по въпроса на ЛС. Ако можеш и на мен да ми изпратиш на мейла, ще съм благодарна.
Надявам се скоро да се адаптираме към новата работно-учебна година и да запретваме ръкави за интересни неща Crazy

# 205
  • Мнения: 3 810
 ooooh! a ние бутаме творчеството на децата в Направих си сама....

# 206
  • София
  • Мнения: 1 775
Записвам се. Сега синът ми е точно е събрал жълъди и се чудят какво да ги правят.

# 207
  • Мнения: 998
Пускам линк за една тема, която мисля, че е за тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222576.0

# 208
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Записвам се и аз в темата. Ние най-много рисуваме, но напоследък дори не ми се позволява да се обаждам. Освен при рисуване с водни боички, което е цял ритуал - да спи бебето, да се постеле масата, приготвяме четки и боички  . . и то вземе, че се събуди на най-интересното място. Сега сме събрали и листа, жълъди и други подобни. Ще влязат в употреба тези дни.

# 209
  • София
  • Мнения: 983
Започвам да следя хубавата тема   bouquet  Когато съм по-свободна, ще наснимам произведенията на детенце  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт