Една идея: ПРЕДИ/СЕГА

  • 15 759
  • 156
  •   1
Отговори
# 135
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Я, тази тема е изплувала ! Grinning
Видях си старото мнение и в него съм обещала да се похваля като сваля оставащите 4 килограма . Ето сега - похвал ! Sunglasses
Свалих ги и сега съм 52 килограма Flutter
Признавам, че много ми помогнаха едни процедури, които посетих юни месец и които имат остатъчнен ефект. Имам чувството, че продължавам да слабея ! Ако някой се интересува, ще напиша подробности Simple Smile
Ето и една актуална снимка, макар и не съвсем, щото на нея съм още 54 килограма -от лятото.
http://community.webshots.com/photo/286854362/515232412hATgGN

# 136
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Додо, изглеждаш страхотно! Естествено, че има поне няколко десетки интересуващи се мацки от вълшебната процедура. Направо давай подробностите...

# 137
  • Мнения: 287
Ето и една актуална снимка, макар и не съвсем, щото на нея съм още 54 килограма -от лятото.
http://community.webshots.com/photo/286854362/515232412hATgGN

Изглеждаш страхотно! Тези процедури трябва да са вълшебни...Simple Smile

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Додо, много си красива и изглеждаш фантастично. Вземи си сложи едно синъо мънисто да не вземем да те урочасаме  Wink

# 139
  • София
  • Мнения: 786
Додо супер си!!! Кажи моля те какви са тези процедури, че ми писна да съм като наденичка  Tired

Последна редакция: чт, 01 дек 2005, 23:01 от vanesa

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Благодаря ви за комплиментите. За друго не знам, но със сигурност се чувствам много добре от как махнах последните 4 кг. А най-хубавото е, че ми стават всички дрешки от преди двете бременности.
Относно процедурите. Прави се курс от 10 процедури на онзи апарат който вероятно повечето са виждали по рекламите. Слагат се едни колани и от тях излизат едни проводници по които тече нискочестотен ток и кара муксулатурата да се свива и разпуска - това е за отслабването. Едновременно с тях аз си избрах и да ми слагат комбинирано и едни плочи, които нагряват. Ефекта тук е антицелулитен.
Преди започване на курса ти правят пълено измерване - ръст, килограми, обиколки. Данните се вкарват в компютър, който от своя страна изчислява какъв е процента на вода в огранизма, на мускулна и мастна тъкън, както и скелетна структура. На база това накрая се изчислява на кои места по колко излишни сантиметра имаш. И в зависимост от съотношението вода/ мускулна/ мастна тъкан се препоръчва режим на хранене.
В процеса на курса се прави междинно измерване на обиколките, накрая пак.
Значи какво стана при мен. На килограми докато течеше курса не мръднах. Но обиколките ми значително започнаха да намалят. За съжаление не си пазя данните, които ми записваха, но в крайна сметка горе-долу от талия свалих 5-6 сантиметра, от ханш - 7-8 и от бедра май беше 5 см.
А най-интересното е, че след като преустанових процедурите и започнах да слабея. Без да променям режима си на хранене, нито пък да спортувам. И така свалих 4 килограма които ми тежаха.
Препоръчвам ви от все сърце тези процедури. Освен, че грижата за тялото повишава духа, има и реални резултати. Simple Smile

# 141
  • Мнения: 1 180
"Препоръчвам ви от все сърце тези процедури...."

Додо, нямам думи.... Е, кажи все пак къде ги прави тия процедури, колко време отнемат, а и колко парички "отнемат". Моля те, разкажи нещо повече!

# 142
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз също се интересувам от тези процедури къде,а най-вече колко струва всичко това?

# 143
  • София
  • Мнения: 786
Додо мен точно едни 3-4 кг. ме мъчат  Sad И имам чувството че всичките са ми на талията.  Преди да забременея талията ми беше  58см. сега е с 10 см. отгоре, абе направо съм равна отгоре до долу. Кажи колко ти струваха тези процедури, пък може да си ги изкрънкам като подарък за НГ Flutter

# 144
  • Мнения: 1 798
Додо,на пръв поглед ми заприлича на Нели от `Огледала`,ама тя пасти да яде през тебе,страхотна си,вълшебно изглеждаш!  bouquet

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
изчетох темата в захлас,защото на мен кг са ми болна тема  Close

всички ,които са се престрашили изглеждат страхотно-все едно не са раждали

а пък аз вече съм отчаяна - ако искам да съм както трябва - 20 кг,но аз се надявам поне 15 да сваля

рзултата е за 11 месеца само 6-7 кг съм свалила ,които качих от кърменето

и аз на пролет планирам да се подложа на някакви процедури , дано и в Б-с да има нещо подобно

# 146
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Додо, страхотна си!   bouquet
Хайде, не се стискай, дай инфо за процедурите, че сестра ми живо се заинтересува и сега ме тормози... Пък и аз искам да знам евентуално след второ бебе как по-бързо да се отърва от излишествата.  Hug
П.П. Пък ако кажеш, че и косата ми ще стане голяма и къдрава от тези процедури като твоята-а-а-а... Whistling

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Извинявайте за закъснелия отговор Embarassed
Да, след всяка процедура се прави и антицелулитен масаж.
Аз си ги правих в БютиМед. Ето тук може да видите адреса www.beautymedspa.com
Една процудера беше 27 лева юни месец. Като на 10 процедури дават и една бонус безплатна, демек стават 11.
Ако нещо друго ви интересува - ще напиша Simple Smile

# 148
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Ау, моите са 12 лв, като е включен е масажът, но в Пловдив...

Додо, наистина изглеждаш страхотно!

Блатгодаря ти ! Simple Smile
Ти ме разби с тия 12 лева ! Ако и тука бяха толкова - щях цяло лято да ходя. Глей ква разлика значи.... Sad

# 149
  • Мнения: 1 909
Благодаря ви за комплиментите. За друго не знам, но със сигурност се чувствам много добре от как махнах последните 4 кг. А най-хубавото е, че ми стават всички дрешки от преди двете бременности.
Относно процедурите. Прави се курс от 10 процедури на онзи апарат който вероятно повечето са виждали по рекламите. Слагат се едни колани и от тях излизат едни проводници по които тече нискочестотен ток и кара муксулатурата да се свива и разпуска - това е за отслабването. Едновременно с тях аз си избрах и да ми слагат комбинирано и едни плочи, които нагряват. Ефекта тук е антицелулитен.
Преди започване на курса ти правят пълено измерване - ръст, килограми, обиколки. Данните се вкарват в компютър, който от своя страна изчислява какъв е процента на вода в огранизма, на мускулна и мастна тъкън, както и скелетна структура. На база това накрая се изчислява на кои места по колко излишни сантиметра имаш. И в зависимост от съотношението вода/ мускулна/ мастна тъкан се препоръчва режим на хранене.
В процеса на курса се прави междинно измерване на обиколките, накрая пак.
Значи какво стана при мен. На килограми докато течеше курса не мръднах. Но обиколките ми значително започнаха да намалят. За съжаление не си пазя данните, които ми записваха, но в крайна сметка горе-долу от талия свалих 5-6 сантиметра, от ханш - 7-8 и от бедра май беше 5 см.
А най-интересното е, че след като преустанових процедурите и започнах да слабея. Без да променям режима си на хранене, нито пък да спортувам. И така свалих 4 килограма които ми тежаха.
Препоръчвам ви от все сърце тези процедури. Освен, че грижата за тялото повишава духа, има и реални резултати. Simple Smile
Мен това най-много ме драzни, че откакто съм иzлеzнала от родилното, все си стоя на едни и съ6ти килограми  Crazy
Дрехите, коланите, сутиените - всичко отеснява (съвсем бавно, де  Naughty, но все пак).
Сладко не ям иzоб6то, понеже не ми се яде, като цяло не ям много, но килата на брой не мърдат  Close
А ти иzглежда6 по-добре от всякога  newsm03

Додо, процедурите могат ли да се правят всеки ден? Ние идваме zа 1 седмица, то няма да мога да направя 10, но напр. от 5 дали 6те има файда?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт