Проблемите на детските градини във Варна-2

  • 43 336
  • 753
  •   1
Отговори
# 420
32  #Crazy #Crazy #Crazy

Така си и знаех , сега цяла Варна ще се изсипе там ...

# 421
  • Мнения: 663
Ама те са почнали от неделя сутринта?... ooooh!

# 422
  • Мнения: 578
Това граничи с истерия .... въпросът е какво е значението на тъпия входящ номер, като в крайна сметка пак дебелите връзки имат решаваща роля, а хората с такива изобщо не се редят на тридневни опашки!?!

Аз като съм сама в къщи с децата, какво да ги зарежа през нощта и да хукна на опашката?  Naughty

# 423
Именно , и аз сега няма на кого да оставя малкия .А представям си каква истерия и какви панаири ще са сутринта рано рано .И особенно като започнат да приемат молбите .Аз нямам пълен комплект необходими документи и особенно най- важната Молба образеца .Утре със сигурност ще има медии ама какво от това ?!?Строят  тази гранида за да покажат на общността че се прави нещо за децата ни , ама за сметка на поредния им мандат .Защо не говорят колко много градини се продадоха за жълти стотинки и се закриха..и най вече от кого се купиха и какво се построи на тяхно място .Мошеници !!!

# 424
  • Мнения: 5 178
Аз да питам за Онкото какви документи трябват, тази молба от къде се взима????
Налага ми се спешно да се връщам на работа и следователно на малкич спешно ще му се наложи да ходи на ясла, ако разбира се вземат детенце без връзки,..

# 425
  • Мнения: 18
Мдааа, да ви е честита директорката! Госпожата, за която се носи слух, че е спечелила конкурса за ДГ на "Гладстон", е нашата- вече бивша. С удоволствие я отстъпваме!
Да. познавам я лично. Не е склонна да привилегирова деца, както на някои им се иска. Старае се всички деца да са равни. И не търпи нито мързеливи учителки, нито нехайни родители с необосновани капризи. Затова ли не я харесваш?
О, Боже! Наистина не ме познаваш. Отказвам да се хвана на този заядлив тон. Няма да ме предизвикаш да я оплюя публично. Моя опит също е личен ...и много болезнен.
Не знам за болката ти, но със сигурност знам за радостта на много хора и ДЕЦА!!!, за което можеш да намериш доказателство, ако си абонат на Interbild. Това се отнася и за всички, които наистина ги вълнува в какви ръце ще попаднат децата им.
Interbild_връзки_search_Detsko Gradche
Приятно гледане! Peace

# 426
  • Мнения: 18
Аз да питам за Онкото какви документи трябват, тази молба от къде се взима????
Налага ми се спешно да се връщам на работа и следователно на малкич спешно ще му се наложи да ходи на ясла, ако разбира се вземат детенце без връзки,..

Документите са едни и същи за ясла и за детска градина:

заявление (по образец, който би трябвало да получиш на място);
ксерокопие от акт за раждане на детето (носиш и оригинала за сравнение);
служебни бележки от местоработата на двамата родители, че работят към момента на подаване на заявлението.
Успех!

# 427
  • Мнения: 503
 Rolling Eyes mama Anny, няма с какво да ме изненадаш. Концерта наистина беше добър ( и дъщеря ми участваше), аз говоря за други неща. И лустрото не е доказателство за нищо.

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 00:26 от galll

# 428
  • Мнения: 5 178
Благодаря мама Анни!!!
Трябва само уверение нали, няма доход

# 429
  • Мнения: 578
                                         
                                                                                                         

Вх. № ..............................................                                   ДО ДИРЕКТОРА НА

                                                                                     ............................................

                                                                                     ВАРНА




З А Я В Л Е Н И Е

От: .......................................................................................
адрес: гр.(с.) ..............................................област ...............................................................................
ул................................................................ №........... ж.к. ..............................................................…..
бл................... вх. ............... ет. ..................ап. ....................тел...........................................................


Моля детето ми ....................................................................
ЕГН .................................... да бъде прието в повереното Ви детско заведение.


ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
Родители:
Майка: ...
Месторабота: .............................................................. сл. тел.: ..........................................................
Длъжност: .........................................................................
Баща: ...
Месторабота: .............................................................. сл. тел.: ..........................................................
Длъжност: .........................................................................
Приемането на деца се извършва по определени правила, посочени в Приложението.



ДЕКЛАРИРАМ, ЧЕ ако детето ми е прието в повече от едно детско заведение, се задължавам в срок от 4 дни, от датата на обявяване на списъците, да потвърдя избора си само в едно от тях.

Информирани сме, че предоставената от нас информация съдържа лични данни по смисъла на ЗЗЛД и като такива попадат под специален режим на защита.




Варна
............................200….г.                Подпис ...............................................


Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 06:29 от JuliaP

# 430
  • Мнения: 578
Публикувам в горният си пост образец от Заявлението за кандидатстване, дано да помогна на който го няма, а има нужда от него. Взимате текста и copy-paste в Word, коригирате ако нещо се е разместило и разпечатвате.

# 431
  • Мнения: 18
gall, не е въпрос на лустро, а на много, много работа. За тази работа са нужни хора, които да я свършат. А за децата - това е едно много силно емоционално изживяване, което не само ще помнят цял живот, а и което им е помогнало да израстнат за часове. Нали това, което се случва с децата ни е най-важното...

# 432
  • Мнения: 503
Добре, mama Anny. Нека приключим този спор. Ти и още някой харесвате тази директорка и стила и на работа. Аз и други не го харесваме. Да речем, че ти си я видяла под един ъгъл, а аз под друг. ОК, от моята позиция изглежда зле. Има ли смисъл да продължаваме?

# 433
  • Мнения: 17 407
 И аз се опитвах да водя такъв спор, но по отношение на директорката на П. Берон- за мен не става, други ми казват че нямало да си я носят у дома, т.е не им пукало каква е. ТАка че, мамо Ани, не можеш да промениш мнението на хората, които не харесват госпожата Wink

Вчера цял ден и цяла нощ имаше хора пред П. Берон- майки, бащи, че и малки деца даже. Луда работа.. УСпех на всички!

# 434
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Кога смятате да ходите пред Онкото? Днес минах, те даже не са ябоядисали цялата!
Аз като имам подаден амолба се чудя кога да отида и дали не птосто слух за вдругиден?

Общи условия

Активация на акаунт