КРЪВЕН КАЛЕНДАР за определяне пола на бебето ???

  • 55 136
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 589
И по Времевия метод ми излиза момче  Shocked Joy

Значи и той куца нещо или ти си уникален случай. hahaha
То пише : "Гаранцията за успех не е 100%, но шансовете за желан резултат със сигурност се подобряват."  Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 17 592
Звучи ми като голяма глупост. Този, който е изобретил тази "теорийка" май е пропуснал в 8ми клас часовете по генетика.

# 32
  • Мнения: 46 526
Значи и той куца нещо или ти си уникален случай. hahaha

Ще видим като стане голяма  Mr. Green

Звучи ми като голяма глупост. Този, който е изобретил тази "теорийка" май е пропуснал в 8ми клас часовете по генетика.

katiABV, градските легенди са голяма сила  Sunglasses

# 33
Здравейте. на мен скоро ми предстой да родя ( в близките 3-4 дни живот и здраве) и според лекарите бебока ще е момиче и според този календар също излиза момиче. след като се роди малкото човече ще ви пиша дали е верен или не.

# 34
  • Мнения: 14 491
и на мен ми дава такова каквото вижда и доктора на ехографа Mr. Green

а иначе пробвах за самата мен и е вярно.

# 35
  • Мнения: 728
Само да попитам едно -как точно става смяната на кръвта,че на мен ми е много интересно Thinking
Само да ви кажа че кръвта няма роля в бебеправенето Simple Smile .
На кратко: жена - ХХ; мъж - ХУ, Възможни комбинации ХХ : ХУ = 50:50

# 36
  • Мнения: 136
Не знам дали е вярно , но е забавно. На ме всички календари ми познаха , че ще е момиче. Wink
М/у другото , 2 месеца преди  Naughtyда забременея дарявах кръв.

# 37
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
На мен пък не ми позна.По този календар първото ми дете трябваше да е момче, а второто момиче.Е само че е на обратно Mr. Green

# 38
  • Мнения: 16
Da wi kaja, 4e pri men izliza momi4ence i takowa se rodi. Pri snaha mi izliza6e mom4ence i takowa se rodi. No pri wremewiq kalendar e obratnoto. A kakwo stawa s darqwaneto na kryw - krywta li se smenq togawa? Myjyt mi si prawi izsledwaniq preditowa i pak se okaza momi4e ?! Mislq 4e tezi ne6ta sa s okolo 80% istinnost. Neznam?!?!?!?! newsm78

# 39
  • Варна
  • Мнения: 558
Според това, което аз знам това е методът на Ванга. Значение има обаче и дали не са претърпяни кръвопреливания, операции, разни инциденти и т.н. Тогава се и размества целия календар  Rolling Eyes. При мен излезе вярно.

# 40
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Ох, и аз съм чувала, че такива събития имат значение  newsm78 и сега какво стана?!? - При раждане, операция, даряване на кръв, зануляваме календара и броим оттогава насам 3-те и 4-те години, така ли  newsm78

# 41
  • Мнения: 3 818
Ох, абе хора, моля ви се, как е възможно изобщо да мислите, че полът има някаква връзка с кръвта?! Най-малкото жената каквото и да си смени, няма никакво отношение към определянето на пола. Да не говорим че кръвта се обновява през около 25-30 дни, а не на 3 или 4 години.
Естествено, че когато вероятността е 50/50, ще се получават много често съвпадения, проста аритметика Wink

# 42
  • Мнения: 1 428
Нали се сещаш,че жената има един вид хромозома  Peace.Всичко зависи от мъжа.

# 43
  • Мнения: 9 973
този позна,ама случайно Mr. Green

# 44
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Аз пък знам, че колкото по-близо до ОВО-то е бил половия акт, толкова по-вероятно е да се роди момченце, а колкото по-далеч от ОВО-то е бил половия акт, но в рамкитте на фертилните дни, толкова по-вероятно е да се образума момиченце! Просто сперматозоидите носители на мъжкия ген са по-нетрайни, бързичко умират, но пък са по-подвижни и ако яйцеклетката е готова за оплождане и половия акт е осъществен точно в него момент - по-вероятно е да я пробие "мъжки" сперматозоид,  докато другите - "женски" сперматозоиди повече издържат чисто времево т.е. ако половия акт не е веднага след ОВО-то! Wink
Първия път според мен така сме си направили със съпруга ми син! Peace
Тоя път също имам подозрения, че направихме бебенцето непосредствено след ОВО-то и затова може предположението на докторката, че в корема ми щъка пак момък да се окаже вярно! Wink Ще ти споделя, като ми кажат категорично какъв пол е бебчо! Grinning
~~

Общи условия

Активация на акаунт