Агресивни хлебарки /вносни при това/

  • 5 925
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Има ги и тук. Но не са нахални, избягват да влизат в затворени помещения. Появчват се като стане по-влажно.
Много неприятен звук издават като се ударят в мрежата на терасата.  Laughing
Обаче, по-добре летяща хлебарка, отколкото космат паяк.

# 16
  • Мнения: 985
Аз такива съм срещала докато бях в Испания. SickНаисина са отвратителни и големи #CrazyДано не дойдат към Варна Mr. Green

# 17
  • Мнения: 526
За съжаление съм виждала това лято на два пъти доста големи екземпляри у дома в Люлин.Не знам дали бяха 7см,не съм ги мерила,щото SickНо определено бяха суперголеми,отначало ги помислих за продълговати бръмбари.
Само че не летяха-пълзяха си Thinking
В панелките няма спасение-пръскаш,мажеш,а те пак се промушват от съседните етажи Sad

А,сега виждам в постинга на Тайна,че тия гиганти се въдели у нас в мазетата.Е,що щат при мене,аз съм на 12-ия етаж,гадове ниедни Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 1 798
Казвайте бързо откъде се купува този израелски препарат, че тръпки ме побиват да не ме нападне  нещо такова. Само при мисълта потръпвам  Sick

# 19

Ето къде се продават!Ние за нашите тарантули купувахме щурци само.

Какво стана с тарантулите, да няма после изненади из хорските спални.... newsm78

Абе хора защо не си извикате фирма да ви напръска срещу хлебарки, а ги търпите? newsm78

# 20
  • Мнения: 3 760
За първи път се сблъсках с такава преди 20-на години в центъра на София. По принцип са много топлолюбиви и рядко напускат мазетата (при централно парно отопление). По жегите обаче смело излизат да полетят на воля  Confused И тъй като тенденциите са за трайно затопляне-свиквайте  Crazy
Аз за своите талантули даже отглеждам хлебарки, но са съвсем друг вид (и ако случайно ги изпусна няма да се размножават, а ще измрат).

# 21
  • София
  • Мнения: 15 467

Ето къде се продават!Ние за нашите тарантули купувахме щурци само.

Какво стана с тарантулите, да няма после изненади из хорските спални.... newsm78
Тарантулите сина ги даде на приятел, който гледа много и най-различни животни, когато замина за Брюксел преди три години.

# 22
  • Мнения: 2 849
И тук има такива гадини , Sick
Какво да кажа като се събудих една вечер ,тя доволно се разхожда върху мен ......много отрова се изпръска от тогава . Sick
Тукашните ги водят градински ,идваше ми да си хвана самолета,ама като гледам превзели и България .Умирам от подобни твари . Close

# 23
  • Мнения: 526

Абе хора защо не си извикате фирма да ви напръска срещу хлебарки, а ги търпите? newsm78
Немой,Радке,че ми е болна тема ConfusedВ апартамента си правя,каквото мога,ама като наемател да седна да пръскам на наште дебили мазетата...Абе гадна работа.Оф.Дано по-скоро си вдигна чукалата от тия панели Praynig

# 24
  • Мнения: 19
ужассссс Снощи претрепах една гадина подобна на хлебарка  smile3514
( 70%) съм сигурна, че беше такава гадина. Досега никога не сме имали хлебарки Weary. Днес напръсках с "Matatox" но незнам дали ще помогне  Praynig.Някой има ли идея с какво друго да напръскаме???  Thinking

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ужас! Дано поне като са нов вид, да им действат всички нашенски препарати!  Praynig

Не ми се мисли такъв Дзвер да ми влети в кухнята, докато вечеряме примерно  Close

# 26
  • Мнения: 19
 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 къшшшш гадини проклети.Дано тази която претрепах да е първата и последната...ако ли не дано има препарат дето ги трепе  Praynig

# 27
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Гадост  Sick

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Какво казвате? Дойдоха ли у Варна?  newsm43 Май ще ходя да живея на някой от полюсите. Там нали няма такива прелести? Изпитвам ужас от тези животни, дори да не летят. А ако срещна летяща, пишете ме умряла.

# 29
  • Мнения: 19
Какво казвате? Дойдоха ли у Варна?  newsm43 Май ще ходя да живея на някой от полюсите Joy. Там нали няма такива прелести? Изпитвам ужас от тези животни, дори да не летят. А ако срещна летяща, пишете ме умряла.
не се знае дали тези гадини не са превзели и полюсите  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт