ФОТОШОП 36

  • 22 541
  • 623
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 4 033
Малена, благодаря ти, напоследък няколко пъти даваш положителна оценка за мои неща, което ме радва, защото знам , че наистина така мислиш, и защото това че съм се напъвала да разглеждам чуждите сайтове, и да пробвам да правя рамки по подобие на готовите темплейти, е дало някакъв резултат.
С тази пържола ще ме уморите Joy
Мира, не се притеснявай, и на мен така ми действат, малко има намалих светлостта даже

# 616
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Струва ми се, че Весика е направила новата тема, ама защо не дава линк? newsm78

# 617
  • София
  • Мнения: 4 033
Ако е така , предлагам нейната снимка с тортата да е в началото.

# 618
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ако е така , предлагам нейната снимка с тортата да е в началото.

Ахъм, рамката, тортата и изпълнението е страхотно и съм "за"!

Ето и темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215661.0

# 619
  • Мнения: 929
Хайде чакам - разбрала съм ,че не ме бива ама не се отказвам  Hug

А кой ще пусне нова тема? newsm78

# 620
  • Мнения: 6 472
Теди, да ти е жив и здрав рожденика  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Лулу, последната - розовата нещо не ме кефи, не е лоша, но не е в твой стил, а и цветовете не ми харесват също. Ина като иска розово ползвай по-свежи тонове, например като тези , които качих.
Цъ и мен не ме кефи, аз си го казах, но категорично ще остане така. На нея страшно много и хареса и каза че точно това е искала да и направя от самото начало. Това си е нейната рамка и колкото и да не харесвам този стил, ще и направя кефя Wink Това е положението, клиентът винаги има право Joy Joy Joy Даже преди малко я пуснах на печат, още по крещяща е Mr. Green Сложи си я до леглото преди да си легне Joy Да си я гледка, защото ще и е последната такава, не е уцелило детето на майка и това си е hahaha

Мира, не си съвсем права че за момченца е по- трудно рамкирането. Може да се борави повече с цветове и текстове. Преди време се бях натъквала на една мадама по фотоблоговете, която правеше страхотни неща за момчетата си без да използва почти никакви елементи. За съжаление след преинсталацията, линка безвъзвратно се затри. Като бегъл пример мога да посоча нещо от сорта.

Ели рамката е жестока Hug
Дааа снимката наистина е много важна...най важното всъщност Mr. Green

# 621
  • София
  • Мнения: 2 380
Има НОВА ТЕМА - ЗАПОВЯДАЙТЕ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215661.msg4742586#msg4742586  Hug  Hug  Hug

Много сте бързи Simple Smile
Специално за новата тема рамкирах един надпис, но ще го пусна друг път  Joy

# 622
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ilistavreva, много странна рамка! Това отзад, зад момиченцето, какво е? Пък и размерът на рамката ти е много странен...

Лулу! благодаря за линка, наистина интересни рамки. Но не и шарени! Това ми беше идеята, че шарено за момче  newsm78 не се получава! Е, да си призная, при мен определено не се получава! Grinning И само да добавя, много трудно измислям текстове, още повече на английски! Голяма са ми мъка...

# 623
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Специално за новата тема рамкирах един надпис, но ще го пусна друг път  Joy

А, видях го вече! Мисля че не пречи да го добавиш в началото!

Общи условия

Активация на акаунт