КОЛА МАСКА

  • 150 068
  • 675
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 224
Да ви питам като казвате от кутия да се присипва в патрончето, тези кутии които са за другите нагреватели ли имате предвид? Които са тип консерва?  Rolling Eyes  newsm78 Да знам да го сметна по-евтино ли излиза...  Laughing

# 271
Ами да за кутиите като консерва говоря те се използват предимно в козметичните салони и в някои кометари пишеше, че те са за нежни части като подмишници и триъглник. С кутия излиза малко по-евтино но въпроса е в качеството и в удобството и все пак къде са 130 лв и къде да 50-60 лв.

# 272
  • Мнения: 224
А ти как искаш да ги използваш консервите? Като пълнители за патроните или да си купиш нагревател за консерва?  newsm78
Иначе аз лично не съм пробвала с патроните по интимните части, но щом момичетата тук казват, че става... ще се доверим на специалистите  Party  Peace

# 273
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Моята козметичка ми прави целия триъгълник само с патрон, а отскоро ходя при една девойка, която ме прави и с двете коли, отстрани и отгоре с патрон, а отдолу с тази в кутията (казва, че е за по-деликатните зони), но мен с патрона по не ме боли.
С патрона, който си купих си направих краката до коленете, досега само с епилатор съм се обезкосмявала там. Много съм доволна.  Peace И на триъгълника си махнах, но само отгоре, не ми стигнаха лентичките да продължа.  Mr. Green
В козметичния салон пълнителите изглеждат по различно. Едни бели, непрозрачни, да не би тези малките патрончета да се слагат в тези белите? (само как го обяснихMr. Green
Сега мисля да си взема ленти на руло и 2-3 пълнителя от сайта, но с различни цветове, да видим дали има някаква разлика. Много се чудя дали да си махна на ръцете, защото са ми руси. Вие, какво ще ме посъветвате?

# 274
Аз ръцете си обезкосмявам от 2-3 години ,първият път ходих на козметик стана прекрасно гладко и от тогава не мога да търпя да имам нещо по ръцете ,аз също съм руса ,но веднъж изчистиш ли ги после искаш да си останат така . Аз съм с 2 ръце за обезкосмяването на ръцете  Peace  Peace , все пак я някой ти погледне краката я не ,но ръцете всеки ги вижда Wink успех

# 275
  • Мнения: 2 229
...Много се чудя дали да си махна на ръцете, защото са ми руси. Вие, какво ще ме посъветвате?

Недей. Grinning

# 276
  • Мнения: 2 169
Някой може ли да ми обясни как се затопля тази кола маска : http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=33_34&products_id=973
Благодаря  Peace

И мен ме интересува, но никой не отговаря....Моля ви, момичета споделете...  bouquet

# 277
  • Мнения: 278
Някой може ли да ми обясни как се затопля тази кола маска : http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=33_34&products_id=973
Благодаря  Peace

И мен ме интересува, но никой не отговаря....Моля ви, момичета споделете...  bouquet
Ако е това за което си мисля май се затопля в специален нагревател  ooooh!, как го обясних.

# 278
  • Мнения: 2 169
Някой може ли да ми обясни как се затопля тази кола маска : http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=33_34&products_id=973
Благодаря  Peace

И мен ме интересува, но никой не отговаря....Моля ви, момичета споделете...  bouquet
Ако е това за което си мисля май се затопля в специален нагревател  ooooh!, как го обясних.

Какъв е този нагревател? Не може ли просто да се постави в съд /само че не знам от какъв материал трябва да бъде/ и да се загрее или в микровълнова или на водна баня ????????? Ох, много съм невежа в тая област...Никой ли не иска да ми помогне?

# 279
  • Мнения: 224
На мен ми се струва, че в какъвто и съд да е... ще залепне за него... освен ако не е облепено с нещо!  newsm78 На водна баня също не мисля че могат да станат нещата... хм... някой не ходи ли и на козметичка да я подпита?  Rolling Eyes

# 280
  • Мнения: 278
Някой може ли да ми обясни как се затопля тази кола маска : http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=33_34&products_id=973
Благодаря  Peace

И мен ме интересува, но никой не отговаря....Моля ви, момичета споделете...  bouquet
Ако е това за което си мисля май се затопля в специален нагревател  ooooh!, как го обясних.

Какъв е този нагревател? Не може ли просто да се постави в съд /само че не знам от какъв материал трябва да бъде/ и да се загрее или в микровълнова или на водна баня ????????? Ох, много съм невежа в тая област...Никой ли не иска да ми помогне?
http://www.uhanie.com/a2/offers.asp?p=887492&parent=4821
Това е.

# 281
  • Мнения: 2 169
Zorika, благодаря, но посочената от мен кола маска не идва в кутия, а и се отстранява само с пръсти, без ленти
...Оф, съвсем се обърках... ooooh!

# 282
  • Мнения: 278
Моята козметичка ми прави целия триъгълник само с патрон, а отскоро ходя при една девойка, която ме прави и с двете коли, отстрани и отгоре с патрон, а отдолу с тази в кутията (казва, че е за по-деликатните зони), но мен с патрона по не ме боли.
С патрона, който си купих си направих краката до коленете, досега само с епилатор съм се обезкосмявала там. Много съм доволна.  Peace И на триъгълника си махнах, но само отгоре, не ми стигнаха лентичките да продължа.  Mr. Green
В козметичния салон пълнителите изглеждат по различно. Едни бели, непрозрачни, да не би тези малките патрончета да се слагат в тези белите? (само как го обяснихMr. Green
Сега мисля да си взема ленти на руло и 2-3 пълнителя от сайта, но с различни цветове, да видим дали има някаква разлика. Много се чудя дали да си махна на ръцете, защото са ми руси. Вие, какво ще ме посъветвате?
В такъв нагревател се слага: http://fc.fastbg.com/?p=productsMore&iProduct=38, но може и в микровълновата. Аз нямам микровълнова и се наложи да си купя нагревателя. Доволна съм  Peace

# 283
  • Мнения: 278
Zorika, благодаря, но посочената от мен кола маска не идва в кутия, а и се отстранява само с пръсти, без ленти
...Оф, съвсем се обърках... ooooh!
Може да се ползва шпатула с която да нанесеш колата, а когато изстине да издърпаш с пръсти. По друг начин не мога да си го обясня.

# 284
  • Варна
  • Мнения: 2 036
В този нагревател се поставя колата , за да се затопли.
Zorika, благодаря, но посочената от мен кола маска не идва в кутия, а и се отстранява само с пръсти, без ленти
...Оф, съвсем се обърках... ooooh!
Може да се ползва шпатула с която да нанесеш колата, а когато изстине да издърпаш с пръсти. По друг начин не мога да си го обясня.
След това се нанася с шпатула, отлепя се в единия край и се дърпа с пръсти. Водят я за деликатни зони.

Общи условия

Активация на акаунт