Консултативен кабинет по кърмене към МД (Сф) - Ден на отворените врати!

  • 48 343
  • 399
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 926
Айли, на 7.ми март ще има лекция Peace
Аз тази вечер ще пусна по отчетните, ако не припадна, че съм доста болна Rolling Eyes

# 196
  • София
  • Мнения: 12 304
  Драснете и тук малко по-конкретно инфо, а  за отчетните март и април аз със сигурност ще им пусна информацията, като е от вътрешен човек може по да я приемат  Simple Smile Хубаво е колкото се може по-скоро да им пишем за да могат да си предвидят нещата така че да я посетят  Simple Smile

# 197
  • Мнения: 3 926
На 07.03. Консултативният кабинет по кърмене към Майчин дом - София организира лекция на тема "Начало на кърменето и първи дни с бебето". Ако се интересувате - заповядайте от 10 часа във фоайето на Майчин дом. Цената на лекцията е 5 лв.

Айли, можеш да го копнеш това при мартенките, априлките и МАЙ-ките Hug

# 198
  • Мнения: 9
Асенце, мерси! Нито детето, нито аз сме готови за отбиване, но изпадам в ужас какво ще правят докато ме няма - не 2, а 5 дни.  И колкото по-малко се мъча да го кърмя, той толкова повече иска. А и аз не се виждам как ще се цедя, но това е малкия проблем. Явно ще го оставя не отбит, а като се върна, ще се види ще иска ли или въпросът ще се саморазреши!   Laughing

# 199
  • Мнения: 3 926
Никакъв начин ли няма да го вземеш със себе си?
идеята ми е да не се травмира детето. Ако няма начин - няма. В крайна сметка ще се научи, че не всичко в този живот идва,к огато го поискаш Wink Но пък ако има вариант да го вземеш - тогава се въползвай Wink

# 200
  • София
  • Мнения: 12 304
  Асе да ще пусна информацията, но незнаех да си призная че се плаща....
  Ще я пусна в март, април и май и във февруарската, че и без това често пиша там напоследък  Simple Smile

# 201
  • Мнения: 9
Асе, няма как да го водя с мен, но това е живота!  Grinning Най-много после да дойдем пак да ни учите да се кърмим, макар и почти ходещи!  Laughing

# 202
  • Мнения: 1 410
Цитат
Най-много после да дойдем пак да ни учите да се кърмим, макар и почти ходещи
То това е като карането на колелото - не се забравя! Laughing

# 203
  • Мнения: 3 926
Айли, плаща се. Беше по 2 лв, обаче решихме да е 5, защото трябват за книги и апаратура. Ние все пак сме хора четящи и няма как по друг начин да си набавяме средства.
А книгите, както знаеш ги няма на нашия пазар... и нужно ли е да ти обяснявам как и по какъв начин се сдобиваме с тях Crazy Та така - нищо не е от чиста корист. Просто, за да сме полезни трябва и ние да се усъвършенстваме Peace

# 204
  • София
  • Мнения: 12 304
  Разбира се, че няма проблем, само че аз съм идвала само веднъж и не съм си плащала, или още не  е било в сила или съм пропуснала  Embarassed
 

# 205
  • Мнения: 152
Момичета, извинявайте ако е писано другаде, но всеки месец ли се провеждат лекции? Ако сега не успея, до май дали ще се проведе друга  newsm78 ?

# 206
  • София
  • Мнения: 12 304
  Пламена доколкото си спомням е през месец обикновенно, стига организаторите да са свободни  Simple Smile
  Асе имам въпрос в едната темичка, нали не трябва някакво предварително записване, а направо да дойдат в деня и часа във фоайето на МД?

# 207
  • София
  • Мнения: 4 381
Не е необходимо предварително записване за лекцията. Достатъчно е в събота 7.3.09 да дойдете в 10 ч. във фоайето на Майчин дом. Няма ограничения за придружители на бъдещите майки - това може да бъдат бъдещите татковци, баби или просто приятелка. Цената на лекцията е за семейство. Ако има закъснели за лекцията, може да се обадят на тел. на кабинета  0896418488, за да ги вземем. Лекцията се провежда в зала на 2 ет.

Лекции за кърменето се стараем да има всеки месец. Понякога заради други ангажименти е възможно да има отлагане на лекцията за следващия месец. В тази тема се обявява кога ще има. Може да я следите или да се обаждате на тел.на кабинета 0896418488. Ако раждането ви изненада и не сте успели да посетите лекцията за кърменето, винаги може да се обаждате на телефона на кабинета да си поговорим  Simple Smile

# 208
  • София
  • Мнения: 211
Асенцето, днес за първи път бях на лекцията и съм очарована!!!
Огромно Благодаря!!!! Много, много сте готини и полезни!!! Усилията, които полагате са наистина достойни за уважение!!!
Днес "повторих и затвърдих" много неща, които последните дни "кълва" от библиотеката... само дано има резултат на практика, когато настъпи моментът (скоро! Shocked)!!! Но, дори и от шашкане да изпозабравя всичко (което предполагам не е изключено), съм спокойна, че ако протегна ръка към вас, ще има на кой да мога да разчитам за ценен съвет и успокоение!!!
Още веднъж, благодаря!!!  newsm51 newsm51 newsm51

# 209
  • София
  • Мнения: 292
  bouquet
Мерси много за лекцията!
Чудесни сте!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт