Споделете 24

  • 21 212
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 2 891
Честито и от мен, Fam   bouquet

# 1 141
  • Мнения: 6 029
Споделям, че все пак има добро на този свят. Тази сутрин мъж ми отишъл да пусне парички за Симона, само че нямаме ЦКБ тук и отишъл в ПИБ. И там служителката пуснала парите от нейно име, за да не ни вземе 3 лв. за междубанков трансфер. Браво на нея:)

# 1 142
  • Мнения: 1 533
Споделям, че все пак има добро на този свят. Тази сутрин мъж ми отишъл да пусне парички за Симона, само че нямаме ЦКБ тук и отишъл в ПИБ. И там служителката пуснала парите от нейно име, за да не ни вземе 3 лв. за междубанков трансфер. Браво на нея:)

Браво и на вас и на нея. На мен вчера ми взеха 4 кинта междубанково. И аз не съобразих тази подробност.

# 1 143
  • София
  • Мнения: 3 421
Честит рожден ден Fam! Бъди жива и здрава!

Споделям - останах приятно изненадана тази сутрин - видях новооткрита държавна ясла. Досега само виждах да се закриват.
Яслата се намира на ул. Хан Крум (до ООН). Правеха дълго време ремонт - сградата и градинката изглеждат чудесно - новичко, чистичко.

А от ЦКБ вземат ли комисионна, като превода е за тази сметка?

# 1 144
  • София
  • Мнения: 7 097
Фам, Честит ти Рожден Ден!   bouquet

ДеЩо, стискам палци!

Хм, опитвам се да си представя къде точно
се състои въпросният секс, дето е на мода...

Ооо, има къде  Mr. Green
Не знам виждали ли сте по самолетите - в някои има едни такива кабини, с възможност да се легне вътре - явно ги използват за превозване на болни...Ако успееш да се вмъкнеш незабелязано и се затвориш вътре...

# 1 145
  • Мнения: 2 070
И аз знам, че в кенефите се завират.

Фам, честита четъвритнка! Аз като я навърших и 17дни по-късно се обебих! чудно време!

# 1 146
  • Мнения: 3 405
Споделям, че все пак има добро на този свят. Тази сутрин мъж ми отишъл да пусне парички за Симона, само че нямаме ЦКБ тук и отишъл в ПИБ. И там служителката пуснала парите от нейно име, за да не ни вземе 3 лв. за междубанков трансфер. Браво на неяSimple Smile

Браво, дадох сметката и моя мъж да направи превод днес.

А от ЦКБ вземат ли комисионна, като превода е за тази сметка?

Трябва да се провери. Някога клоновете им бяха всеки за себе си.

# 1 147
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Благодаря на всички.   bouquet
Утре ще споделя как е минало празненството.  Wink
Само малко времето ми разваля настроението, ама нищо.

ДеЩо, няма вероятност да се обебя след 17 дни.Освен ако не съм мишка.  Laughing

# 1 148
  • Мнения: 677
Fam, честит четвърт век! Всичко гот и наздраве!
Гот ми е, че съм везни, хохо!

# 1 149
  • Мнения: 17 407
ХАресвам везните, това го писах вече Mr. Green
Фам, честито!  bouquet
ДеЩо, успех!

# 1 150
  • Мнения: 2 070
Ровя из дрехите си, чудя се какво да облека за интервюта, също из тези на майка ми и тези на сестра ми...Открих една блуза, с която циците ми изглеждат огромни...въй...ама е оранжава, пък аз така не обичам този цвят...може да я използвам за спане  Joy
И аз обичам везни, имам си добра приятелка везничка. Мъже везни почти не познавам, за сметка на това водолеи бол.

# 1 151
  • София
  • Мнения: 3 421
А от ЦКБ вземат ли комисионна, като превода е за тази сметка?
Трябва да се провери. Някога клоновете им бяха всеки за себе си.

Сега преведох парите - от ЦКБ - не се удържат комисионни, когато е вътрешно банков превод, нищо, че е друг клон.
Невероятна глупост да се удържат комисионни за такива преводи от другите банки, вместо парите да отидат в сметката.

# 1 152
  • Мнения: 488
Аз пък преведох пари чрез epay и ми взеха само 40 стотинки.  Grinning
Днес ще водим деца на цирк. Балкански. Камили и крокодили!

Като една будна съвест, да напомня, че иде ред на нова тема. Отивам да пускам, веднъж и аз!


Ето новата тема.

# 1 153
  • Мнения: 2 070
Мяу, цирка им е як, малко ми беше жал за животните, но пък китайците са много интересни и изобщо цялото представление е на ниво!!! Яна се стресна на клоуните, когато гърмяха едни фойерверки и остатъка от цирка го е изкарала стискайки ръцете ми към ушите си, да и ги запуша...

Общи условия

Активация на акаунт