ВЪПРОСИ към хомеопати - САМО ТУК!

  • 175 974
  • 1 335
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 109
molq za kordinati na klasi4eski homeopat v plovdiv ako moje na li4ni

# 721
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Да попитам : Синът ми е на 9 години и се напикава, дали може да се излекува това състояние с хомеопатия? Правени са му изследвания всичко е ОК .

 Не са открили нищо, там където са търсили, защото проблема не е там, той е невидим, в мислите - психо/емоционален е. 

# 722
  • София
  • Мнения: 315
Aleksander,бихте ли ми препоръчали добър хомеопат от София,който успешно лекува АД.Извинявам се ако съм досадна EmbarassedБлагодаря Ви Peace

# 723
  • Мнения: 2 090
Здравейте Александър!
Сина ми е на почти две годинки,преди месец тръгна на ясла и почти веднага започна с хрема и кашлица-една седмица ходи на ясла,после две вкъщи болен(педиатъра му изписа АБ-без да има температура,само за зачервеното гърло ooooh!)След още една седмица в яслата пак се повториха симптомите(хрема и кашлица) и го заведох при хомеопат уж,за да не се натоварва организма толкова(педиатъра пак щеше да изпише АБ предполагам).Т.нар. хомеопат изписа belladona 30ch-3 дни по 3 гранулки 3 пъти на ден.и corizalia -три дни по 1 таблетка 3 пъти на ден.
Сега като чета в този форум за какво става въпрос за пръв път влизам тук направо се отчаях,не е правилно това нали,пак не съм попаднала на лекар?Горкото дете го натъпках с какво ли не...А тъкмо се бях зарадвала че открихме специалист-хомеопат doh  cry

# 724
  • Мнения: 852
Някой ходил ли е при д-р Угринова в София?Добра ли е?Моля за отзиви  bouquet

# 725
  • Мнения: 1 167
Aleksander Моля за координати на КЛАСИЧЕСКИ хомеопат за Варна и Сливен
Интересувам се може ли наследствена хипертония при 27 год мъж да бъде повлияна от Хомеопатия?

# 726
  • Мнения: 494
здравейте Александър!бих искала да ви помоля,ако може да прочетете темата ми,която пуснах тук във форума"хомеопатия при психично заболяване" и ако може да отговорите на въпросите ми там,за да не ги повтарям тук отново.

# 727
  • Мнения: 2 732
Здравейте Александър!
Сина ми е на почти две годинки,преди месец тръгна на ясла и почти веднага започна с хрема и кашлица-една седмица ходи на ясла,после две вкъщи болен(педиатъра му изписа АБ-без да има температура,само за зачервеното гърло ooooh!)След още една седмица в яслата пак се повториха симптомите(хрема и кашлица) и го заведох при хомеопат уж,за да не се натоварва организма толкова(педиатъра пак щеше да изпише АБ предполагам).Т.нар. хомеопат изписа belladona 30ch-3 дни по 3 гранулки 3 пъти на ден.и corizalia -три дни по 1 таблетка 3 пъти на ден.
Сега като чета в този форум за какво става въпрос за пръв път влизам тук направо се отчаях,не е правилно това нали,пак не съм попаднала на лекар?Горкото дете го натъпках с какво ли не...А тъкмо се бях зарадвала че открихме специалист-хомеопат doh  cry
При кого го води?

# 728
  • Мнения: 192
Да попитам : Синът ми е на 9 години и се напикава, дали може да се излекува това състояние с хомеопатия? Правени са му изследвания всичко е ОК .

 Не са открили нищо, там където са търсили, защото проблема не е там, той е невидим, в мислите - психо/емоционален е. 
Т.е.няма да се повлияе,така ли?Съжалявам,че ползвам чужд пост,но и ние имаме същия проблем,а съм чела,че има лекарства за нощно напикаване,но при нас няма полза.Искам да кажа,че като заведа детето на преглед винаги споменавам и напикаването,но то продължава да се напишва.Да попитам и лекува ли се себореен дерматит?
Благодаря предварително за отговорите!

# 729
  • Мнения: 458
Здравейте!
Лекувам малкият ми син (2,4г) с хомеопатия от около 5 месеца. Преди толкова време той тръгна и на ясла. О този момент се започнаха и нашите мъки. Дотогава почти не беше боледувал. Но с яслата се зпочна- 2 дена яса, 1 седмица вкъщи. Имаше един период, в който цял месец не спря да кашля. Ходихме по разни изследвания и ни казаха, че детето е с много голяма 3-та сливица и задължително трябва операция, но е още малък за такава. Тогава, всъщност решихме да започнем с хомеопатията. Хомеопатът ни успокои, че всичко ще се оправи, детето ще спре да боледува и няма да има нужда от операция за сливицата. Доста се обнадеждихме, че най-после ще спре да боледува. Но се притеснявам, че вече 5 месец се лекуваме с хомеопатия и за сега не виждам резултат. Малкият продължава доста често да боледува. Бих казала дори, постоянно!
Дали самият процес на лечение с хомеопатия е продължителен, докато се появят положителните резултати?
Дали на малкия просто не му действа това лечение?
Или просто не сме случили на хомеопат?
До сега за всичко са ни изписвали само Хамомила 30 и всеки път чувам: "Спокойно, повече няма да боледува" .... до следващия път  Cry
Съжалявам, че стана толкова дълго! Просто вече не знам към кого да се обърна, а детенцето ми постоянно страда.
Благодаря Ви!

# 730
  • Мнения: 4 414
Да попитам : Синът ми е на 9 години и се напикава, дали може да се излекува това състояние с хомеопатия? Правени са му изследвания всичко е ОК .
Не са открили нищо, там където са търсили, защото проблема не е там, той е невидим, в мислите - психо/емоционален е. 
Т.е.няма да се повлияе,така ли?Съжалявам,че ползвам чужд пост,но и ние имаме същия проблем,а съм чела,че има лекарства за нощно напикаване,но при нас няма полза.Искам да кажа,че като заведа детето на преглед винаги споменавам и напикаването,но то продължава да се напишва.Да попитам и лекува ли се себореен дерматит?
Благодаря предварително за отговорите!

не, не значи, че няма да се повлияе. значи, че в случая конвенционалната медицина не може да открие причината за напикаването и затова не може да го лекува. мисля, че ако причината е психологическа, хомеопатията може да помогне. може да помогне и за себореен дерматит.

# 731
моля ви за мнение за нашия случай-бебето ми е на 9 месеца и е с атопичен дерматит. След преглед при хомеопат-интервю- ни предписаха Сулфур 200. Предупредени сме за възможно влошаване на състоянието-лечебна криза, но дали е възможно да е толкова тежко състоянието- появи се ларингит-вече 4 дена е много неспокоен и с дрезгава кашлица, а като плаче едвам си поема въздух. не знам да го водя ли при друг лекар...преди това освен АД от друго не е боледувал Cry

# 732
  • Мнения: 469
Здравейте ! Много ви моля ако можете да ми кажете за това лекарство" Седатиф пс- За депресия и нервни с-я" по колко на ден мога да пия, не съм в депресия, но съм много изнервена! Аз си ги купих, но тук нямаме хомеопат! В листовката пише 3х2 на ден! На мен това ми се вижда множко! Вече повече от три седмици съм ги купила и все повече усещам че имам нужда да ги пия! Много ви моля да ми помогнете! 

# 733
  • Мнения: 184
Моля да ми отговорите, дали е възможно класическата хомеопатия да помогне при диспраксия на речта? Мерси.

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 19:01 от auerhahn

# 734
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте ! Много ви моля ако можете да ми кажете за това лекарство" Седатиф пс- За депресия и нервни с-я" по колко на ден мога да пия, не съм в депресия, но съм много изнервена! Аз си ги купих, но тук нямаме хомеопат! В листовката пише 3х2 на ден! На мен това ми се вижда множко! Вече повече от три седмици съм ги купила и все повече усещам че имам нужда да ги пия! Много ви моля да ми помогнете! 

И мен този въпрос ме вълнува. Става дума за съпругът ми, който е страшно изнервен. За момента нямаме възможност да посетим хомеопат /още повече, че в Перник няма добър/.

Общи условия

Активация на акаунт