Набор 2001 (4)

  • 13 096
  • 288
  •   1
Отговори
# 180
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЯ И НА ВИКИ!!!

# 181
  • Мнения: 7 821
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЦИТЕ, ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 182
  • Хасково
  • Мнения: 726

Честито на рождениците! Да растат здрави и  усмихнати!


Да ви се оплача ли не знам или хваля ::моя синковец в петък си написа домашното и му останала само 1 задача сутринта в събота станал в 5.30 да пише #Crazy newsm78 #Crazy newsm78умрях ви казвам  викам какво правиш бе мамо???? а тои ми  пиша трябва да си напиша домашното Sick #CrazyДано да е така и за напред.В петъка му беше малко трудно  имаше цяла страница с риби newsm78 newsm78 newsm78и да ги направи същите  както са показани #Crazy
браво на детето...страшен ентусиазъм. А наште домашни ги пишем двамата, без мен не сяда, точно напише нещо и му се припие вода, после се сети да ми разкаже случка...за едно домашно от 4-5 реда отиват 2 часа Confused


Тази сутрин имаше желание за училище, но кашля като за световно...и пак сме в къщи  Sad

# 183
  • Мнения: 699

Честито на рождениците! Да растат здрави и  усмихнати!


Да ви се оплача ли не знам или хваля ::моя синковец в петък си написа домашното и му останала само 1 задача сутринта в събота станал в 5.30 да пише #Crazy newsm78 #Crazy newsm78умрях ви казвам  викам какво правиш бе мамо???? а тои ми  пиша трябва да си напиша домашното Sick #CrazyДано да е така и за напред.В петъка му беше малко трудно  имаше цяла страница с риби newsm78 newsm78 newsm78и да ги направи същите  както са показани #Crazy
браво на детето...страшен ентусиазъм. А наште домашни ги пишем двамата, без мен не сяда, точно напише нещо и му се припие вода, после се сети да ми разкаже случка...за едно домашно от 4-5 реда отиват 2 часа Confused

Вече почвам да се съмнявам дали моето дете ще е подготвено за училище.Почти всички пишете за дадени домашни, а ние нямаме такива и няма и да имаме.Може би защото ходи в детска градина, а не в училище?

# 184
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

Честито на рождениците! Да растат здрави и  усмихнати!


Да ви се оплача ли не знам или хваля ::моя синковец в петък си написа домашното и му останала само 1 задача сутринта в събота станал в 5.30 да пише #Crazy newsm78 #Crazy newsm78умрях ви казвам  викам какво правиш бе мамо???? а тои ми  пиша трябва да си напиша домашното Sick #CrazyДано да е така и за напред.В петъка му беше малко трудно  имаше цяла страница с риби newsm78 newsm78 newsm78и да ги направи същите  както са показани #Crazy
браво на детето...страшен ентусиазъм. А наште домашни ги пишем двамата, без мен не сяда, точно напише нещо и му се припие вода, после се сети да ми разкаже случка...за едно домашно от 4-5 реда отиват 2 часа Confused

Вече почвам да се съмнявам дали моето дете ще е подготвено за училище.Почти всички пишете за дадени домашни, а ние нямаме такива и няма и да имаме.Може би защото ходи в детска градина, а не в училище?

Точно това е ключа от палатката. Бях питала нашите г-жи и те ми казаха, че няма да има домашни, тъй като сутрин пишат, следобяд се упражняват, т.е. там пишат това, което на другите се дава за домашно.

# 185
  • Мнения: 48 021
оо, нова тема
а аз къде съм спала ooooh!
и ние нямаме домашни, пишат всичко в детската
доста е изморена след това, доста пишат и се занимават
даже няма да имаме кабелна тази година, ура  Laughing много се радвам че вече няма да зяпат телевизия, а ще учат

# 186
  • Мнения: 699

Честито на рождениците! Да растат здрави и  усмихнати!


Да ви се оплача ли не знам или хваля ::моя синковец в петък си написа домашното и му останала само 1 задача сутринта в събота станал в 5.30 да пише #Crazy newsm78 #Crazy newsm78умрях ви казвам  викам какво правиш бе мамо???? а тои ми  пиша трябва да си напиша домашното Sick #CrazyДано да е така и за напред.В петъка му беше малко трудно  имаше цяла страница с риби newsm78 newsm78 newsm78и да ги направи същите  както са показани #Crazy
браво на детето...страшен ентусиазъм. А наште домашни ги пишем двамата, без мен не сяда, точно напише нещо и му се припие вода, после се сети да ми разкаже случка...за едно домашно от 4-5 реда отиват 2 часа Confused

Вече почвам да се съмнявам дали моето дете ще е подготвено за училище.Почти всички пишете за дадени домашни, а ние нямаме такива и няма и да имаме.Може би защото ходи в детска градина, а не в училище?

Точно това е ключа от палатката. Бях питала нашите г-жи и те ми казаха, че няма да има домашни, тъй като сутрин пишат, следобяд се упражняват, т.е. там пишат това, което на другите се дава за домашно.
Така е но нашите сутрин и следобяд имат различни занятия. Ще взема довечера да прочета седмичната им програма какво точно учат

# 187
  • Хасково
  • Мнения: 726
нормално е като са в детска градина да нямат домашни и там да си пишат чертичките, цифрите и др. подобни. На нас обаче едната ни учебна тетрадка е за работа с родител и по нея само ни казват коя страница(и) са за домашно. иначе всеки ден има за писане по 4-5 реда.

Малко е рано, но аз вече се зам,ислям за Коледните празници и подаръците. Като попитам той само за коли мисли- всъщност иска Трансформърс. Незнам защо обаче на мен ми се струва, че като че ли вече са големи за играчки. И вашите деца вярват ли още в дядо Коледа ( той да, но предполагам, защото не е ходил на градина, пък и всяка година се разиграва театър с получаването на подаръците). Чудя се кога трябва да разбере истината, пък и предпочитам да е по-късно заради сестра му.

# 188
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Констанца вярва и в дядо Коледа, и в Оле затвори очички, и в пиленцето, което ми казва всичко. Даже ще пишеме писмо тази година. Харесва й да вярва.

# 189
  • Мнения: 48 021
и моята вярва, макар че мисля че все някой й е отворил очите
през цялата година, когато изпадна в ярост, й казвам че дядо мраз гледа- и тя веднага започва да прави това, което искам Party

# 190
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Театъра е хубаво нещо. Моя казва - Той дядо Славчо беше дядо Коледа (миналата година го светна кака му, негова братовчедка). Но това не пречи както всяка година да обличаме баща ми като дядо Коледа и да става весело. Ние със сестра ми бяхме големи и пак си имахме дядо Мраз - пак баща ми, а едната от двете беше Снежанка - говоря ви за 7-8 клас. И беше луд купон в къщи. Подаръците са си подаръци, не знам защо си мислите, че едно дете на 6-7 години е толкова голямо. Разбира се, че ще иска играчки, със или без дядо Коледа. И без това сега ги товарят с това писане, както сами казвате, на тях им се играе. Моя и той говори за трнсформерите, явно е някаква мода в градините - Ние в къщи нямаме телевизор и аз нямам представа какво е това.
Та независимо, че знае, че подаръците ги купуват мама, баба, леля - пак ще си имаме дядо Коледа. Още повече че освен него и въпросната кака, има още 2-ма по-малки, които подозирам, че много бързо ще разберат, че дядо Коледа е дядо Славчо. Но на всички ни е много хубаво като се съберем заедно.

# 191
  • Мнения: 699
Дидко вярва в Дядо Коледа, но само в този който оставя подаръци под елхата в нощта  на Бъдни вечер. Този който идвал в градината бил преоблечен човек Confused
От сега си говорим че подаръци се носят само на малките деца а като станат 1 или 2 клас са големи и тогава подаръци купуват родителите.Дядо коледа няма възможност да носи и на големите деца , защото е много натоварен с малките. Това всичкото разбира се е провокирано от това че някой негови по големи приятелчета започнаха да му казват че няма Дядо Коледа

# 192
  • Мнения: 3 886
Не е разликата в това дали са в училище или детска .Крис е в детска и  въпреки това че им дават домашно пишат много  Peaceи  почти не играят  накрая даже на 1 вата тетрадка имаше следните задачи
10-?=8
5+?=9
 до тук добре но има и още по сложни който даже аз не схващам как са написани #Crazy newsm78 такива от сорта за звуковете newsm78

# 193
  • Мнения: 535
Мерси много за поздравленията  Hug Една виртуална почерпка за наше здраве  Grinning

ЧРД и на Вики! Hug   bouquet

# 194
  • Мнения: 1 817
Не искам децата ми да порастват преждевременно...Нека си вярват , че има дядо Коледа. Макар че има приятелче, което е с 2 години по-голямо от него /почти на 9 / и скоро сигурно ще го светне. Тогава смятам пак да измисля нещо като например  теорията на soniapro , защото мита за дядо Коледа е нещо много хубаво! Мисля, че и на децата много им харесва да вярват. Wink

Общи условия

Активация на акаунт