Марти на Ива78 е вече звездичка...

  • 184 779
  • 2 082
  •   1
Отговори
# 240
радвам се, че пускате редовно инфо тук! Hug

много съм изненадана между другото, че от никой от екипа на Спаси, дари на... не е номиниран тук!!! Crossing Arms http://www.blagodeyatel.net/  и страшно ме е яд, че го видях чак сега... Rolling Eyes
но да знаете, че в моята класация  са №1   bouquet


Аз пък съм изненадан от съществуването на подобни "класации".

Остава да ти задам няколко излишни  въпроса - коя от многото си добрини  си направила, за да влезеш в дадена класация? И чия добрина е по-голяма? Тази, на фирмата, дала 14000, тази на родителите на Криско и Дари или на пенсионерката, вървяла пеша до банката, за да й останат повече  пари, които да внесе за децата....
/и трите случая са съвсем истински от практиката на сайта ни/

Всеки от нас си има вътрешна класация за нещата. Според моята, помощта и съпричастието са вътрешна необходимост.  Ценни, колкото за нуждаещия се, толкова и за самия теб.

Защото, от оздравяването на Марти, в което не се съмнявам, ще сме щастливи всички. Абсолютно всички. Нали?  bouquet

 И ще ни е все тая дали сме в нечия класация или не...





# 241
  • Мнения: 1 157
момичета токущо прочетох за марти в www.save-darina.org и ми стана много мъчно Cryкакво са казали лекарите днес


Тази вечер Ивелина, майката на Марти ни писа, че лекарите в клиниката в Бон отказват да оперират детето 

След направения нов ЯМР смятат, че туморът не може да се оперира. Изпратените от България снимки ги били заблудили, че е възможно, но сега, след новите изследвания вече не мислят така.

Предлагат терапия с ново лекарство - някакви антитела, които струват 600 евро на седмица.

Родителите на Марти са взели решение да отидат в Детска неврохирургия в Хановер и да направят там консултация.

Можете да си представите какво преживяват в момента... 
 
http://youtube.com/watch?v=5xnixuh0TX8
 
   

# 242
  • Мнения: 3 914
Можете да си представите какво преживяват в момента... 
 
Да ,ужасна новина, но и на мен се случи.Когато събрахме ,преди година и половина ,парите за операцията,там след новите изследвания,отказаха операция,въпреки това насрочиха дата за преглед ,след година.Измина годината и  операцията се състоя.Затова ,да не спираме да вярваме,че Марти ще има шанса Praynig Praynig Praynig
Дано в Хановер се случи чудото Praynig

# 243
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
току що прочетох и аз... Tired

Макарена не споря за класациите, но за хубавите неща също трябва да се говори! същото е когато става въпрос за подобни конкурси в музиката и въобще в изкуството. може да е глупаво, но ги има...
има и награди за мир, нали!? хората са толкова обезверени, че подобни примери са като светъл лъч. поне за мен е така и искам да кажа на всички, на заради отличените, а заради себе си. това е като да държиш от един отбор и да се радваш на всяка негова победа. Peace
а ти защо си мислиш, че хората с пари лесно се разделят с тях! Wink

а за Марти  и другите деца съм сигурна, че всеки от нас чака да чуе добрата новина, че чудото е станало, че всичко е наред!  Praynig

# 244
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Оххх дано ,дано да има шанс в Хановер  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 245
току що прочетох и аз... Tired

Макарена не споря за класациите, но за хубавите неща също трябва да се говори! същото е когато става въпрос за подобни конкурси в музиката и въобще в изкуството. може да е глупаво, но ги има...
има и награди за мир, нали!? хората са толкова обезверени, че подобни примери са като светъл лъч. поне за мен е така и искам да кажа на всички, на заради отличените, а заради себе си. това е като да държиш от един отбор и да се радваш на всяка негова победа. Peace
а ти защо си мислиш, че хората с пари лесно се разделят с тях! Wink

а за Марти  и другите деца съм сигурна, че всеки от нас чака да чуе добрата новина, че чудото е станало, че всичко е наред!  Praynig

Да, трябва да се говори, но не и да се съпоставят и сравняват. Музиката, спорта и изкуството са съвсем друга тема и затова там е нормално да има такива неща. При тях, точно на такива състезания се срещат и обменят новости, виждат кой докъде е стигнал в развитието си и т.н.
А тук - нареждаме изброените от мен, някой се прави на господ и казва на кое място на стълбичката за награждаване да стъпи. Ади, няма нужда....

А иначе, никъде не видях да съм казвал, че някой лесно се разделя с парите си. Да не говорим, че и в тези ситуации, не всичко е пари, Приятелко! Mr. Green
Няма ли ги контактите, информацията, идеите или времето, посветено на каузата........

И за да не кажеш, че все не съм съгласен с теб  Embarassed - да, всички сме един отбор. Ти, аз, те....Всички!   bouquet

Затова и няма как да отделиш някого и да го номинираш. Ето ти хората от екипа:

http://img69.imageshack.us/img69/8808/ludnicaaaaaaaaaaul1.jpg

Избери си някого и го номинирай за добрина! Не става, нали...

# 246
  • Мнения: 4 533
Боже, не очаквах такъв развой на нещата... Sad Дано наистина има шанс да го оперират и да започне да се възстановява... Ще се моля и ще чакам новини... Praynig  Praynig  Praynig
Момичета, не спорете сега... Темата, мисля, не е за това, нали? Peace

# 247
  • Мнения: 1 267
Боже, не очаквах такъв развой на нещата... Sad Дано наистина има шанс да го оперират и да започне да се възстановява... Ще се моля и ще чакам новини... Praynig  Praynig  Praynig
Момичета, не спорете сега... Темата, мисля, не е за това, нали? Peace

Подкрепям, Анту! Нямам никакво желание да ви чета словохватките, още повече в тази тема. Минавайте на лични или както си искате, само не тук.

Моля се, много се моля шансa да е на страната на Марти! Нека се молим всички, да ни сполети коледното чудо за изцелението на Марти!
  Praynig

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 11:30 от Анe

# 248
  • Мнения: 1 931
момичета токущо прочетох за марти в www.save-darina.org и ми стана много мъчно Cryкакво са казали лекарите днес


Тази вечер Ивелина, майката на Марти ни писа, че лекарите в клиниката в Бон отказват да оперират детето 

След направения нов ЯМР смятат, че туморът не може да се оперира. Изпратените от България снимки ги били заблудили, че е възможно, но сега, след новите изследвания вече не мислят така.

Предлагат терапия с ново лекарство - някакви антитела, които струват 600 евро на седмица.

Родителите на Марти са взели решение да отидат в Детска неврохирургия в Хановер и да направят там консултация.

Можете да си представите какво преживяват в момента... 
 
http://youtube.com/watch?v=5xnixuh0TX8
 
  


други новини очаквах...но да не губим ВЯРА !

# 249
  • Мнения: 9 052
Според мен е добре да идат на консултация където са ги иzпратили специалистите от Бон, zащтото те най добре си поzнават колегите и zанят в коя клиника какви специалисти има и къде има повече надежда. Успех.

# 250
  • Мнения: 353
Моля ви спрете да спорите,не е тук мястото,новините и без това са лоши както всички виждате.Току що говорих с Ивка,сами се досещате как се чувства,направо е смазана,обаче се държи,милата ми,не се предава,готова е на всичко за малкия си принц,мила майчица.Вие представяте ли си,професора е казал,че не е разчел правилно снимките на Марти,което означава че напразно им е дал надежди и напразно ги е извикал там.Обаче само на едно се надяваме  и се молим-да е за добро от тук нататък.Мили момичета,всички вие които в момента сте до Ива и движите нещата напред сте просто безценни,изключителни.Хиляди,безкрайни благодарности.  bouquet  bouquet  bouquet

# 251
  • Мнения: 4 533
Това е наистина ужасно! Как така не ги е разчел правилно? Cry Не вярвам да е подходил небрежно към случая, явно просто трябва да си кажем "такива неща се случват" и да се молим все пак да има решение. А въпросният професор дали ще ги насочи оттук нататък какво да правят, ще помага ли?

# 252
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
еееххх колко тъжно ми стана. Надявам се и вярвам че ще се намери вариант да се направи операцията. Стискам силно палци и ако има нужда от нещо поне със средства пак ще помагаме.

# 253
  • Мнения: 1 931
момичета,кога ще се произнесат лекарите от Хановер?

# 254
А кой ги е посъветвал да отидат в Хановер?

Общи условия

Активация на акаунт