Червило?

  • 6 885
  • 69
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Имате си любимо червило, с което сте свикнали или използвате различни цветове, в зависимост от сезона, грима и облеклото?
Можете да споделите любимата си марка.

# 1
  • Мнения: 4 496
Ланком! Винаги си купувам №320  Flutter

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 23:42 от красим

# 2
  • Мнения: 776
Лореал Peace, обичам да пробвам различни цветове, но предпочитанията ми са в малиново-ягодовата цветова гама.

# 3
# 4
  • Мнения: 5 103
Dior ползвам като гланц - /червило не ползвам/ от лятото полудях по  Dior KISS имам ги почти всички цветове Embarassed .

# 5
  • Мнения: 3 360
Импала-сухо и много трайно Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 3 830
Имам разни червила, но повече използвам глосчета. Предимно в розовата гама, но понякога нещо по-лилаво, прасковено, бежово....

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Dior ползвам като гланц - /червило не ползвам/ от лятото полудях по  Dior KISS имам ги почти всички цветове Embarassed .

Траен ли е този гланц на Диор?
И аз използвам само гланцове и течни червила, но ми се иска да пробвам нещо ново и сондирам  Wink

# 9
  • Мнения: 477
Аз като си харесам някое червило....години наред съм само с него . Така изкарах няколко години с Голдън Роуз 75, а от преди няколко месеца / след дълго " лутане " и множество покупки / намерих новата си " страст " - Мейбълин - с цвят на кафе

# 10
  • Мнения: 7 186
Макс фактор са ми любими.

# 11
  • Мнения: 4 496


Моето е като това, глосче ли да му викам? Blush

# 12
  • Мнения: 5 103
Dior ползвам като гланц - /червило не ползвам/ от лятото полудях по  Dior KISS имам ги почти всички цветове Embarassed .

Траен ли е този гланц на Диор?
И аз използвам само гланцове и течни червила, но ми се иска да пробвам нещо ново и сондирам  Wink
\
Да траен е и бавно свършва,засложава си парите , придава голям обям на устните и има мънички блестящи частици, абе хубав е и върху червило можеш да го сложиш. Пробвай в някой магазин.

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 10:12 от Мирела

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Много съм капризна на червила Blush Искам хем да не е сухо, че да пресушава устните, хем да е трайно, хем да има блясък Joy Понастоящем съм намерила тази комбинация в Isadora, стикче. Прекрасно червило Peace

# 14
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
От години ползвам само червилата на Клиник,много ми допадат.Отделно имам хиляди глосове,на различни марки и цветове,според настроението.Последно любимо ми беше на Шанел,червеното Peace

Но сега като се замислих,май имам пристрастяване към глосовете.... Crazy

# 15
  • Мнения: 162
                  Ревлон-от едната страна е дълготрайно червило, а от другата-прозрачен глос със силикон. Придава блясък и ниповторим обем. Вече втора година го ползвам. Сега си купих на Лореал Стар Сикредс- Не е лошо и е идеално за през деня- хубови натурални цветове.

# 16
  • Мнения: 1 269
Имам две любими на Манхатън - номера 80 и 67. Най,най- незаменимото ми ,обаче е 71 на Голдън Роуз! Такова качество  а е 2 лева !

# 17
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Катерина Арли, номер сега не мога да кажа, но цветът му е мужду светло кафяво и червено. Много съм доволна, хем е мазно, хем не лъщи, хем не се разтича. Трайно е. Слагам си го сутрин и след като се наобядвам пак.

# 18
# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз съм леко вманиячена на тема червила  Embarassed
Имам няколко любими марки : Ревлон, Ланком, Лореал, Римел, Виктория сикретс-гланцове...
Имам всякакви цветове, нюанси, с блестящи частици, матови, гланцови.... и продължавам и продължавам да копувам  ooooh!

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 14:37 от Олинце

# 20
  • Мнения: 1 885
Ползвам червила и глосове на Буржоа, Орифлейм, Ейвън, Максфактор.
Напоследък ми писна от блестящи и мазни глосове, та си търся почти матово червило.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 841
В момента съм с едно червило на Клиник, което ми беше в комплекта-подарък, допада ми цвета, освен него ползвам на Лореал стикчетата, с блестящите частици, и ги редувам с няколко гланца на Ревлон и Максфактор.

# 22
  • Мнения: 1 645
По рано и аз купувах по 2 по 3,но сега купувам едно и го измазвам до край.
Залагам на телесни бежово-розови нюанси за да мога да го използвам и с розов и с кафяв молив.
В момента на Клиник Long Last Lipstick - Creamy Nude Soft Shine 
Малко по тъмно като за зимата.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Много съм капризна на червила Blush Искам хем да не е сухо, че да пресушава устните, хем да е трайно, хем да има блясък Joy

Ох, и аз съм същата. Whistling
И така и не съм намерила идеалното червило. Все не улучвам или цвят, или нещо друго. Crossing Arms
belinda, къде има червила на Isadora? И каква им е цената горе-долу?

# 24
Момичета дайте идея за червило. Търся си червен цвят , но не много силен,  да е блед естествено да стои,  да мога да си го нося с червени дрехи. Посъветвайте ме моля ви се.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Момичета дайте идея за червило. Търся си червен цвят , но не много силен,  да е блед естествено да стои,  да мога да си го нося с червени дрехи. Посъветвайте ме моля ви се.

И на мен ми се е приносило нещо такова. Отдавна не съм слагала по-ярки цветове, но сега съм в някакво такова настроение. Носи ми се и нещо малиново или някакъв подобен цвят.

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Отдавна използвам само гланцове,но сега ме подсетихте да си взема червило.Ще следя темата от кое най сте доволни Wink

# 27
  • Мнения: 776
Момичета дайте идея за червило. Търся си червен цвят , но не много силен,  да е блед естествено да стои,  да мога да си го нося с червени дрехи. Посъветвайте ме моля ви се.

И на мен ми се е приносило нещо такова. Отдавна не съм слагала по-ярки цветове, но сега съм в някакво такова настроение. Носи ми се и нещо малиново или някакъв подобен цвят.

В тази гама аз ползвам глоса на Лореал Glam Shine Juice, номер 209, Juice Love и червилото на Maybelline от серията Water Shine Diamonds, номер 104, Rubis Diamonds  bouquet Ако искате, погледнете цветовете, като имате път до някой козметичен магазин, може и да ви харесат! Peace Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
belinda, къде има червила на Isadora? И каква им е цената горе-долу?
Ами кажи-речи навсякъде ги има, не са някаква хай клас марка с претенции в разпространението. Аз лично си купувам от разни козметични магазинчета и аптеки в моя  квартал. Специално това, което аз ползвам, струва около трийсетина лева.

# 29
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
МАКС ФАКТОР!!!

# 30
  • Мнения: 2 768
Преди няколко дена открих новата ми любов -L'Oréal Color Riche Star Secrets на Aishwarya Rai .
Божествено е!



ето му и рекламата: http://www.youtube.com/watch?v=vnSFESB8Isw

# 31
  • София
  • Мнения: 3 328
Л`Ореал - много харесвам течните им червила с тампочета /сещате се - въртиш гилзата и червилото излиза през едни миниатюрни дупчици натампончето/ - не се сещам за името на червилото, а е долу в колата и не ми се слиза точно сега  Embarassed За съжаление моят цвят брик вече го няма никъде; доколкото знам, са спрени от внос.
Мейбълийн - червената гилза /суперовлажняващо - и наистина е такова/.
Макс Фактор - имам и течни, и гилзи - прилично съотношени между цена и качество.
Клиник - по-горе има постната картинка на такова, само че моето е в бежово-кафява тоналност. Беше в комплект с пудра /в кутийката на пудрата/. Много ми допадна това червило.
Наскоро пробвах в една аптека ново червило на Л`Ореал /или поне аз си мисля, че е ново/ - стик, но е доста хидратиращо, много ми допадна и като консистенция, и като блясък. Но имам толкова много червила, че ми досвидя да купя още едно без очевидна нужда.

# 32
  • Мнения: 2 401
Имам всякакви цветове, ама наистина всякакви, менкам си ги ежедневно според дрехите и настроението.

# 33
  • Мнения: X
Гланца на Dior kiss, той ми е любимият.

# 34
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ползвам различни марки и цветове глосове.
Единственото ми изискване е да не лепне.

# 35
  • Мнения: 660
Обожавам гланцовете,червила не ползвам,но гланцове охооооо
Ползвам на Макс Фактор,Мейбълин в розовата гама,много съм доволна и имат едни бляскави частици..  Peace

# 36
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Вчера реших да изпробвам новите глосове на Мейбълайн - да ви кажа,харесаха ми,сдобих се с един,не са от най-трайните,но то кои ли глосове са трайни Crazy

# 37
  • Мнения: 2 575
И аз напоследък съм само с глосове - влюбих се в Пупа, GlamShine L'Oreal, ArtDeco.....
Но най-големият хит ми е едно поръчано от Ягодката на Хелена Рубинщайн - супер глос, супер цвят и се радвам, че улучих цвета ( вече го няма)Май ще се пристрастя към тази марка специално за устните си  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 880
Това: http://www.dillards.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay … 0174&R=CG-079
Страхотно е!Другото ми любимо е na Avon My Lip Miracle Sequins-Champagne Shimmer-изключително трайно,а и цвета пасва на всичко,

# 39
  • Мнения: 812
Dior Kiss№358

# 40
  • Мнения: 10 691
Maybelline Hydra extreme  Hug Много съм доволна от него, за зимата е страхотно  Grinning

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 841
аз ползвам всичките варианти на L`oreal. Доволна съм много.

# 42
  • Мнения: 1 655
 Аз съм на Estee Lauder  - Electric Intense Lip Creme. Харесва ми.

# 43
  • Мнения: X
Нямам определена предпочитана марка, обичам да сменям цветовете, единственото червило,което съм си купувала два пъти е едно на Avon -Iced Coffee,което ми се стори много универсално като цвят и държах да присъства в палитрата ми. Peace

# 44
  • Варна
  • Мнения: 672
На Лореал течните! Но по принцип си купувам и "кучи" марки, ако ми хареса цвета ! Peace

# 45
  • София
  • Мнения: 7 097
Преди няколко дена открих новата ми любов -L'Oréal Color Riche Star Secrets на Aishwarya Rai .
Божествено е!



ето му и рекламата: http://www.youtube.com/watch?v=vnSFESB8Isw

Днес ходих специално за това червило, но нещо не можах да го нацеля кое е  Thinking
eta, или някой друг, който го е ползвал, ще споделите ли кой номер е  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 768
включ веднага Grinning
номерът на червилото е 415

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097
включ веднага Grinning
номерът на червилото е 415

eta  Hug  bouquet
Още утре отивам на оглед  Crazy

# 48
  • Мнения: 1 016
имам различни цветове, ползвам и глосове. Любими са ми Клиник, Лореал, Нелена Р., Герлен, Диор. Глосът Кис кис на последния в натуралния вариянт ми е любим, а вчера поръчах  http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49542&CatgId=19

# 49
  • София
  • Мнения: 2 381
Нямам любимо червило. Ползвам само гланц през последните 1 - 2 г. Като студентка бях фенка на Карамел на "Орифлейм".

# 50
  • Мнения: 123
правя микс от червило и гланц.не робувам на марки

# 51
  • Мнения: 17 546
Ползвам червила в теракотени цветове с малки вариации. Имам и няколко цвята различни от обичайните ми, за случаи, които изискват друг цвят освен теракота. Не купувам скъпи, защото и евтините стоят от сутринта до след обяд на устните ми, по десетина часа с едно освежаване. Харесвам тези на Констанс Карол, Перфект, BELL, Тенденц, FlorMar. И глос на BELL.

# 52
  • Мнения: 295
Всичко на Chanel  Peace

# 53
  • Мнения: 686
Любимото ми е на Лореал, откакто го ползвам, с други червила не се харесвам.

# 54
# 55
  • Мнения: 11
Предпочитам червила пред гланцове - не обичам да ми лепнат устните. В момента имам едно на Лореал (от сериите естествени цветове, за лондинки, брюнетки и т.н.), няколко на Орифлейм (в златиста опаковка, серията Джордани, ного съм доволна и от цвета и от консистенцията) и един стик пак на Орифлейм Пауър шайн или нещо подобно, цвят Frosted shampagne, от него също съм много доволна.

# 56
  • Мнения: 2 414
Аз съм невероятно доволна от червилата на Клиник. Flutter

# 57
  • Мнения: 38
Харесвам Хелена Рубинщайн, Диор, Герлен... абе много са, предпочитам леките глисове с ненатрапчив цвят.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
В момента това ми е фаворит



харесвам си и останалите 350 и няколко...
Всякакви марки, цветове, консистенции.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 097
харесвам си и останалите 350 и няколко...

 Shocked
А мислех, че прекалявам с купуването на червила  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 7 474
Макс Фактор  и имам един любим цвят пепел от рози на Импала. Flutter

# 61
  • Мнения: 572
Не робувам на марки. Харесва ми да имам много цветове червила. В момента ползвам 1 на Буржоа и 3-4 на Ейвън. Доволна съм от серията им Glazewear, страхотни цветове и блясък, а също и от червилата-мус.

# 62

препоръчайте ми някой цвят/номер от тези червила. нещо, което да е телесен или прасковен цвят

# 63
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз имам доста и редовно изхвърлям неползвани. Марките са най- различни, защото купувам което ми хареса. Blush Сменям ги според настоенията. Харесвам Лореал и имам няколко, които напоследък редувам.

# 64
  • Мнения: 2 502
Viviken, тези червила на Макс фактор са много хубави.Аз имам с блестящи частици Rose Shimmer № 992 и съм много доволна изключително трайно червило.Не мога да ти кажа точно кой  номер е, но има такъв цвят праскова/apricot/.Погледни го да видиш дали ще те устрои като цвят.

# 65
  • Мнения: 501
Последното ми много добро попадение е на Seventeen, номер 333. Страхотен цвят - телесно бежово  Grinning

# 66
  • Мнения: 630
От известно време използвам само глосчета, в момента на Лореал. Много повече ми харесват, отколкото червило, макар да са по- нетрайни

# 67
  • Мнения: 2 897
В момента любимо ми е едно глосче на Neoderma - безцветно е, с много приятен аромат, стои страхотно както върху червило, така и директно върху устните.

# 68
  • Мнения: 983
Различни нюанси на кафяво на различни марки. Ползвам повече гланцове, но след като прочетох малко темата, май им се вика глосове. Явно съм доста назаднала Embarassed

# 69
  • Мнения: 98
На Golden Rose и Oriflame различни нюанси на кафявото. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт