Продуктите на LR Cosmetisc?

  • 77 501
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Някой ползвал ли е продуктите им?
Би трябвало да са МЛМ-компания подобно на Орифлейм.
Снощи случайно се озовах на едно ревю, на което представяха продуктите им. Не знам дали са толкова качествени колкото ги представят, но презентацията беше пълна боза. Бяха се постарали откъм хореографа, но на водещата очевидно не и достигаха думи, та се налагаше да компенсира бедния речник със селяндурско кокетничене и чупки в кръста. Споменаха, че фирмата е германска, но така и не се разбра защо я представиха грък и кипърец (може би са от тамошния филиал?) Докато манекенките дефилираха с продуктите, уж трябваше да върви и презентация от проектор, но вместо това на стената се прожектираше до болка познат екран на Уиндоус с много икони. Представените коафьор и гримьор се опитаха да кажат някои съображения за актуалната мода на такъв диалект, че подразниха дори и мене закостенелия старозагорец.
Сигурен съм, че 90% от присъстващите въобще не разбраха, как ще се разпространяват продуктите. Те и без това повечето хора бяха там за да поцъкат с език докато внучето (детето) им дефилира на сцената. Но и информацията от организаторите се изчерпваше с няколко пъти повтореното, че ще ги намерим при Симеон (или както там се казваше съответния господин - не си спомням точно).
Никой не се сети да предложи мостри или възможност да се закупят продуктите или поне да се видят по-отблизо.
Сигурно ще си помислите, че са раздали дипляни? Няма такова нещо. Добре, че поразрових из интернет и им намерих сайта. Оперират в много държави, но поддръжка за България все още няма. Както и да е поувлякох се. Просто изразявам недоумението си как една нова за страната марка може да бъде представена по този начин и същевременно да се осведомя за преки впечатления от самите продукти, ако някой/някоя от вас има?
И друго нещо - като гледам колко продукти се предлагат с алое вера, се питам колко са световните запаси от това растение?

# 1
Значи това в Стара Загора не е било презентация , презентацията е тази седмица и в София. Работя в Гърция а сега вече в София и не знам в Стара Загора  да е имало такова нещо -били са там хора от филиала в Гърция но основното е било представянето на ЛР а не да се набират дистрибутори и да продават от продуктите.

# 2
  • Мнения: 452
като гледам нещо подобна на Орифлейм май ще да са

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
Имам един продукт,пяна за лице,която ми я донесе приятелка от Испания.Мноооого съм доволна и тъкмо тия дни се рових,за да разбера дали мога да си я взема отнякъде,така че за мен темата е много полезна.

# 4
  • София
  • Мнения: 500
Дам с тва алоееее нали има и "Алое Вера "сега и това ...

# 5
  • Мнения: 658
по принцип нямам нищо против тази фирма,много ми я хвалиха и като отидох на представянето в шератон поръчах си за 30 евро козметика че да стана представител,още на самото представяне бях разочарована от превода,но навсякъде се случва,та като си поръчах нещата от една представителка на фирма,попълних там документ и тя ми каза че в края на другата седмица ще пристигне,а ние точно в петък трябваше да пътуваме,ама викам до тогава вече сигурно ще е пристигнало.Да ама не,пристигна в началото на по-другата седмица,и понеже мен ме нямаше в софия само мъжът ми ,той взима колета,ама не погледнал вътре и като си дойдох отварям аз star box,кутията с мостри на парфюми а там едното местенце празно,някой си е присвоил парфюмчето,понеже и самите мострички са по-големки,та ето как започва една фирма работата си в България,и то фирмата не е виновна...повече нямам коментар

# 6
  • Мнения: 12
по принцип нямам нищо против тази фирма,много ми я хвалиха и като отидох на представянето в шератон поръчах си за 30 евро козметика че да стана представител,още на самото представяне бях разочарована от превода,но навсякъде се случва,та като си поръчах нещата от една представителка на фирма,попълних там документ и тя ми каза че в края на другата седмица ще пристигне,а ние точно в петък трябваше да пътуваме,ама викам до тогава вече сигурно ще е пристигнало.Да ама не,пристигна в началото на по-другата седмица,и понеже мен ме нямаше в софия само мъжът ми ,той взима колета,ама не погледнал вътре и като си дойдох отварям аз star box,кутията с мостри на парфюми а там едното местенце празно,някой си е присвоил парфюмчето,понеже и самите мострички са по-големки,та ето как започва една фирма работата си в България,и то фирмата не е виновна...повече нямам коментар
Много странно...Аз съм поръчвала много пъти и досега не съм имала проблем,може би наистина са имали много поръчки,както дочух...Както и да е това не ги оправдава,Обадете се на тел,който имате за връзка,има български оператор и дано да се коригира грешката.Колкото до закъснението винаги ми пристигат колетите до 3 раб.дни.

# 7
  • Мнения: 658
по принцип нямам нищо против тази фирма,много ми я хвалиха и като отидох на представянето в шератон поръчах си за 30 евро козметика че да стана представител,още на самото представяне бях разочарована от превода,но навсякъде се случва,та като си поръчах нещата от една представителка на фирма,попълних там документ и тя ми каза че в края на другата седмица ще пристигне,а ние точно в петък трябваше да пътуваме,ама викам до тогава вече сигурно ще е пристигнало.Да ама не,пристигна в началото на по-другата седмица,и понеже мен ме нямаше в софия само мъжът ми ,той взима колета,ама не погледнал вътре и като си дойдох отварям аз star box,кутията с мостри на парфюми а там едното местенце празно,някой си е присвоил парфюмчето,понеже и самите мострички са по-големки,та ето как започва една фирма работата си в България,и то фирмата не е виновна...повече нямам коментар
Много странно...Аз съм поръчвала много пъти и досега не съм имала проблем,може би наистина са имали много поръчки,както дочух...Както и да е това не ги оправдава,Обадете се на тел,който имате за връзка,има български оператор и дано да се коригира грешката.Колкото до закъснението винаги ми пристигат колетите до 3 раб.дни.
за закъснението няма проблем,случва се,а що се отнася за липсващото парфюмче трябвало е да се обадя още като пристигна стоката,но съпругът ми изобщо не е погледнал в кашона а 5 дни по късно да се обадя никой няма да ми повярва си мисля,също така имам един въпрос ако в бъдеще реша да си поръчвам тази козметика,как ще  докажа на фирмата че съм сътрудник за да мога да ползвам намалението за сътрудници,никъде не ми пише номера

# 8
От снощи ме атакуват на тази тема. Чист мулти левъл маркетинг си е. Кълнат се, че е супер качество, но когато им зададох въпроси за законността на присъствието в България, сертификати, описание на съставките, странични ефекти и т.н., плюс превод на етикета на български, удариха на камък. Мълчат и казват, че ще търсят отговор. Наистина идат от Гърция и Кипър. Има ги в Румъния. Цените са височки. В София презентацията ще е в х-л Родина в 16.00ч. в неделя сега. Който иска да иде - гъркиня ще говори с преводач. Каталогът им е леко преведен с граматични грешки на български и цената на регистрацията е 50 Евро.

# 9
  • Мнения: 132
Записвам се да следя темата. Peace

Има ли други, които могат да споделят впечатления от продуктите?

# 10
  • Мнения: 658
ами сега след като съм пробвала почти всички мостри на парфюми,понеже имам star box мога да кажа че имах други очаквания,трайността на парфюмите е малка -поне на женските,на avon има парфюми които са по трайни а се очакваше да е обратното,от пастата за зъби съм доволна-получава се много пяна

# 11
  • София
  • Мнения: 2 044
Без да искам и мен ме направиха сътрудник EmbarassedПросто си поръчах от един познат алоето което е за пиене и като ми дойде колета видях че са ми пратили много брошури,цени на сътрудник.Алоето го пие мъжа ми не мога да дам отзиви,аз ползвам някакъв душ гел не е лош.Но нито имам време нито желание да се занимавам с дистрибуцията им,така че ще си поръчвам само ако нещо ме интересува Laughing

# 12
Здравейте
Не знаех че вече толкова хора са запознати с продуктите на LR.Майка ми в е Гърция и тя ми предложи да съм сътрудник,за да си докарвам допълнителни доходи.Аз не си падам по такива работи и естествено бях скептично настроена,но като дойдоха продуктите и започнах да ги ползвам,вече съм на севсем друго мнение.Наистина са качествени.Незнам дали на всеки ще се отразят толкова добре,но аз съм доволна.По скъпички са - да,но ги ползваш по дълго време.
И малко разяснение да внеса.Компанията е немска - да,представя се от гърци защото правата за балканския полуостров са взели те.
И за госпожата или госпожицата която повдигна въпроса за Star box , висчки идват с едно празно място за допълнителна мостра, никой не ви е ощетил.
Да спомена и за поръчките,как се правят,в първия ви колет с продукти който получите има фактура на която е написан кода,а в ценоразписа за съдрудника отзад е описано как да се прави поръчката (по какъвто начин ви е удобно).След като направите първата си поръчка ще получите и персонален код с който ще можете да следите поръчките си в сайта.Там всичко е на български.
Толкова от мен.Приятно и ползотворно изкарване на всички който ще ходят на 21.01 в София на педставянето.

# 13
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Sick Sick SickМодераторите как не са минали от тук все още.......!?
на мен ми се струва  4е един 4овек се е регистрирал с разли4ни  никове, а за да има разнообразие от време на време  влиза и като гост......
и рекламната кампания им излиза гратис.......
Поне да бяхте се постарали малко по дискретно да бъде.....

На мен пък ми се струва, че всеки има право да си споделя мнението в този форум. Чудя се как някои хора не престават да подозират и критикуват. Как не разбрахте, че тук се обсъждат десетки продукти и в това не само, че няма нищо лошо - това е чара на този форум - всеки е свободен да споделя и да получи максимално много мнения на хора, които вече са ползвали даден продукт.  Peace

Най-странното обаче е, че според вас се оказва, че ако продуктът е достъпен за продажба по магазините то може да се обсъждан тук, ако случайно се намеси думата "мрежов маркетинг" или друг синоним, вече той е създаден с цел да обере някого и няма място под слънцето, а всички които споделят мнение лъжат с цел печалба. Наистина недоумявам от тези безсмислени и тесногръди коментари.  ooooh!


Никой никого не подозира...  форумите са за споделяне на мнения, просто про4ети преавилата на форума то4ка 7
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0
7. Не се допускат реклами и комерсиални обяви и теми.
Не се допускат недоговорени рекламни теми, скрити и явни реклами. Рекламата в сайта и форумите се управлява изцяло от НетИнфо АД и всяка реклама се договаря с тях. Повече за рекламните позиции, тарифите и координатите за контакт може да прочетете тук.

Забранено е недоговореното провеждане на проучвания (социологически, маркетингови и др.). При желание за провеждане на некомерсиални проучвания, моля, свържете се с нас. За провеждане на комерсиални, маркетингови, рекламни, политически проучвания - обръщайте се към НетИнфо АД.

Забранено е и развиването на търговска дейност във форумите!
Допускат се обяви само за покупко-продажба на бебешки стоки и артикули за бременни и кърмачки само за лична употреба в определените за това форуми за обяви.
Всеки потребител може да предложи за продажба стоки, които вече не ползва, но не повече от 10 бр. за 1 календарен месец.

При съмнения за продажба на стоки от търговци, оказиони, както и при съмнения за развиване на търговска дейност от дадени потребители (изкупуване на стоки от едни потребители и препродаване на същите стоки на други потребители) - темите ще се изтриват и по преценка на модераторите на тези потребители ще бъде забранен достъпът до форумите за обяви или до всички подфоруми!

При съмнения, че търговци използват форумите за продажба на магазинни или оказионни стоки, както и при съмнения за препродажби, моля информирайте модераторите или администраторите.
Това защитава Вашите интереси като клиент, тъй като по този начин, използвайки форумите за продажби, въпросните търговци избягват определените забрани за продажба на бебешки стоки втора употреба, както и предписанията на Комисията за защита на потребителите, които трябва да се спазват от всички реални или онлайн магазини.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 3 032
Има разлика между публикуване на информация и скрита реклама.
Моля, запознайте се с правилата тук и ги спазвайте.
Изтрил съм повече от половината постове в темата.
Тук може да информиирате и отговаряте на въпроси, но публикуването на телефони и директни координати, освен неразрешено си е направо прекалено.
Бъдете така добри да уважавате потребителите тук и да пишете на кирилица.

# 15
  • Мнения: 132
Виждам, че има момичета, които ползват продуктите и то от доста време. Споделете, кои от тях сте ползвали, от какво сте доволни.
Аз си поръчах продукти от серията MicroSilver и се скоро ще мога да споделя резултати. Ще се радвам по-опитните да споделят повече   bouquet

# 16
Виждам, че има момичета, които ползват продуктите и то от доста време. Споделете, кои от тях сте ползвали, от какво сте доволни.
Аз си поръчах продукти от серията MicroSilver и се скоро ще мога да споделя резултати. Ще се радвам по-опитните да споделят повече   bouquet

Аз ползвам лосион за лице с алое вера и съм много доволна.Сестра ми също го ползва,тя е с проблемна кожа и казва,че и действа успокояващо.Околоочния крем с алое вере също е много добър.В момента ползвам околоочен крем от серията Racine и съм доволна.Мисля да си поръчам някои от комплектите им.От спиралата съм просто очарована.И най-скъпата спирала която съм си купувала не ми прави миглите толкова добре.А за серията MicroSilver знам само че много дерматолози и лекари си я поръчват,отзиви не мога да кажа.Сега започвам да ползвам маска за коса с алое вера по натам ще пиша отзиви.
Поздрави  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 132
Ton4o,

Радвам се, че сподели какво си ползвала. Между другото вчера тъкмо се чудих за спиралата, тъй като имам нужда от нова вече. Винаги ползвам скъпи спирали, но много рядко попадам на такава, която наистина да ми допадне. Със сигурност ще си поръчам на LR, дано съм доволна колкото теб Peace

# 18
Аз бях на семинара който се проведе в родина + съм бил на семинари в Атина. Мога да кажа 4е продуктите са качествени. Особено парфюмите. Не знам за човека дето твърди че орифлеим са по-добри звучи ми смешен Simple Smile Знам също за кремовете с q10 че стават. Определено са качествена фирма. Скъпи? не бих казал проверете цените им с тези в магазините и ви обръщам внимание парфюм, не тоалетна вода. Колко мъжки парфюма сте виждали аз ли4но не съм (в магазин) Лично ползвам Body Kouros на YvesSaintLaurent. Е парфюм не съм виждал в живота си такъв само тоалетни води. А BorisBecker на LR е по-траен и струва 2пъти по-малко за същото количество, а и е парфюм! И друго, колко парфюма с дата на годност сте виждали? Защото YvesSaintLaurent няма примерно, докато вси4ки неща на LR имат. Моля някои, ако има да каже нещо адекватно да се включи. Simple Smile благодаря!

# 19
  • Мнения: 132
Да се похваля - вчера ми пристигнаха продуктите, които си бях поръчала и съм очарована - всичко беше прилежно опаковано, така че не може да се счупи, всичко е made in germany, а не в някой изнесен някъде завод. Към всяко кремче си има упътване - каквото не съм виждала да има при друга козметика, разпространявана по този начин и всяко кремче е вакуумно запечатано при отвора, което гарантира качеството.  Simple Smile
От StarBox-a съм очарована - пробвах до сега 2 дамски парфюма - Carmen Electra i Sarah Connor - страхотни са - много уравновесени, силни, но ненатрапчиви композиции. Скоро се надявам да мога да споделя ефект от серията Micro Silver Peace

# 20
здравейте!от януари 2008г.ползвам продукти на LR.СМЯТАМ,ЧЕ СА СТРАХОТНИ...използвам,т.е.цялото сем.,паста за зъби,която е подходяща за нас,най-вече от факта,че се лекуваме с хомеопатия,а там употребата на мента не е препоръчително...аз лично ползвам почистваща пяна,крем за лице,масажно олио и чувствам лицето си страхотно... Hug

# 21
  • Мнения: 3 376
От няколко дни използвам серията с Алое вера да си мажа ръцете,защото ми бяха много зле-напукани и нацепени на места.
Ефекта е забележителен,което признавам си не очаквах,след като съм пробвала какво ли не.

В очакване съм на другите продукти,когато ги пробвам ще пиша и за тях.
Междудругото видях една приятелка днес и ми направи впечатление,че е с някакъв страхотен ФДТ,лицето и изглеждаше невероятно,каза ми че е  LR.

# 22
  • Мнения: 658
От няколко дни използвам серията с Алое вера да си мажа ръцете,защото ми бяха много зле-напукани и нацепени на места.
Ефекта е забележителен,което признавам си не очаквах,след като съм пробвала какво ли не.

В очакване съм на другите продукти,когато ги пробвам ще пиша и за тях.
Междудругото видях една приятелка днес и ми направи впечатление,че е с някакъв страхотен ФДТ,лицето и изглеждаше невероятно,каза ми че е  LR.
на forever living продуктите с алое също са ефикасни,дори мисля че повече.100% разтвор заздравява ранички и др.работи буквално за 2-3 дена

# 23
  • Мнения: 132
Мариела, коя паста за зъби ползвате - тази с алое или MicroSilver серията. И аз заради хомеопатията искам такава, която хем да е хубава, хем да няма мента.
Аз също съм изключително доволна от Алое вера продуктите - ръцете и устните ми зимно време се пукат до кръв. Сега вече няма такова нещо.  Peace
Някой ако иска инфо за някой от продуктите - най-вече с алое вера - съм насреща Hug

# 24
здравейте!надявам се,че това се чете не само от хора,занимаващи се с LR,защото продуктите действат наистина отлично!да,сигурно и продуктите на ф.FOREVER също са добри...аз лично не смятам да сменям козметиката си с друга.кремът с алое-концентрат наLR СЪЩО ВЪРШИ"чудеса"-рани от изгаряне,порязване,одраскване...наистина се заличават за 3дни.даже в момента този крем е на промоционална цена...този,който е готов да пробва нещо ново,различно,качествено и на разумна цена-сега е момента!няма да съжалява...УСПЕХ 

# 25
  • Мнения: 3 376
Пастата за зъби MicroSilver също ми харесва,макар че я ползвам само от няколко дни.

Междудругото от тези продукти с Алое вера си сложих  на косата и после се измих с шампоана и балсама Udo Walz/така ли беше newsm78/,серията беше Repair&Shine,взех си мостри,за да ги пробвам.Удивена съм честно,аз имам проблеми с косата,но на другия ден всички забелязаха разликата.
Малко са скъпички,но си заслужават всяка стотинка  Peace

# 26
  • Мнения: 7
И аз да се включа, където трябва. Много съм доволна, не очаквах така добре да действат продуктите с алое за кожни пробеми, но е факт. А колкото до парфюмите - според мен са много трайни. Съгласна съм с вас, че си заслужава всяка една стотинка.

# 27
  • Мнения: 3 376
Да,наистина са трайни  Peace
Нямам все още техен парфюм,но се напръсках няколко пъти с мострите,направи ми впечатление трайността им.

Поръчах на мъжа ми единия на М.Шумахер,ще видим дали ще остане доволен,че е такъв каприз..

# 28
забравих да допълня,че поръчваш наистина парфюм,а не тоалетна вода...а ако някой го притеснява цената може да си поръча и съответната тоалетна вода,а така също имат и парфюмна вода... Peace

# 29
  • Мнения: 164
И аз си чакам поръчката с огормно нетърпение.   От мострите останах мноого доволна
( особено от дневния крем с алое вера ).
 Още умувам дали да не стана сътрудник. Притеснява ме не качеството на продуктите и дори не толкова цените им...
              Просто, бях навремето дистрибутор на Орифлейм и помня, че успехът ми се дължеше на месечните каталози ( В ЛР каталозите излизат 2 пъти в годината), промоциите, разнообразието (макар да беше само в опаковките, а не толкова в съдържанието...) 
Не знам, определено ЛР ме печелят като клиент, но какво мислите по отношение на дистрибуторската дейност?   

# 30
И такааааа. Айде и аз да се включа в темата. Изчетох всичко от началото на форума, та до днес.
Снощи ходих на презентацията на LR Beauty system тук в Русе- в х-л Рига.
Впечатления? Нали знаете по дрехите посрещат, а по ума изпращат.
Първо х-л Рига далеч вече не е предпочитано място за такива мероприятия, защото е доста западнал, а компании и фирми държащи на това какъв имидж и впечатление ще създават- ОСОБЕНО НА НОВ ПАЗАР обръщат внимание на детайла. Х-л Бистра и Галина или Ана Палас са за предпочитане. Дамата, която твърдеше, че е организирала презентацията би трябвало да ги знае тези работи по- добре от мен, защото на няколко пъти дебело подчерта, че имала голяма туроператорска фирма,но хайде да не издребнявам. Същата тази дама, реши така някак уж лежерно да направи встъпленито преди същинското представяне от някакъв грък от Солун. И да ви кажа честно кофти впечатление номер 2- позволи си да нарече Орифлейм и Ейвън лоши марки и некачествени продукти! Тук вече лампичката ми светна жълто, но викам си"нормално" другите са кофти, ние сме the best... Държа да подчертая че нямам ама никакви пристрастия, не съм лоялна към определена марка, просто съм от тоя най- масово срещан тип клиент "кучето скача според тоягата"- ако имам излишни пари ще си го купя ама като нямам- мога и без него. Обаче ми стана неприятно още от встъплението, което имаше и други наивни и на моменти леко просташки намеци от типа на: Чуйте сега какво ще Ви каже Господина, той много ги разбира тия работи и го вижте как дабре изглежда, щото ползва продуктите саааамо на LR. Аз- продължаваше дамата- организирах всичко това и да не мислите, че ако не беше сериозно щях да си оставя ПРЕУСПЯВАЩАТА ТУРИСТИЧЕСКА АГЕНЦИЯ, за да поема тук нещата с тази марка и бла, бла, бла от сорта... Лелеее, викам си какво ли има още да чуем! Изтърпях я. Гъркът си изпя урока човекът- личеше му, че го е пяяял много пъти, превода...добре. Но да се спра на продуктите. Качеството им сигурно е много добро за цената, кофтито е че Русе не е град с висока платежоспособност, средна работна заплата 300 лв. Дами и Господа, а 350- 400 вече си е висока заплата и не я вземат много хора, а още пък по- малко печелят между 600 и 1000 лв- точно хората, които могат да си позволят да си направят една поръчица за 150-200 лв.
Викам си, абе сигурно ще се намерят хора да купуват и аз бих си купила ама като имам и не ми трябват, щото моята заплатка е 370 чисто, с малко дете, което изразходва средно по 150 лв на месец, ама като сложа и другите текущи... Абе супер, казвам си ще мога и аз да припечеля. Ама като дойде накрая времето да си ходим и попитах дали не се предлага някоя безплатна мостра за проба, та хем аз да се навия за продукт, хем и някой познат да вербувам- отговора беше: Ааааа, не, продуктите на са мои, нямаме такава практика.  Grinning
Хе, хе хе хе тези искрено ме разсмяха! Добре де! Как ще си купя продукт или ще убедя друг да си купи като нямам мостра или мостри?! Ами не е зле компанията да помисли при презентации на продуктите си да предостави и мострички. Те са едни такива дребни, малки, дори нищожни количества, наричани още тестерчета, които всяка сериозна козметична компания дава в големи количества, ако желае да стъпи твърдо на чужд пазар!
Иначе продуктите сигурно са добри, но презентацията.... Все пак това е първо впечатление! То не винаги и правилното, но до края си остава водещо и изплува в съзнанието на всеки потенциален клиент или опонент.

# 31
  • Исландия
  • Мнения: 60
Привет на всички !! Аз също се запалих по козметиката на LR. Не мисля , че цените им са нещо по - високи от тези на медицинската козметика в аптеките, парфюмите им са трайни и нямат нищо общо с тоалетните води - ментета от Турция, които ни се представят по магазините за парфюми и то на по-високи цени. Говоря така, защото съм пристрастна към немска козметика и стоки изобщо- живяла съм в Германия и знам , че бокулуци на пазар им няма. Grinning. Всяка уважаваща себе си и вида си жена, не би следвало да си купува козметика от рафтовете на  супермаркетите, наравно с киселото мляко и колбасите. Всеки сам си прави сметка за какво предпочита да си даде парите - дали за качествена козметика и да инвестира в себе си и това как ще изглежда след години, или за дрешка, която ще облече 2-3 пъти и ще остави да си виси в гардероба. Виши, Л' Ореал и Гарниер са среден клас козметика (Виши и Гарниер са марки на Л' Ореал , не са луксозна козметика). Това , което за нас е Арома, Яде за Германия, Л'Ореал е за Франция. Това , което се плаща като цена за козметиката на LR e заплащане за качеството, докато за друга козметика със същото качество се плаща доста по-висока цена заради реклама, търговска площ, заплати на продавачите и т.н. След като те са по-евтини ( Виши, Гарние, Л'Ореал ), то и качеството им е по- ниско. Висшата козметика не се продава в аптеки и супермаркети, а само в специализираните им магазини, т.е козметика, която не е в супермаркетите и аптеките, не значи ,че не става. И за да е по-скъпа и има причина, както и за висшатакозметик.Високо качество означава повече средства за разработка, изследвания. Освен това, LR са глътка свеж въздъух на фона на  познатите ни други каталожни фирми , които хем станаха скъпи, но качеството им с нищо не се подобри..
Лек и слънчев ден на всички !! Grinning

# 32
  • Мнения: 132
Момичета, фирмата Е регистрирана вече съвсем законно в България, със седалище в София!  Peace

Що се отнася до това, че начисляват ДДС върху ниската цена - това си е повече от легално. Всъщност би било нелегално да си купиш продукт, на който не си си платил ДДС - все пак тогава мамиш държавата  Laughing

А това, че трябва да си платиш данък печалба си е също толкова нормално както си плащаш ако си собственик на собствена фирма - в крайна сметка работата за LR си е разработване на собствен бизнес, само че са ти спестени риска, голямата първоначална инвестиция и много други трудности при стартирането на собствен бизнес от нулата - жалко е, че малко хора го разбират и може би заради това не оценяват възможността, която фирмата предлага. Ако някой го интересува - мога да обясня в подробности - на лични.  Peace

# 33
  • Мнения: 528
Здравейте!
Не съм много сигурна дали тук трябва да пиша, но си поръчах спирала на ЛР. Чакам тези дни да си я получа. Ще пиша отзиви Peace
А иначе наистина козметиката на ЛР идва малко по-скъпа от тази, на която сме свикнали да се предлага на БГ пазара, но предполагам, че си заслужава Peace Качеството си има цена!

# 34
  • Мнения: 164
Мноого съм доволна! Напълно споделям мнението на повечето, включили се с мнение във форума. Скоро ще стана и дистрибутор. Много съм доволна от дневният крем алое вера!!! Наистина е страхотен! Сега смятам да изпробвам серията за обем на Удо Валц.    bouquet

# 35
  • Исландия
  • Мнения: 60
Аз съм много доволна от LR Racine специална грижа, син. Много нежен и приятен аромат . И козметичката ми се съгласи, че кожата ми е с много добър вид и здрав блясък. Не мисля ,че цените им  са по-различни от козметиката в аптеките. Зависи кой какво е ползвал досега.  Simple SmileАко се гледа за мерило козметиката в супермаркетите , разбира се , че ЛР на са по- високи цени- много по-висок клас са. В специализираните магазини и аптеки немската козметика се продава на сходни цени. Но качествената козметика на нашия пазар се движи точно в диапазон 20 - 50 лв и нагоре. Аз съм твърдо на мнение ,че не можеш да си купуваш козметиката за лице и коса от магазина, където си купуваш киселото мляко и хляба. Поне не можеш да очакваш кой знае какво за 6-8 лв.  Wink

# 36
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Най сетне едно мнение по същество....

# 37
  • Мнения: 7
Аз също много харесвам продуктите. А детската е страхотна просто.

# 38
Продуктите са супер аз скоро си закупих стартовия пакет с цел да пазарувам за себе си защото отстъпката е доста добра,а стоките им са на доста високи цени.Стартовия пакет си поръчах от Гърция нашите българи там познават продуктите и си ги купуват.Видях как се харчи там алое вера гел за пиене както и витамините.Аз лично ползвам алое вера концентрат крем с прополис сапун и крем против пъпки както и шампоан за коса и тяло.Доволна съм от всичко което ползвам.

# 39
  • софия
  • Мнения: 49
Аз също много харесвам продуктите. А детската е страхотна просто.

абсолютно съм на същото мнение за детската серия, стрехотна е  bouquet

# 40
  • Мнения: 7
Също е много интересно как откривам по нещо ново в брошурата, което не съм забелязала... А и все повче се убеждавам в качеството на породуктите. Поредното, което ме впечатли е околоочният крем на Iris Berben и продуктите с водорасли...

# 41
  • Исландия
  • Мнения: 60
Много съм доволна от  алое вера концентрат  Grinning. Свива порите и изглажда кожата . Първоначалното усещане след нанасяне е съвсем леко стягане, опъване на кожата , но след малко става много гладка, като полиранаи видът е много свеж. Нанасям го вечер . Единственото , което ми прави недобро впечетление, граничещо с раздразнение понякога , са грубите правописни грешки и в каталога, и в брошурите. Аз съм пристрастна към немските стоки и козметика и това не би ми променило мнението , но  не намериха  ли един редкатор да коригира това "й" в края на думите, да попарви пълния член и двойното "н". Все пак хора четат и е хубаво да се изпипат нещата докрай. The devil is in the details Wink

# 42
  • Мнения: 658
момичета аз искам да попитам аз все още се водя дистрибутор макар и не въсползвал се,искам да си поръм два парфюма и други работи но само за себе си и за моята приятелка,дали ще имам отстъпка или само ако поръчам повече продукти тогава ми се полага такава

# 43
Ако си дистрибутор ги поръчваш на цени за дистрибутор. Цените са в каталога, който би трябвало да си получила, когато си подписвала договора за дистрибутор, т.е с около 40 % по- евтини. И няма значение колко и какви продукти поръчваш, нямаш минимално потребление.

# 44
  • Мнения: 528
Получих си спиралата - хубава е, но ми се струва малко суха. Хубавото е, че като я мия, почти не се размазва. Старата ми беше Лореал и не можех да я махна с дни - все пускаше чернилки.

# 45
  • Мнения: 764
Снощи ходих на представяне на ЛР,взех си стартовия пакет,ще ставам представител,само дето не разбрах как ще печеля.... newsm78.Утре пак ще ходя,щото тази,която е с кипърката ми е приятелка от детинство и ще си поговорим,но все пак обяснете ми,моля,как ще печеля....като набирам повече хора какво ще стане..... newsm78

# 46
  • Мнения: 1 288
а дали ще се намери някой НЕдистрибутор да каже мнение за продукти, които е ползвал  Thinkingот вчера каталогът е вкъщи, но ми се струват високи цените. затова се интересувам от качеството, но от обективни мнения на потребители, а не от самореклама.  Naughty

# 47
  • Мнения: 528
Ами аз си поръчах кремче днес. Като пристигне и го използвам малко ще споделя  Peace

# 48
  • Мнения: 658
момичета само един съвет,ако сте кръвна група Б не е препоръчително да ползвате продуктите на алое,или ще ви направи кожата по лоша или няма да има просто никакъв резултат,това го четох от едни проучвания(не по списания),най добре действа на А група и то положителна.

# 49
  • Мнения: 1 288
значи съм уцелила с алоето, аз съм точно А+. поръчах си алое за пиене с мед, крем за около очите, балсам за устни. дано са ок.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 181
АЗ сега си взех 2=ро флаконче от хидратиращата маска с алое без изплакване.Много съм доволна,както писах и не съм представител.
Иска ми се да пробвам и серията за проблемна кожа,но нямат тесетери у не смея Sad

# 51
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
момичета само един съвет,ако сте кръвна група Б не е препоръчително да ползвате продуктите на алое,или ще ви направи кожата по лоша или няма да има просто никакъв резултат,това го четох от едни проучвания(не по списания),най добре действа на А група и то положителна.

Извинявай за грубото изказване, ама това са пълни глупости  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 110
Изключително доволна съм от продуктите!! Особено от серията с алое вера. Имам концентрата с 90% алое вера-страхотен е! Крем с прополис 79% алое и спреят с алое вера. От пастите им за зъби също съм много доволна. А маслото за лице и тяло така омекотява... Simple Smile Замислям да пробвам и серията Micro Silver

# 53
  • Мнения: 658
момичета само един съвет,ако сте кръвна група Б не е препоръчително да ползвате продуктите на алое,или ще ви направи кожата по лоша или няма да има просто никакъв резултат,това го четох от едни проучвания(не по списания),най добре действа на А група и то положителна.

Извинявай за грубото изказване, ама това са пълни глупости  Rolling Eyes
това си е личното ти мнение,аз съм сигурна че е така и защото кожата не ми е капризна и съм ползвала каква ли не козметика,но от продуктите с алое кожата не ми е толкова нежна и повече ми влияят атмосферните влияния,пъпчици и т.н. и затова вярвам на проучванията,а ти си запази ако искаш мнението  си за себе си,и както сама каза доста грубо исказване същото нещо можеше да го кажеш и така " не съм съгласна с това " звучи къде къде по приятно нали?

# 54
  • Мнения: 132
момичета само един съвет,ако сте кръвна група Б не е препоръчително да ползвате продуктите на алое,или ще ви направи кожата по лоша или няма да има просто никакъв резултат,това го четох от едни проучвания(не по списания),най добре действа на А група и то положителна.

Екатерина II, би ли ни дала линк към източника на тази информация. Стана ми много интересно как е обяснено научно това, което казваш  Peace

# 55
  • Мнения: 658
съжелявам че трябва да ви разочаровам но не съм го чела в интернет,четох го в една моя книга за билките и тяхното приложение в козметиката,но сигурно и в нета може да се намери ще потърся и ще ви кажа

# 56
  • Мнения: 658
за сега това намерих,става въпрос за вътрешно приложение- Неподходящи: да се избягват напълно алое (подходящ е само за «А» кръвна група), подбел, царевична коса, сминдух, тинтява, хмел, липа, лопен, червена детелина, ревен (неподходящ е за нито една кръвна група), сена и овчарска торбичка.

# 57
Аз работя с няколко продукта от серията с алое и нямам проблеми с непоносимост от клиентите (не вярвам да са само с кръвна група "А"), а това че има хора алергични към алое е друга тема

# 58
  • Мнения: 111
"за сега това намерих,става въпрос за вътрешно приложение- Неподходящи: да се избягват напълно алое (подходящ е само за «А» кръвна група)...".

Аз и синът ми сме 0 кръвна група и пием от Алое-гела, нямаме никакъв проблем, дори напротив! Чувстваме се прекрасно и  сме доволни. Мъжът ми пък използва билковият спрей - той освен, че е мн.ефикасен при наранявания, ухапвания, ранички и т.н..той го втрива в главата си след къпане против пърхут. След 2-та седмица вече има видим резултат - главата не го сърби и пърхута значително изчезна. Кремовете са също страхотни.
Сега сме си поръчали от шейковете и чая за отслабване. Ще пиша пак, за да кажа какъв е ефекта...
За МЛМ-а ако трябва да си говорим е много добър и няма нищо общо с този на Ейвън и Орифлейм, където печалбата се базира на това какъв оборот правиш - колкото е по-голям той, толкова печалабата ти е по-голяма. В  LR това не е така. От всеки продукт имаш около 28 % отстъпка; второ - получаваш процент бонус в зависимост от личния си оборот, трето - получаваш процент бонус в зависимост от оборота на мрежата под теб. Освен това се дава възможност на всеки да израства в проценти нагоре, в зависимост от труда си. Наградите са доста стимулиращи, стигат и до Мерцедес...
И хубавото в  LR е това, че най-продаваният продукт е именно  МЛМ-а. Не е нужно да се накъсваш от продажби, за да печелиш добре.
До няколко месеца ще бъде открит първия офис и в София. Така, че постепенно нещата ще се разрастват.
Какво по-хубаво от това - хем да използваш висококачествени продукти, хем да направиш добър бизнес от това!

# 59
Продуктите са страхотни относно това ,че ако си кръвна група B не може да ползваш продукти на алое е пълна глупост защото аз самата съм тази група и пия сока вече трета бутилка и се чувствам много добре.Проблемите ми бяха,че се чувствах тоста изморена и отпаднала от много работа разбира се и бяха почнали да ме болят ставите а също така си имам и женски проблеми и това което разбрах и почуствах,че сока ми действа много добре и смятам да не го спирам.Също така го давам и на децата си.Пастите за зъби са им много хубави.Ако някой желае да разменим повече информация относно продуктите пишете ми на Мiglena.1973
 

# 60
  • Мнения: 658
може и така да е,аз това го прочетох и на мен не ми действа добре,не говоря точно за пиене говоря повече за козметика в/у лицето,но както и да е всеки си решава сам

# 61
  • Мнения: 1 771
Взех си някои неща и съм много доволна от тези които вече пробвах.
Шампоана с Алое Вера е страхотен. Косата леко бухва и има блясък. Много е приятна на допир.
За косата и лицето до сега съм купувала само медицинска козметика.
Започнах и около очния контур и крема с Алое Вера, за сега добре ми действат без алергични реакция на кожата, но ще видя по нататък като цяло как ще ми повлияят като цяло.
Взех си и сапуна от който съм възхитена. Кожата ми е чиста  не изсушена и не раздразнена. Малко е висока цената, но за мен си заслужава.
Кожата ми беше много раздразнена в последно време и почти всички почистващи препарати бях спряла, ако продължи така добре да ми действа ще съм много доволна.
Взех и други неща, но за тях не мога да кажа нищо защото нямам лично наблюдение.
Два  парфюми пробвах и ми хареса аромата и трайността.

# 62
  • Мнения: 1 771
Днес ахнах като си видях косата.
Вече около четвърти ден откакто ползвам шампоана с Алое и е фантастична.
Не си спомням да съм имала такава коса. По принцип ми е проблемна, но това което видях ме накара да се почувствам страхотно. Имаше страхотен блясък и леко бухнала стои, и някак въздушно  Embarassed страхотно и невероятно, и много красиво.
Ако и за напред съм така доволна не бих го заменила с друг.

# 63
  • Мнения: 5
Може ли някой да ми каже има ли в LR дневен крем за лице против бръчки с висок фактор,който да предпазва образуването на петна по лицето

# 64
  • Мнения: 3 020
Може ли някой да ми каже има ли в LR дневен крем за лице против бръчки с висок фактор,който да предпазва образуването на петна по лицето
Здравей, мисля че дневния от серията Nanogold ще ти свърши работа. Майка ми ползва такъв и е много доволна.

# 65
  • Мнения: 21
Някой има ли впечатления от Racine - богат хидратиращ крем за суха кожа? Тежък ли е много? Как ще повлияе на сухата кожа в тези жеги? Няма ли да я омазнява прекалено?
Ако имате впечатления, споделете ги.
Благодаря предварително.

# 66
  • Мнения: 3 410
Когато става дума за алое много е важно продуктите да са сертифицирани от Международния научен съвет по алое, за да сме сигурни в качеството им. Ето кои продукти на ЛР са сертифицирани
LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS GMBH
Aloe Vera Peach Drink
Aloe Vera Peach Food Supplement
Aloe Vera Life Essence Food Supplement
Aloe Vera Freedom
Aloe Vera Gel Life Essence
С другите бъдете внимателни.

# 67
  • Мнения: 7
Все повече и повече се убеждавам в качеството на пrодуктите

# 68
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Аз искам да попитам по-запознатите - може ли да се пие алоето(с праскова) при кърмене и ако не- защо. А за протокола - имам крем с алое и прополис и паста за зъби Microsilver- харесват ми. Ползавала съм шампоан, който страшно много ми хареса.Peace

# 69
  • Мнения: 3 376
Някой има ли впечатления от Racine - богат хидратиращ крем за суха кожа? Тежък ли е много? Как ще повлияе на сухата кожа в тези жеги? Няма ли да я омазнява прекалено?

Моя приятелка го ползва и е много доволна.Вече ползва втори крем.Каза,че много бързо попивал,аз си мацнах да ръката да опитам и останах със същото впечатление.
Мисля да си го поръчам,че все още търся "моя" крем и не съм го открила,но този ми вдъхва големи надежди.
Нали е този,който има три вида-богат,среден и лайт?Богатия е за много суха кожа май,аз ще си взема средния,моята приятелка го е ползвала и понеже има резултат сега си взе този най-лекия който е лайт.

# 70
  • Мнения: 1 771
Някой има ли впечатления от Racine - богат хидратиращ крем за суха кожа? Тежък ли е много? Как ще повлияе на сухата кожа в тези жеги? Няма ли да я омазнява прекалено?

Моя приятелка го ползва и е много доволна.Вече ползва втори крем.Каза,че много бързо попивал,аз си мацнах да ръката да опитам и останах със същото впечатление.
Мисля да си го поръчам,че все още търся "моя" крем и не съм го открила,но този ми вдъхва големи надежди.
Нали е този,който има три вида-богат,среден и лайт?Богатия е за много суха кожа май,аз ще си взема средния,моята приятелка го е ползвала и понеже има резултат сега си взе този най-лекия който е лайт.

Не съм сигурна да ли имаха мостри, но ако имат по добре си вземи мостра и виж кой най добре ще ти подейства и тогава реши.

# 71
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Веселушка , на последното обочение във Варна имаше такъв въпрос и  Да може да се пие от кърмаччки! Дори ще то се отрази много добре! Peace
Благодаря ти за отговора.
А можеш ли да ми разясниш какво точно е действието му, предполагам, че са ви обяснили.

# 72
  • Мнения: 74
В основата му е регулирането на имунната система! Алоето е растение, което има еднаквост 75% с човешкия организъм (Минерали и Витамини)! Има редица болести за което е доказано , че е допринесло за излекуването им! Аз лично съм сигурна за :
нервни разтойства, всякакви стомашни разтройства( колит, гастрит, язва) , ДИАБЕТ,  хроничен бронхит, АСТМА, артрит, хемороиди, онко болни,за кожни проблеми се препоръчва в комбинация с концентрата и прополиса(например псориазис).
За всички тези болести е помогнал на мои познати! Thinking
Той е най-ценния продукт на LR!
Давала съм дори и на децата си като бяха болни, 10 дне по една капачка!
Пиши на лични ако искаш да знаеш повече, там ще ти оставя и имейла си! Peace

# 73
  • Мнения: 3 410
Веселушка , на последното обочение във Варна имаше такъв въпрос и  Да може да се пие от кърмаччки! Дори ще то се отрази много добре! Peace
Благодаря ти за отговора.
А можеш ли да ми разясниш какво точно е действието му, предполагам, че са ви обяснили.


Ето ти статия за десетте причини да пием Алое Вера

# 74
  • тук и сега
  • Мнения: 124
rene_rs, mama Tin, благодаря за отговорите. Запозната съм горе-долу с полезното действие на  алоето, но бях чувала, че не е добре да се пие при кърмене.  За съжаление не помня поради какви причини се отрича и затова реших да питам. Имам такова алое вера, не го ползвах, но май ще започна.

# 75
  • Мнения: 3 410
Бих искала да попитам каква е цената на алоето с праскова и на алое фрийдъм.Благодаря предварително

# 76
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Бих искала да попитам каква е цената на алоето с праскова и на алое фрийдъм.Благодаря предварително
Ами то има с праскова и мед, нз дали има фрийдъм. Но е колкото на Форевър горе-долу - 1 л за около 50-60 лв някъде.

пп Теб те познавам и от друг форум.

# 77
  • Мнения: 658
оставам с впечатлението че това е тема само за сътрудници и гости,аз пък се отказах от сътрудничество защото повечето хора на които съм показвала брошурите казаха че тази козметика е много скъпа и не им е по джоба,затова се отказах защото въпреки че живеч в София ми е трудно да намеря хора които биха си взели от нея

# 78
Според мен не е много скъпа, за качеството което предлага. Каква е логиката да си купиш нещо евтинко, което не действа? Всички тези хора, които не биха си купили нещо от LR, е само защото е каталожна търговия, а не защото им е скъпо, това го проверих няколко пъти вече, когато им покажеш на такива хора реалния продукт, а не на снимка моментално си го купуват, естествено има и други, които преценяват, че щом козметиката е на такава цена значи е добра и в двата случая остават доволни и не съжаляват!!!

# 79
  • Мнения: 658
Пастата за зъби не ми хареса-не чувствам стягане на венеца
    Парфюмите им са супер нетрайни-
                 Това е което аз личнно съм пробвала - и да, не бих си дала парите на ЛР

# 80
Здравейте на всички!Аз много вярвам в качеството на тази козметика,аз съм пристрастена към козметиката,дрехите,обувките и чантите,произведени в Германия,Италия и Франция и съм наистина щастлива,че тази козметика се произвежда само в Германия,а не в ТУРЦИЯ,че направо ми се гади от надписа MADE IN TURKEY Stop Аз ще продължавам да я ползвам,защото инвестицията се вижда и си заслужава.Искам само да попитам дали някой е ползвал серията на Microsilver грижа за лице и да ми разкаже как му е подействало,колко често се маже и какви са били промените на кожата му по време на лечението   bouquet Благодаря предварително!!!!! Hug

# 81
  • Мнения: 3 413
Извинявам се ако вече е написано,но как мога да видя какви продукти се предлагат?

# 82
  • Мнения: 3 020
Извинявам се ако вече е написано,но как мога да видя какви продукти се предлагат?

Заповядай:
http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=13371

# 83
  • Мнения: 658
имам един въпрос,в каква разфасовка са парфюмите casis,capri и др.от тази серия само от 100 мл.или има и от 50 много ми харесват ама чак 100 ще ми омръзнат

# 84
  • Мнения: 3 020
имам един въпрос,в каква разфасовка са парфюмите casis,capri и др.от тази серия само от 100 мл.или има и от 50 много ми харесват ама чак 100 ще ми омръзнат
Има и 50 мл на цена 25.14 лв.

# 85
  • Мнения: 1 092
Да се похваля и аз : поръчах си парфюма ME  на Хайди Клум - страхотен е newsm68

# 86
  • Мнения: 10
Здравейте! Simple Smile
Аз съм от скоро тук, но ползвам козметиката на LR от няколко месеца - почти година. Бях много скептична в началото, но след като на съпруга ми му мина екзема, с която се борихме доста време... Вече почти цялата ми козметика е на LR. Станах и сътрудник, за да мога да си пазарувам на по-ниски цени. Аз лично, честно казано, не се занимавам с продажби. Ако някой, който ми дойде на гости в къщи, види козметиката в банята и ме попита, аз разказвам. След това го правя сътрудник по три причини: първо, за да не се занимавам с дистрибуторска работа - имам си доста занимания и без това, второ, за да пазарува на по-ниски цени и трето - колкото и комерсиално и грубо да звучи, предпочитам да печеля пари от структура под мен, отколкото от директни продажби.  EmbarassedТова е!  Rolling Eyes
Цените наистина не са в порядъка на лев - два, но пък ползвам козметика, която е произведена в Германия, а не в изнесен някъде другаде завод, което ми гарантира качество! Simple Smile Ако имате нужда от повече инфо...просто пишете! Simple Smile

# 87
  • Исландия
  • Мнения: 60
Здравейте! Има ли някой впечетления от парфюма Beautyqueen, предлагат ли се тестерчета??  Wink Изглежда ми много нежен, но това цитрусовото малко ме спира да си го поръчам веднага.

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 3 032
Здравейте,
За втори и последен път пиша в тази тема.
Темата е за ОБСЪЖДАНЕ НА ПРОДУКТИ.
Не за развитие на дистрибуторската мрежа на LR, не за публикуване на координати на дистрибутори и не за публикуване на дати и места за провеждани семинари.
Моля всеки дистрибутор тук, да спазва границата между информация за продукт и реклама на МЛМ-фирма (продажби). Отново апелирам да се спазват правилата на форумите, както в частта си, касаеща рекламата на комерсиални начинания, така и в тази, отнасяща се за нетикета и писането на кирилица.
За пореден път прочиствам темата. При следващото ми включване тук, съществуването и ще приключи.
Успех!
 

# 89
  • Мнения: 3 020
Здравейте! Има ли някой впечетления от парфюма Beautyqueen, предлагат ли се тестерчета??  Wink Изглежда ми много нежен, но това цитрусовото малко ме спира да си го поръчам веднага.
Здравей,
можеш ли да ми кажеш къде в брошурата на LR го видя парфюма, че не мога да го открия?  newsm78
По принцип от всички парфюми си има тестерчета, зависи вече представителя дали си е поръчал.

# 90
  • Исландия
  • Мнения: 60
Здравей, Алекс! Парфюмът върви от септемврийската миниброшура. Има го и рекламиран на немската страница на сайта- парфюм на Jenny KL. Няма никъде инфо за тестерчета в ценоразписа. От вчера съм изправена пред "дилема"- кой парфюм да си взема , нос не ми остана. Grinning. А също бих искала да попитам за сенките. Някой нанасял ли си е, трайни ли са, изтриват ли се, събират ли се на сгъвката на клепача? Благодаря Hug

# 91
# 92
Здравейте, някой знае ли какво се случи с другите 5 страници? Thinking Thinking Thinking

# 93
  • Мнения: 3 410
Ами малко попрекалихте със саморекламата и ви ги изтриха.

# 94
  • Исландия
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета! Да се отчета с впечетления Simple Smile Парфюмът Beautyqueen  е нежен, свеж, сладък, напомня ми на жасмин и на касис. Не е лош като цяло за деня. Не съм попадала на такава комбинация, докато Me на Хайди КЛум много ми напомня на Pure Life на Mexx. Объркали са ми сенките четворка  Sick и са ми пратили лилави- може би са усетили, че скоро си купих лилава чанта Simple Smile, но бях поръчала други сенки и те са записани в квитанцията. Както е да е! Не стоят лошо, цветовете са приятни, стоят ненатрапчиво и естествено, но дали са трайни ще видим по-нататък. Бях поръчала червило в от кафявата гама-  харесва ми , не е лошо, топъл тлесен цвят, не е тъмен. Това е засега от мен  Peace

# 95
  • Мнения: 18
здравейте момичета,аз също ползвам тази козметика и съм много доволна,майка ми е дистрибутор от много време и всички в семеиството ползваме козметиката,особено много ми харесва маската за коса страхотна е.

# 96
  • Мнения: 27
Здравейте момичета.На скоро моя приятелка която живее в Германия ми подари кремове от тази козметика.Доволна съм много.Особено от face scrub,маската за лице и крема с алое вера.

# 97
  • Мнения: 0
Здравейте аз също съм доволна от продуктите на LR. Ползвала съм шампоана с Алое вера, пастата за зъби  с Алое вера и ехинацея. За сина ми който е на 3,5 г. ползвак спрея за пряко действие, т.к. постоянно имахме проблеми с задна хрема, секретите му се стичаха назад към гърлото и започва да кашля а като спи хърка като голям човек. Напръсках го със спрея 2 пъти и започнаха да му излизат едни сополи бърво бяха бистри после станаха по-гъсти и за два дни се изчисти, а иначе съм пробвала какво ли не друго и цитросепт съм капала и ксилометазолин и физ. разтвор но не се опряше. След този случай реших да стана и аз сътрудник за да си пазарувам с отстъпка. Сега ще се поръчам концентрата с алое и крема с алое и мед, т.к. имам проблем с ръцете, понеже имам студова алергия и като се застуди ми се подуват, започват да ме сърбят и е много неприятно. Сега ми изпратиха и новия промоционален каталог за ноеври-декември, има доста интересни неща. Много изгодна е офертата за 2 парфюма LR Classics от 100 мл, по цена на сътрудник е още по-изгодна. Някой, ако иска мога да му изпратя каталога на личния e-mail.

# 98
  • Мнения: 164
Здравейте, момичета!
Аз съм доволна от лосиона от серията Харем, даже очаквам и парфюма тези дни. Иначе имам шампоана с алое( на мен не ми действа мн добре - изсушава ми косата ). Много ми хареса, обаче, крема за лице с алое вера - разкошен е!
Не съм доволна от сенките. Нетрайни са. Може би, идеята е да бъдат ненатрапчиви и дискретни и все пак би трябвало да се забелязват.
На още нещица съм хвърлила око. Ще докладвам впечатления. Grinning
Всичко добро!

# 99
  • София
  • Мнения: 2 104
От месец пия алоето с мед, но не усещам някаква промяна.
Някой може лида сподели непосредствени впечатления? newsm78

# 100
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Не мога да споделя впечатления конкретно от напитките на ЛР, тъй като ползвам продукти на конкурентна компания, но мога да ти кажа, че видим ефект настъпва при прием на 100 мл дневно поне 3 месеца, така че може би ти трябва малко търпение.

# 101
  • Мнения: 2
Здравейте! Ползвам продуктите на тази фирма повече от една година поради здравословни причини. Имат разнообразни продукти на различна основа. Ако някой иска да получи повече информация относно продажба, ползване или каквото и друго да било свързано с продуктите с удоволствие ще ви помогна! тел. 0896040074 skype POLENA IVANOVA
 Приятен ден на всички  Simple Smile

# 102
  • Исландия
  • Мнения: 60
Полена, тук не е място за реклама, а за обсъждане не продуктите конкретно. Ние можем и сами да се ориентираме кое е добер и кое не. Мислиш ли, че не познажаме каталога иили че не можем сами да го разгледаме?! Нека да не се започва отново със скучните дистрибуторски коментари и телефонни номера. Споделете конкретни впечетления от продуктите, а не общи колко велики са. Така е, но пишете конкретно какъв е ефектът, а не преписжайте брошурата. Нека си бъдем полезни !! Hug

# 103
  • Мнения: 310
Ами малко попрекалихте със саморекламата и ви ги изтриха.
това се случва обикновено в такива случаи, подкрепям напълно мнението.

# 104
  • Мнения: 658
a може ли някой да ми каже какъв е точно ефекта от напитките с алое-косата става по гъста,ноктите спират да се чупят или не те мори никаква болест-какъв?

# 105
  • Мнения: 3 376
Моя позната сподели,че много добре действа на малката и дъщеря.
И други чудеса ми разказа,но не знам дали да вярвам Thinking Пък и е дистрибутор все пак.

Но ползвайки някои други продукти съм склонна,още обмислям дали да взема за Бам-бам.

Иначе сега ползвам пилинга за лице и съм удивена.Кожата ми е чудесна Peace
Наскоро подарих на майка ми парфюма на Кристина Агилера за РД,трябва да я питам за трайността му.
Мъжа ми има този на Шумахер,като се напръскаше сутринта,коридора миришеше цял ден после.Ще видим и този дали е така траен Thinking

# 106
  • Мнения: 0
От месец пия алоето с мед, но не усещам някаква промяна.
Някой може лида сподели непосредствени впечатления? newsm78
и аз също неусещам никаква промяна пия го от 2 месеца... newsm78

# 107
 как може да има толкова наивни хора,това е пирамида и целта е да се продадат евтини продукти на нереално високи цени  Laughing

# 108
От месец пия алоето с мед, но не усещам някаква промяна.
Някой може лида сподели непосредствени впечатления? newsm78
и аз също неусещам никаква промяна пия го от 2 месеца... newsm78


Трябва да пиеш алоето поне 2 месеца, за да усетиш каквото искаш. Не си мисли, че от 1 седмица ще има ефект  Simple Smile

# 109
  • Мнения: 164
Момичета, на вас закъсняват ли ви поръчаните продукти този месец? Чакам си поръчката от началото на Декември.  #Cussing out
Разбрах, че се дължи на проблемите им в Гърция с тези бунтове, границата била блокирана и камиона бил заседнал там.  newsm78
Много е неудобно, че няма склад в България. Crossing Arms

# 110
Момичета, на вас закъсняват ли ви поръчаните продукти този месец? Чакам си поръчката от началото на Декември.  #Cussing out
Разбрах, че се дължи на проблемите им в Гърция с тези бунтове, границата била блокирана и камиона бил заседнал там.  newsm78
Много е неудобно, че няма склад в България. Crossing Arms

Да ти кажа честно и на мен малко ми се забави поръчката, но цял месец - не. Чаках я максимум 2 седм. Защо не се обадиш на тел. и да попиташ. Незнам дали знаеш, но вече имат и софийски номер  Simple Smile

# 111
  • Мнения: 164
Simple Smile Ами днес се чух с дистрибуторката ми и тя каза, че ще пише е-майл. Може би не знае за софийския телефон. Можеш ли да ми го пратиш на лични.
Благодаря ти предварително!   bouquet

# 112
Здравейте
Не знаех че вече толкова хора са запознати с продуктите на LR.Майка ми в е Гърция и тя ми предложи да съм сътрудник,за да си докарвам допълнителни доходи.Аз не си падам по такива работи и естествено бях скептично настроена,но като дойдоха продуктите и започнах да ги ползвам,вече съм на севсем друго мнение.Наистина са качествени.Незнам дали на всеки ще се отразят толкова добре,но аз съм доволна.По скъпички са - да,но ги ползваш по дълго време.
И малко разяснение да внеса.Компанията е немска - да,представя се от гърци защото правата за балканския полуостров са взели те.
И за госпожата или госпожицата която повдигна въпроса за Star box , висчки идват с едно празно място за допълнителна мостра, никой не ви е ощетил.
Да спомена и за поръчките,как се правят,в първия ви колет с продукти който получите има фактура на която е написан кода,а в ценоразписа за съдрудника отзад е описано как да се прави поръчката (по какъвто начин ви е удобно).След като направите първата си поръчка ще получите и персонален код с който ще можете да следите поръчките си в сайта.Там всичко е на български.
Толкова от мен.Приятно и ползотворно изкарване на всички който ще ходят на 21.01 в София на педставянето.
Shte si pozvolia korekcia varhu dumite ti , zashtoto qvno ima neshta koito sa ti ubqgnali do momenta:
1. Kompaniata si e nemska i ne prodava pravata si na nikoi. V Balgariq vrisastva oficialno i zakonno nemskata kompaniq LR
2. Garcite sa hora satrudnici na kompaniqta izgragdashti mrega /koeto e smisala na MLM/
3. Mogete da popadnete i na Nemci i na ispanci, polqci i chehi, no tova sa SATRUDNICI!!!!

# 113
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Здравейте
Не знаех че вече толкова хора са запознати с продуктите на LR.Майка ми в е Гърция и тя ми предложи да съм сътрудник,за да си докарвам допълнителни доходи.Аз не си падам по такива работи и естествено бях скептично настроена,но като дойдоха продуктите и започнах да ги ползвам,вече съм на севсем друго мнение.Наистина са качествени.Незнам дали на всеки ще се отразят толкова добре,но аз съм доволна.По скъпички са - да,но ги ползваш по дълго време.
И малко разяснение да внеса.Компанията е немска - да,представя се от гърци защото правата за балканския полуостров са взели те.
И за госпожата или госпожицата която повдигна въпроса за Star box , висчки идват с едно празно място за допълнителна мостра, никой не ви е ощетил.
Да спомена и за поръчките,как се правят,в първия ви колет с продукти който получите има фактура на която е написан кода,а в ценоразписа за съдрудника отзад е описано как да се прави поръчката (по какъвто начин ви е удобно).След като направите първата си поръчка ще получите и персонален код с който ще можете да следите поръчките си в сайта.Там всичко е на български.
Толкова от мен.Приятно и ползотворно изкарване на всички който ще ходят на 21.01 в София на педставянето.
Shte si pozvolia korekcia varhu dumite ti , zashtoto qvno ima neshta koito sa ti ubqgnali do momenta:
1. Kompaniata si e nemska i ne prodava pravata si na nikoi. V Balgariq vrisastva oficialno i zakonno nemskata kompaniq LR
2. Garcite sa hora satrudnici na kompaniqta izgragdashti mrega /koeto e smisala na MLM/
3. Mogete da popadnete i na Nemci i na ispanci, polqci i chehi, no tova sa SATRUDNICI!!!!

В България ЛР не е представена официално - така че явно че и ти не си много наясно...

# 114
  • Мнения: 2
LR работи официално в България от януари или февруари миналата година.

# 115
  • Мнения: 3 410
LR работи официално в България от януари или февруари миналата година.
Абе щом си чакате продуктите по две седмици да дойдат от Гърция, явно нямате офис в България.Айде сега моля ви се...

# 116
  • Мнения: 658
И за госпожата или госпожицата която повдигна въпроса за Star box , висчки идват с едно празно място за допълнителна мостра, никой не ви е ощетил.
 отдавна ми го разясниха

# 117
  • София
  • Мнения: 2 044
LR работи официално в България от януари или февруари миналата година.
Официално работи от ноември 2007 PeaceЗнам защото съм сътрудник от тогава,не че се заниманавам  с това,нито пък за напред ще се занимавам LaughingПолзвала съм геловете за пиене и част от козметиката с алое,но не бих си ги поръчала отново Rolling EyesМного ме дразни самата им структора за зарибяване hahaha JoyС тяхните смешни бизнес предложения ,сбирки и т.н.

# 118
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Има разлика между официално представителство на компанията и това просто да има български дистрибутори. Представителството означава да има адрес на офиса в БГ, служители и т.н. ЛР - няма.

# 119
kakav e toq grak,za6to idva vav bg toi a ne predstavitel,na nemskata kompaniq.za6to si vodi monolozi na seminarite,i ne dopuska dialozi.za6to nikoga ne otgovarq na vaprosite na auditoriqta,a kazva na xorata - obarnete se kam svoq satrydnik,za6to produktite ne idvat ot germany,i nqmat tel.na samata kompaniq.ima o6te mnogo mnogo vaprosi na koito nikoi ne otgovarq,tova e porednata piramida i promivane na mozaci na zabludenite i ot4aqni xora....IZMAMA..

От anastasiq (anastasiq

# 120
Е, най сетне да излезе един човек и да разкаже на останалите невярващи  за какво става на вьпрос.В краят на краищата има ли някакво значение има ли представителство няма ли ....и дали това ще промени нещо ??? Другите като имат преставителство  в нашата скапана Дьржава да не би да Ви продават качествени неща? newsm78

# 121
  • Мнения: 3 410
Aко обичат модераторите да заключат темата, защото в нея се продължава с рекламите, а не се споделят мнения за продуктите, каквото е заглавието.

Общи условия

Активация на акаунт