Zecchino d'oro, италианска спявка, Част 73

  • 19 029
  • 283
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 59
Astrea харесва ми това което пишеш и начина по който разсаждаваш/преди две мин си оправих компа и пиша на кирилица благодарение на Tsuqumi / Аз на италианците от както сам дошла само филмите им харесвам.
 А за партията може ли да ме поканиш толкова съм им насъбрала на неправдите и тукашните и българските че...... #Cussing out #2gunfire

# 136
  • Мнения: 3 388
Дюн, вързала съм  Mr. Green
Даже снощи и мъжо пожела. Сериозно  Laughing

# 137
  • Мнения: 359
Гери зависи от предизборните ти обещания(то толкова стига),ако забележа опрощаване на мутуо (не се притеснявай винаги мога да кажа,че съм спечелила от еврофутбол),ще "докарам"няколко дузина гласове.
Само аз ли не съм разбрала ,Деалема каква работа започва?А?

# 138
  • Мнения: 6 167
Дюн, вързала съм  Mr. Green
Даже снощи и мъжо пожела. Сериозно  Laughing


кикик, винаги можеш да кажеш, че си последователка на Кабала.
аз имах, но я затрих някъде.

# 139
  • Мнения: 3 425
Гери подкрепям те и с то4ките и запетайките и аз я мисля като теб що се отнася за Италиа Peace

  Тъкмо се чудех на себе си, дали не трябва към психоаналитик да се отнеса и толкова ли съм единатвената повера сфигата, че да виждам нередностите.  Mr. Green
  

Аз ся да доизясня нещо...никоя от нас не,че не ги вижда тез нередности,но просто се приемат и това е...няма какво само това да се изтъква,колко е неуредено и колко тук било такова и онакова!Лошо няма да се коментира,но не само да намираме кусури и да пишем кое не е наред!Така и баба знае....навсякъде има нередности и неуредени неща,но сега пък няма да си разплета чорапите,че имам спокоен и щастлив живот...е,ще видим другата година като тръгна да търся работа де  Crazy ,но въпреки всичко искам да мисля положително и да подминавам минусите...ей,това е!

А ся си вадя някакво болло за книжката,което супер ме съмнява,че трябва,но ме убедиха,че ми трябва и понеже тук искат превод ако ще искам ит книжка,а аз няма как да го измъдря от заклет преводач,плащам 60евро и ще го имам и поне до края на валидността на книжката съм ок!

Май само аз не съм взела пари от Чизл  newsm78

Весел уикенд  Grinning

# 140
  • Мнения: 5 475
няма как да го измъдря от заклет преводач

  Щото не питаш, можеше да те уредим и за доста по-малко от 60 еуро . Wink

  Я да ви метна една новина, ще се прочуваме из Холивиуд  Sunglasses
 
  http://cinema.club.bg/news/135582.html

И аз изчезвам , този път наистина, лек уикенд !   bouquet

# 141
  • Мнения: 1 545
Чакайте сега да ви повдигна настроението и да ви разкажа обещаната случка....
Та в понеделник сутринта в 5 часа се вдигаме тримата да посрещаме сестра ми на летището в Рим. Тя каца там в 7, а ние благополучно се добираме до там към 8 и 30, след сутрешното висене в трафика на Гранде Раккордо на Рома. Намираме я в компанията на двама български субекта - мъж и жена, които ни молят да обясним на някой шофьор на такси да ги закара до някой автосалон и до някой евтин хотел. Та хората решили да се дигнат и да си търсят кола от чужбина, щото в България ги продавали три пъти по-скъпо от колкото в Европа. Да, ама без да говорят не само италиански, ама поне английски, без да имат идея къде отиват, поне хотел да си бяха потърсили предварително.... Като чуха, че ако намерят такъв за около 100 евро ще са фортунати, се стъписаха. Shocked Та след като три-четири таксиджии отказаха, понеже не знаели къде има автосалони за употребявани коли, ги натоварихме ние, че преди да се връщаме в Наполи щяхме да ходим до един извор в Рим да си пълним газирана вода. Бяхме сигурни, че някъде по Аппия ще намерим автосалони. Пътувайки се сетихме, че наскоро се запознахме с един собственик на такъв салон в Неапол. Казахме им и им предложихме да ги закараме до там, ако искат, така или иначе в Рим би било по-скъпо
(да не говорим, че можеха спокойно да ги изпързаялят, чужденци, незнаещи езика). Те веднага се съгласиха. И без това така си спестяваха път, щото идеята им беше да купят кола и да се връщат през Гърция. Даже не знаеха, че трябва да идат до Бари или Бриндизи, някой от Бг ги беше упътил към Лече или нещо такова..... Rolling Eyes
Заведохме ги ние, обяснихме на човека от автосалона за какво става въпрос, той веднага им намери кола, каквато търсеха, тогава се разбра, че имат намерение да подхванат бизнес със стари коли към Бг, та се организираха  Money. Оставихме ги в негови ръце, ама колко пъти ми звъняха по телефона за превод, не ви е работа. Накрая нашия човек ги завел у тях да спят, че ако ги беше карал на хотел, на сутринта трябваше да ходи да ги взима, та щяло да стане по-сложно. Оправил им документите на колата, купил им СИМ италианска, и те по живо по здраво тръгнали към Бари. На другия ден ми се обаждат от там, ферибота бил в 7 вечерта, ама колата не палила, та се обяснявах по телефона с местен продавач да им даде нов акумулатор (не знам познавате ли барези, ама те говорят просто неразбираемо). Да, ама и  новия не пали. Пак се разправям с друг продавач, на кабели, и той пита "ама колата тяхна ли е". Аз викам, да. А той - а защо не натискат съединителя, като я палят? То без това не може да запали? Та се оказа, че са сменили акумулатора за нищо.
Та с две думи, извадиха невероятен късмет с нас, че ги ориентирахме в ситуацията. Тръгнаха си само с добри впечатления от Италия и италианците, и обещаха да се върнат. Да видим, би трябвало вече да са се прибрали в София, ама не са се обадили още  newsm78

# 142
  • Мнения: 750
Кала аз не виждам какъв е проблемът и защо да не обсъждаме и нередностите,нали за това е форума да си бъбрим за това което ни интересува Peace
И аз ги виждам нередностите и не искам да си трая Crossing Arms,защото живея тук и ми пука за бъдещето на детето ми Naughty
То е ясно,4е навсякъде по света има нередности е нон е тутто розе е фиори,но мен ме интересува какво се слу4ва тук и ако можех бих променила много неща Party
Гери ако се кандидатираш  и аз ще гласувам за теб Mr. Green стига да го свалят това скапано правителство съм готова на вси4ко smile3521

# 143
  • Мнения: 6 167
Деси, УИНИКАЛНА случка! Crazy Имат късмет, че са попаднали на такъв добър, разбран и отзивчив човек, като теб.

Рагацце, на мен ми се разпищя алармата на газта два пъти тази вечер. Ужасно ме е страх , а мъжа ми е на работа.
Отворих всички прозорци, направих течение, друго не се сещам какво може да се направи. 

# 144
  • Мнения: 100
момичета къде се намира магазина на зара,имали H@M да наразарувам на децата

# 145
  • Мнения: 100
в Милано

# 146
  • Мнения: 6 167
има, виж в Гугъл.

hm.com
ima store locator - durzava/grad/colekcii i adres na magazina

# 147
  • Мнения: 3 388
H&M има точно до Дуомо, по Corso Buonos Aires - спирка на червеното метро ( MM Porta Vittoria), на пиаццале Акурсио и в доста търговски центрове, но там вече е по-трудно, тъй като са пръснати из града и околностите.

# 148
  • Мнения: 750
Леле Деска наистина уникална слу4ка и тия са били наистина фортунати да ви срешнат то4но вас PartyЕвала Hug малко са хората като вас за съжаление Confused

# 149
  • Мнения: 100
sonitа ,благодаря ти.сами е невороятен сладур да ти е жив и здрав!

Общи условия

Активация на акаунт