Zecchino d'oro, италианска спявка, Част 73

  • 19 058
  • 283
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 708
ок де да излежда 4иста,все тая  Mr. Green
Само да не каже6 да слага6 6апка,6тото тоя ноемр го знам  Mr. Green

 Hug

ок Денис4о 6те пробвам това 6ампе,мерсаж  Hug

# 106
  • Мнения: 359
това го прави моят фризьор,възможно и други да прилагат този метод
необходими продукти:коса,сешоар задължително с дифузору,гел-вакса,продава се в големи буркани и е по мек от останалите гелове.косата трябва да е влажна.
Започва се от най долния слои на косата,като останалата част е вдигната и защипана с щипки или каквото искаш,важното е да не ти пречи.Намазваш си ръцете с гел и ги търкаш в косата ,да се напои добре,но да не е много тежка,след това хващаш по отделно кичури и ги навиваш на пръста си,като спирала.първо правиш най долния слой,след това вземаш част от защипаната коса и т.н.Всеки пласт трябва да е намазан с гел и добре увъртян около пръста.Така кото си си усукала цялата коса,кичур,по кичур,трябва да придобиеш вид на мокра болонка.След което поставящ задната част на косата(абе демек сядаш на един стол и се навеждаш назад)върху дифузора на сешоара и сушиш и печеш и така цялата коса.Накрая,когато е вече изпечена и изсъхнала се навеждаш напред(леко в движението да се схванеш) и поставяш отново цялата коса върху дифузорето.Абсолютно не трябва да я решиш нито опъваш ,само леко понамачкваш с пръсти.Първите 4-5 часа изглежда като изкуствена,но по късно се отпуска,а на другия ден е супер.Така ми е издържала над 1 седмица,като всеки ден става по хубава и отпусната.Не се сресва,само се пооправя с пръсти.На такава петинатура препоръчвам рига зиг заг.Ако решиш да се направиш така ,споделяй резултата.

# 107
  • Мнения: 1 545
Лени,като каза,Дессита появява ли се тук или не?

Ето ме бе! Владко, ти къде се беше скрила толкова време?!?
Имам да ви разправям една забавна и невероятна случка, ама като намеря време  Twisted Evil
Чао

# 108
  • Мнения: 2 427
Хайде,разказвай че нещо умирам от скука и най-вече злост със това мое пукнато ребро и гадния ПМС в който съм изпаднала Tired Tired Tired

# 109
  • Мнения: 3 425
След което поставящ задната част на косата(абе демек сядаш на един стол и се навеждаш назад)върху дифузора на сешоара и сушиш и печеш и така цялата коса.

Аз може ли едно техническо въпросче,че пак не съм разбрала....като се наведеш назад как точно сама си държиш сешоара?
 
Ще опитам аз някой следобед  Crazy

# 110
  • Мнения: 764
А такааааа...я да ви покажа аз моите гоблени.....

http://www.flickr.com/photos/7719309@N08/sets/72157603264598628/

Сваляла съм им снимките от сайтове,защото не ми се снимат без рамки,трези които са в рамки се виждат PeaceИма и още 3-4,на които не съм намерила снимки....карай.Ме4тата ми е да ушия Сикстинската мадона,важното е,4е намерих ве4е схемата WinkВ момента шия голямата фрегата,оба4е това "в момента" е доста относително,4е ме хвана мерак да правя бижута от перли4ки и камъни и последно си запълвам времето така.Много е занимателно.Ина4е и плета,и на машина шия,проблеми нямам особени WinkНе мога само на 1 кука да плета,но съм се снабдила с прежда,куки и списания и ще стане и това.Не 4е ми харесват каренца разни,по скоро ме интересува да си направя комплект 4аршафи и калъвки с ивици на 1 кука.Нещо подобно на 2рата снимка:
http://images.google.it/images?q=uncinetto+set+lenzuola&gbv= … ;start=0&sa=N
И с тераската се занимавам/а ме4тая за градинка.../,скоро и аз си купих алое,даже съм си откъснала едно листо и стои в хладилника,режа си 4аст и се мажа,а също е и за изгорено Peace
И вси4ки тези работи се вършат естествено ако няма някой ма4 на телевизора,де Mr. Green.....не ми стигат 24 4аса ooooh!

# 111
  • Мнения: 750
Бреее Италинке ми ти си била брава булка Hug,комплименти останах ей така Shocked от у4удване какво търпение може да има 4овек за да ушие такива гоблени Peace
Сигурно е много дивертенте  Rolling Eyes ама не е за мен работа.И аз се вклю4вам в групата пре4ат ми мамо ръцете и аз като ов4ева странни ги правя подгъвите на панталоните и след два-три пъти шиене и разшиване най-накрая мъжо ги довършва Mr. Green
Деска 4естито за новата работа Peace не разбрах то4но какво ще ба4каш ама ако имаш време светни ме Hug.Алето кой ще я гледа?
Ов4ева аз съм я пробвала твоята при4еска,но когато имах коса до кръста и без гел но със пяна за коса,първо ме беше майсторила една френдка тук преди години и ве4ерта ходихме в една дискотека.Бях се облегнала комода на един барплот където имаше запалени свещи и без малко щеше да ми пламне буйното кофило Mr. Green
Аз  съм още болна,снощи мъжо обикаля 3 4аса през ноща по деноношни аптеки да ми търси лекарства.Само,4е без рецепта не давали след 12h.(трябваха ми капки за нос и нещо за гърло защото се задушавах направо ).След като ги изреди вси4ки в околията и никой не се смели над мен се наложи да отиде до бърза помощ и да иска рецепта.Там пък му казали,4е за тези лекарства не била нужна рецепта Twisted Evil #2gunfire.Абе роба да матти.
Гери подкрепям те и с то4ките и запетайките и аз я мисля като теб що се отнася за Италиа Peace
Буона нотте а тутти  bouquet

# 112
  • Мнения: 1 100
Бонжур Hug

Леле Ники, какви средноЩни патила, брех тия талиански аптекари, съвсем са се бръмнали Twisted Evil то е цяло 4удо, 4е имате пове4е от една деноноЩна аптека, както ги мързииии да гледат Close Направи си скорта "лекарства от първа необходимост", 4е инак ..ако си много зле и "запуШена", вземи спрей алергодил, освобождава диШането много бързо Peace

Днес сме си в къЩи и градината, 4акам Пакет козмети4ен Party

Тааа, "наокло съм"  Mr. Green


Ааа  Италинка ми събра сноЩи о4ите преди лягане, с тез творения Crazy Страст се иска тука май, не само умение, като си представя колко "бодене" е нужно и ме хваЩа нервата Laughing Не е за мен работа, ма пък с удоволствие се радва окото ми на 4ужди произведения Hug


Хубав ден на вси4ки
  bouquet

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 11:28 от dune

# 113
  • Мнения: 5 476
Гери подкрепям те и с то4ките и запетайките и аз я мисля като теб що се отнася за Италиа Peace

  Тъкмо се чудех на себе си, дали не трябва към психоаналитик да се отнеса и толкова ли съм единатвената повера сфигата, че да виждам нередностите.  Mr. Green
   За мой "късмет" не живея под похлупак, имам всички реални проблеми , които има всеки обикновен човек тук - имам голямо мутуо,  срещам се всекидневно с проблеми от всякакво естество, не гледам само детски филмчета и не се отдавам само на шопинг. (Сега да не се обиди някой лично, не визирам никой конкретно) Peace
   Никъде не съм казвала , че Италия няма и куп хубави неща.
  Но след като всички се надприказват за тях , мисля трябва да има някой , който да изтъкне и лошите страни. Confused
     Явно са изкривявания от ЕГН- то и от времето прекарано тук. Mr. Green
    А и не искам гражданство , само  за да се възползвам от правото ми да го имам или от предимствата, които ти дава .
    Ако си спомняте миналата година май само аз се записах към съвета и се възползвах от правото си да гласувам на общинските избори (като комунитариа). Rolling Eyes
  Защото където и да живея  се интересувам живо от проблемите на обществото и искам да участвам , доколкото е по силите ми, в решаването им .
  Това си е мое виждане, не задължавам никой да мисли като мен. Peace

  От мен повече нито дума за Италия.  smile3505

# 114
  • Мнения: 5 476
  Ники, права е Дюн, и аз имам цяло чекмедже с лекарства за първа помощ.   Wink

 Италинке , браво на теб  Hug , аз съм зле с очите и само бодене над гоблен ми трябва.  Tired

Калче, ти си сменила ангелчето, ама си все хвърката.  Wink

Влади ,за пореден път да те приветствам   Hug  , понеже още септември , след като се върна от ваканция те мернах из други теми и те поздравих тук, но явно не си имала време да ни четеш.  Hug

Имате много поздрави от Анджи, вчера се чухме.  Hug
 Върнала се е е в Киоджа, но са си  сменили телефона и още няма интернет. Confused
 Каза ми какво е станало с прочутата парична помощ за раждането .
  След като е отишла до Чизл и пак  й казали , че ако няма карта ди соджорно не можело да й я отпуснат  Shocked , отишла до Куестурата - оттам съответно казали, че понеже е комунитариа не може да й издадат такъв документ. Wink
  Върнала се до Чизл, оттам категорично отказали, с довода, че била екстракомунитария.  Shocked
  В крайна сметка ги помолила да погледнат в гугъл, какво пише за Бг   Wink  и накрая едната служителка казала, че направили този гаф, понеже от Импс не им дошло никакво писмо, че и БГ и Румъния са вече в ЕС. Twisted Evil
  Лието фине- ще й отпуснат парите.  Peace
  Такива работи с  бюрокрацията. Mr. Green

 Бягам по задачи, при нас от 3 дни вали и времето е доста кофти.  Twisted Evil
 
 Не знам дали после ще имам време да се включа, така че от мен лек остатък от деня и приятен уикенд на всички!  Hug  bouquet
 
 
 

# 115
  • Мнения: 59
Вие какъв кирилизатор ползвате, помогнете ми моля!!!
 Praynig

# 116
  • Мнения: 764
A,Гери,а тук сме на запролетяване,16 градуса е в момента,малко обла4но,но и така е добре Wink
По въпроса с търпението....абе,вярно е,4е съм много търпелив 4овек.Що се отнася до шиене на гоблени оба4е по-скоро е страст и....нещо друго...Аз по някакъв на4ин се изолирам от действителността,сядам,шия,броя си бодовете сменям цветове и мисля само за това,мозъкът ми си по4ива,разбирате ли.Всякакви проблеми в този отрязък от време не ме засягат.А и околните обикновено не ме търсят,ина4е все е мамо това, мамо онова....Е,дребната е малка,но я обу4авам успешо PeaceИзобщо за мен е много добър метод за по4ивка,имала съм такива периоди,4е  #CrazyАбе ,4исто лекарство са си PeaceА и накрая,нещо остава Wink
Брава,Анджи,4е се е справила PeaceБрей,тези ако не им пристигне писмо,не могат ooooh!А телевизия не гледат ли,то слава Богу за нас не говорят,но румънците яко ги обсъждат Confused
А Влади да пише,да пише Peace Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 5 476
  Galucki , разгледай тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=59215.0

има обяснения как да използваш кирилизатора на сайта или как да си инсталираш кирилицата директно на компютъра.  Peace

Италинка, тук сме близо до всемирния потоп, а като температура е 5 гр. Twisted Evil
  Вчера говориха по регионалните новини, че можело да се обяви бедствено положение в някои зони.  Tired

# 118
  • Мнения: 764
Най-отгоре има лента с бутони,след ИЗХОД има квадратно бутон4е за смяна на клавиатурите Peace

# 119
  • Мнения: 5 476
Само да вметна за шампоаните за мазна коса, дъщеря ми ползва този на Деркос:

Shampoo Purezza uso frequente


Anti-ingrassamento, all'estratto di semi d'uva, lo shampoo Purezza protegge la superficie del capello per evitare l'adesione delle impurità. Risultati: morbidi, puliti, protetti dalle impurità i capelli conservano la lucentezza e la leggerezza che presentano appena dopo lo shampoo.
При мен положението е по-тежко, понеже имам и пърхот  Twisted Evil  така че съм на този:



И двата са много добри!  Peace
 Правило номер едно - мазната коса да не се мие често. Най-много 2-3 пъти седмично, защото в противен случай се омазнява още повече.  Mr. Green

 Няма ме.  Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт