Zecchino d'oro, италианска спявка, Част 73

  • 19 057
  • 283
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 617
Гери, много добре казано!  Peace

Галуки, на мен ми пратиха някаква програма, която инсталирах, след това ми обясниха и настройките на компютъра за кирилизиране и се получи. Ако искаш, дай ми е-mail на ЛС и ще ти ги пратя.

Странно, че онези са се извинили с това, че не им е пристигнало писмо за България. Сякаш тези хора новини не следят, голяма ограниченост, особено, когато се касае за неща, които засягат работата им  ooooh!

И аз съм от кръжока "Ръцете (и не само) ми пречат"  Peace Но пък разбирам, че всеки си има свой начин да релаксира.

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 13:48 от Tsugumi

# 121
  • Мнения: 3 388
Вие ме шашнахте с тези гоблени! Аз едно червено конче на ръката против уроки да вържа зор виждам  Whistling

А лекарства имам всякакви- за гърло, нос, глава, корем, за мазане, за гълтане. Само цярове да искаш  Mr. Green Някой да знае Волтарен мога ли да слагам, след като кърмя?

И аз ходих в Чизл, липсваха 2 документа, подготвих ги, днес пак ще ходя следобяд, пък да видим дали ще ме огрее  Crazy Иначе, мацката тук е много в час  Sunglasses

# 122
  • Мнения: 6 167

гери, ти от колко години си в Италия?

# 123
  • Мнения: 59
Благодаря на всички за съветите ,но аз вече имам горчивия опит от инсталиране на различни кирилизатори-в резултат всеки път прейнсталиране и лаптопа ми луд стана. Опитах и чрез настройки в panel контрол но там е хаос -примерно под клавиша "М" се появява буквата"С" и...т.н. Та исках да разбера вашия опит какво показва .Видях и темата по въпроса но понеже там са описани и много изключения и условности, а и не е писано от миналата година затова пиша тук че съм като с вързани ръце ще ми се да напиша нещо и като помисля колко сложно е и се отказвам и подминавам ....
с KREDOR не съм опитвала и ме е страх да опитам за сега само проучвам

# 124
  • Мнения: 6 167

  Но след като всички се надприказват за тях , мисля трябва да има някой , който да изтъкне и лошите страни. Confused
    


и можеш ли да ми посочиш от 73 теми къде някой се е надприказвал за хубавите страни на Италия и е изтъквал само тях?

# 125
  • Мнения: 708
здравейте и от мен,

тук пак вали  Confused
Може да се каже 4е така и не се е съмнало днес,тъмно като но6т  Rolling Eyes

След малко отивам да подписвам договора за работата.Признавам си 4е доста се вълнувам,понеже е първият ми подписан договор за работа в Италия  Crazy Доволна съм много от факта,4е най_накрая някой се се заинтересува от лауреата ми,дори от оценката на дипломната ми работа  Grinning
Горката бе6е силно пра6асала в 4екмеджето  Twisted Evil
А дано да потръгне.Най_сме6ното е 4е то4но когато забременея или намеря работа и вси4ки агенции се се6тат да ме търсят.Когато съм свободна никой не ме търси  newsm78
Днеска от 2 места ми се обадиха.....4е и силно заинтересувани дори  Rolling Eyes

айде бягам,цунки на вси4ки и лек ден  Peace

# 126
  • Мнения: 708
Мислех да из4езвам,ама видях въпроса на Лени....

Аз пък си мисля,4е леко прекаляваме с постоянните си критики към Италия,о6те пове4е ние от къде произхождаме  Rolling Eyes
И мен много не6та ме дразнят,ама идеално никъде няма.
Тук през лятото е пълно с германци.Ееее ако пита6 тях Германия е силно затънала,много не6та куцат и т.н.
Виж ние си мислим,4е цъфтят и вържат.
На всякъде има проблеми,къде в пове4е,къде в по_малко  и нека не забравяме,4е никой от нас не е принуден насила да живее тук  Peace

# 127
  • Мнения: 5 476
 Ленка,  в Италия се подвизавам  от 1992 /1996 (в Университета), после съм работила интензивно в италианци и пътувах поне един път на 2 месеца, малка скоба в САЩ (1998/2002) и сега след няколко дни ще направя пет години, общо са близо десет - като постоянен резидент, достатъчно мисля, за да имам поглед върху нещата.  Wink
  Имала съм възможност да видя страната в различни периоди и в различни зони , жалкото е , че промените не са много положителни.  Twisted Evil
  Италианците бяха страхотно спокойни и весели хора, дружелюбни, всичко това вече е само спомен.  Rolling Eyes
  Наплашиха се и се затвориха. Confused
   
  Спирам да говоря по тази тема, ако обичаш не ме цитирай повече.
  Мисля, че с доста от вас се познаваме отдавна и контекста на думите ми е бил винаги пределно ясен. Peace

  Galucki ,с кредора е много лесно и нищо не инсталираш. Peace
 А ако си с Уиндоус не е необходимо нищо да инсталираш , кирилицата я има вътре в самата оперативна система.   Peace 

 Dealema, щом вали ще ти върви по вода! Wink Не се притеснявай. Успех!!  Hug

# 128
  • Мнения: 59
Dealema  ти какво си дипломирана - извини за некоректния въпрос ама защото аз съм текстилен инженер и имам следдипломна квалификация-педагог и пред мен стои въпроса за търсене на работа. До сега единствено признаване на дипломата ми имаше за преподавател но бях на хонорар и само за шест месеца а на мен ми се ще нещо по постоянно.

# 129
  • Мнения: 750
Дуне а този алергодил може ли да го взимам след като кърмя newsm78.По принцип и аз в къщи имам цяла аптека и имах солюционе физиолоджика,но тя не ми действаше особенно Rolling Eyes
сега вземам "Риногутт",но пък ми се налага да изхвърлям млякото защото е противопоказен за майки кърма4ки Tired

# 130
  • Мнения: 6 167
Гери, това, че някой не плаща мутуо и не се е сблъсквал с тъпи администратори не го прави виртуален участник в живота тук.  Проблемите ни са различни просто - ти не можеш да намериш рабтота в Милано, аз в Милано изпуснах 3 страхотни позиции, а във Форли никой не ми се обажда за нищо. И освен да се насоча към гроздобер, областта не може да ми предложи почти никаква ( от доброволна) работа в хуманитарната сфера, щото просто всичко важно в тази страна се случва в Милано, Рим, Торино. Така, че преди да изпратиш хората в групата на гледащите детски филмчета и пазаруващи, дай си сметка, че не си им в обувките. Казвам го с най-добри чувства.

# 131
  • Мнения: 359
Здравейте мадамки
Да се включа и аз като метеорина _голяма жега е днес тук при нас.
Голям лаф завързвате,ама сутрин.Ще взема да си навивам будилника.Та сега явно минавам на монолог.Кала,за навеждането ,....те ръцете са свободни,просто си подпираш главата на дуфузорето и печеш.Но според мен това навеждане ,моят фризьор го прави само за парлама,тъй като дали ще си наклониш главата или ще сушиш изправена ефекта е същият според мен.
Ники става и с пяна за коса ,но държи само ден -два
Доколкото разбирам Гери ще се кандидатирва,надявайки се това правителство да падне скоро и да има предсрочни избори,та затова агитира .Гери с кое партито?Много те моля спести ми Микела Брамбила,само там нееееее.

# 132
  • Мнения: 3 388
И на мен така ми бяха правили косата един път като трябваше пак да ходя на един коктейл- ако не се лъжа салона беше Нуши във Варна. Тогава бях с руса коса и беше станала точно като кукленска - изглеждаше толкова жива, лъскава и гъста!

# 133
  • Мнения: 5 476
   Lennie , не виждам смисъл докога ще се цитира моето положение,  лично мой проблем е и няма нищо общо с това, което коментирах за страната.  Mr. Green

  ov4eva, не казвам още , но определено не симпатизирам на левицата.  Wink
  Може да си направя моя, тъкмо си имам и готова опозиция.   Laughing
 
   
 

# 134
  • Мнения: 1 100
Дуне а този алергодил може ли да го взимам след като кърмя newsm78.По принцип и аз в къщи имам цяла аптека и имах солюционе физиолоджика,но тя не ми действаше особенно Rolling Eyes
сега вземам "Риногутт",но пък ми се налага да изхвърлям млякото защото е противопоказен за майки кърма4ки Tired

Ъъъ, Ники, звънни на док. за сверка, би трябвало да може, тъй като е локално... Аз съм слагала по времем на бременността, вси4ко ок. Естествено на опаковката пиШЕ, 4е не е желателно да се ползва от бременни и кърма4ки, без лекасрко предписание... Rolling Eyes питай Hug



Вие ме шашнахте с тези гоблени! Аз едно червено конче на ръката против уроки да вържа зор виждам  Whistling


Сон4е, недей надявам се ШегуваШ и не връзваШ наистина таквоз неЩо, плийййз.  Crazy Blush

Деска Деалемска, 4ак се развълнувах и аз покрай теб  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт