Продължаваме с новите уроци във Фотошоп-а....(4)

  • 30 253
  • 312
  •   1
Отговори
# 210
лекси и от мене браво наистина нещата са ти много хубави

# 211
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси  bouquet
Правя ги в А4. До нас има копирен център - евент. утре мога да намина и да попитам какви са възможностите и ще докладвам. Искам да е на по-мека хартия, да не е гланцирана...но никога не съм вадила такова "нещо", така че и аз се интересувам от възможностите.
Идеята за бележките си я "откраднах" от някой, но не помня от кой  Embarassed

# 212
  • Мнения: 1 941
Лекси, календара ти ми харесва. Радвам се че махна онова жълто цвете от вратлето на детето ти, все се канех да ти кажа ..

# 213
  • Мнения: 804
Бабъл, моя календар ще е 46 на 64 см.
Лекси,как задаваш формат А4 на ФШ?Или му пишеш размера в см.? Това А4 ми се вижда много малко. Няма да се вижда,според мен.  Peace

А хартията - не знам.Някаква хубава,но не гланцирана.Аз да стигна до там... Tired

# 214
  • София
  • Мнения: 7 242
Медовинка
New - Preset - А4. Ама, ако е малко наистина Shocked Не мога да го променя вече, нали Rolling Eyes Т.е. мога, но много ли ще се влоши качеството? Обаче може би трябва да зададеш стандартен формат, за да нямаш проблем с изкарването на хартия - например 640 на 480 /и той е при Preset/

Кошничка
, казвай, не се притеснявай Laughing Аз не съм от обидчивите Mr. Green Наистина беше ужасно, но преди месец ми се струваше голямо постижение, че успях да му го надяна hahaha

# 215
  • Мнения: 11 607
Момичета, качила съм доста нови китове и елементи в библиотеката. Да си попълните колекциите.  Grinning

А познайте в момента какво дърпам? Елементите на Дяволина, естествено! Много са хубави нейните елемнти, да знаете!

Аз се убедих,че календар няма да правя! Нещо не ми е вдъхновяващо...Май ще ги щракна във фотото и после снимката на готов календар ...и чиста работа. Не заради другото,а заради качеството на моите снимки. Не ми харесват. Ама и как ще ми харесат като са правени с фотоапарат за 150 лв.?????То качеството им е според цената!

Днес пробвах огледалния образ...Нещо не можах да махна линията между двете снимки, ама май си видях грешката къде е била...Ако и утре не се справя - ще искам консултация.

За Уинкс - това са снимки от нета, къде - незнам! Момичето ме помоли да и направя снимка с Уинкс, и ми я прати готова снимка. Там те бяха наредени една до друга -аз съм ги изрязала една по една.

ma cherie - от твоята рамка 2 неща ми харесаха - детенцето ти и ...Дървеният град(въпреки,че в началото като го откриха беше къде-къде по бляскав! И аз съм фен на Добрич!  bouquet)

малко постничка


тук не отрязах като хората, но благодаря за споделените елементи! Изкарах я на фотохартия и се получи разкошна картичка! Peace


тук под първия надпис можех да сложа една риба, ама......


Момичета - учителки, искам да ви кажа нещо...Не съм достигнала кой знае какво равнище, но да си призная честно не съм предполагала,че ще мога да правя всички тези неща един ден! Просто за мен  бе невероятно да мога да правя нещо повече около снимките. Знам,че имам да уча много, знам,че това е нищо, но...аз съм доволна и благодарна,че все пак елементарни неща мога да правя! Благодаря на всички,които ни наставляват! Фотошопа бил голяма краста!!!!!

# 216
  • Мнения: 179
[b]Лекси[/b]  newsm10 определено !!!  Simple Smile онзи ангел имаше и златисти елементи  които никак не ми се връзваха с сребристите снежинки , а  и с розовите дрешки Simple Smile . Сега е много добре Simple Smile ... продължавай с следващите два месеца Simple Smile  Peace
аз направих последно подобрение и се отказвам  http://www.flickr.com/photos/21105758@N05/2066936510/ ... колкото - толкова ... промяната е във цветовете на снежната снимка, предният ми сивееше много .... край  с 1 стр. !!! минавам нататък , че ако ми върви така бавно и безидейно , направо да пиша 2009г.

# 217
  • Мнения: 276
.

Моля , не се сърдете, че не коментирам работите на останалите Heart Eyes   Дори нямам време да чета темата, а и вече зверски ми се спи. То и аз съм един капацитет - редувам само copy, paste и free transform Embarassed Joy Joy  - как да давам акъл на други?...
За протокола - завиждам ви, че имате бебчета и малки дечица на по 2-3 годинки.Ееееееех, как щях да се развихря , ако и моите са на тая сладка възраст сега Hug

# 218
  • Мнения: 276
ох , видях страничка от календар на Лекси и много ми легна на сърце - нежно, снежно и  красиво  Peace  bouquet

# 219
  • Мнения: 179
ma cherie ами хайде Simple Smile аз си мечтая за 3 дечица , но ще зачакам 3-4г. за третото , иначе ще ми идвате на посещение на 4-ти Километър Simple Smile , а с копи - пейст стават доста добри неща ако се съди по твоите  Peace

# 220
  • Мнения: 858
ted снимката ти отново е във въздуха-сложи ъгЪлчетата върху нея-малко да я застъпят.
А елементи на уинкс има тук,както и други неща-малко бавно зарежда Mr. Green
http://smyki.pl/domeny/synek.pl/kubus1/index.php?op=oglo

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 08:17 от чучулигата

# 221
  • Мнения: 2 270
момичета,съжалявам за това,че в другата фотошопска тема,няколко човека са ви приели негативно.Аз не съм съгласна с тях,но това си е мое мнение.Незнам дори какво да ви кажа,оставам безмълвна

# 222
  • Мнения: 1 884
За мама Цоци










# 223
  • Мнения: 1 884
Сега малко да коментирам:

Лекси календара е много хубав!
ted_ виждам, че се стараеш. Не се притеснявай да пускаш рамки за коментар, така нещат ще си дойдат на мястои все пак рано или късно ще намериш твоя стил, така да се каже.
Какво ме притесняма в последната ти рамка - първо размера, смятам, че за начало е добре да работиш в стандартния размер 9/13 или 10/15 см. Защо ли? Защото квадратната форма, към която определено имам пристрастия,  Grinning е по-трудна за изпълнение - в смисъл запълване с елементи. С моя скромен опит ще ти кажа, че трудно се получава нещо което да ми хареса. Или е претрупано, или е прекалено семпло.
Затова, опитай за сега с 10/15 - пък да видим какво ще се получи. Не искам да обезсърчавам, напротив  Hug
Старай се когато слагаш елементи в рамките, да са саръзмерни - винаги дръж натиснат Шифта когато намаляваш елементите. Второ - не слагай елементи хаотично и от различни китове - старай се да използваш един кит с хартиите и елементите в него. Когато използваш различни става твърде шарено, а това не винаги е добре. Ще си създадеш сама усет за нещата.
В последната рамка - ако беше прекарала шнурчето да минова и през снимката и през картона, ще изглежда че то ги държи и двете. Шевовете смятам че са излишни. Различните видове цветя, се "бият" тъй да се каже... Придържай се към един или два вида - или поне да са сходни като цветова гама или форма.

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 85
Записвам се в тази темичка! Страхотна е! Аз още не мога да правя такива красоти като вашите обаче започвам да се уча. До правене на календар не съм стигнала (много трудно ми се вижда), но слагането на рамка вече ми е лесно, което си е напредък,защото аз до преди 2 дена не бях отваряла фотошоп  Blush Благодаря на всички за нагледните уроци - много ми помогнаха!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт