До мамите раждали скоро в бургаското родилно отделение

  • 26 633
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 40
Наистина много ви благодаря за отговорите.Измислихме такъв вариант на 19 ще заминем за Варна и там ще отседнем в хотел и ще чакаме докато настъпи момента.Няма да ми е толкова трудно защото ще бъдем всички и мъжа ми и детето така че дали в Б-с или във Варна няма да съм сама.Наистина и аз много държа да родя нормално само се моля да устискам до 19 защото наистина ми се иска да родя там.

# 271
  • Мнения: 689
ак .Вацева - и аз раждах при нея, без предварителна уговорка. Господ здраве да и дава на тази жена! Много съм доволна! Дано все още да работи в родилното и да попадна на нея, като раждам сега!

# 272
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Моето мнение е , че не можеш да си купиш доброто отношение от това което видях направих заключение е че отношението еднакво, просто зависи от Доктора и от акушерката която е на смяна и от настроение им в момента.

# 273
  • Мнения: 279
Моето мнение е , че не можеш да си купиш доброто отношение от това което видях направих заключение е че отношението еднакво, просто зависи от Доктора и от акушерката която е на смяна и от настроение им в момента.

И аз съм на твоето мнение Peace Съветвам момичетата да не раждат тук. Тук няма отношение, а какво да говорим за другото...дории и не ми се пише какво преживях!

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 326
Аз пък съм страшно доволна от родилното. Родих на 13.12.2008 г. при д-р Ризова и ак.Пепа Алексиева. Страшно съм им благодарна! Страхотно отношение и внимание без да съм се уговаряла с тях и без да са поискали и един лев. После лежах във ВИП-отделението и наистина ако ти е за първи път е добре, относно информацията която получаваш от акушерките.

# 275
  • Мнения: 3 016
                О, bubabo,Честита рожба!!!
 Да ти е жива и здрава и се радвам че си имала късмет и че си останала с добри впечатления от този тъй важен момент!

# 276
  • Мнения: 689
E, bubabo, браво и честито за малкото слънце! Да сте живи и здрави! Само не казваш момче ли е или момиче, пък из другите теми, като че ли не съм те засичала...

# 277
  • Мнения: 581
Аз съм на консултации при Ризова . Първия път нямах късмета да раждам при нея, защото точно тогава тя отсъстваше от града. Чувала съм добри отзиви за нея при раждането. Дано тя да се падне  кото му дойде времето. А ако се случи така тя да е няма кой лекар да си избера?  Трябва ли да се избира екипа за раждането при постъпватено в родилна зала?

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз съм на консултации при Ризова . Първия път нямах късмета да раждам при нея, защото точно тогава тя отсъстваше от града. Чувала съм добри отзиви за нея при раждането. Дано тя да се падне  кото му дойде времето. А ако се случи така тя да е няма кой лекар да си избера?  Трябва ли да се избира екипа за раждането при постъпватено в родилна зала?
Ами, мен при постъпването ме питаха имам ли уговорка с лекар или да пишат в документите този, който е на смяна Rolling Eyes
Не знам какво да те посъветвам Confused
Аз реших да не поемам рискове и се уговорих предварително. Имаше смисъл, защото обстоятелствата се стекоха така, че единствено това спаси бебето ми Tired

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 326
Наистина като те приемат има бланка за избор на екип. Аз нямах уговорки за раждането, но се отнесоха много добре и помогнаха, особено при напъните, че голямо бебе. Иначе бебо е момче Валентин, 3.650 кг, 52 см.

Общи условия

Активация на акаунт