До мамите раждали скоро в бургаското родилно отделение

  • 26 653
  • 279
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 825
Като Ви чета, и си припомням пак всичко и всичко , и ми иде да вия от яд, мъка и безсилие................

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 130
Момичета, аз също съм против Бургас и неговите трудови лекари, но размер на катетрите за сега няма до колкото ми е известно, защото трябваше след лапароскопия да ми правят и коремна операция - катетъра е най-гадното нещо макар, че в София ти го слагат под упойка и разпитах да си купя някой по -удобен, да ама не нямаше просто какъв - стандартен размер силиконови тръбички! За интубационната тръба, тя е на размери и анестезиолога си я подбира сам! Аз одирания по гърлото и от 2те пълни упойки нямах - това е от мен!
Категорична съм, че ще раждам в София, ако всичко е ОК и не се получат изненади! Praynig

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 337
е то и аз нямах ,но ме оперираха във Варна..

Благодарете се,4е сте се отървали без особени забележки- тук са такива нехайници- изобщо не им дреме...

А малката се беше шашнала,4е 10 дни не можеше да диша спокойно...не знам как се нари4ат лекари..как може такова нещо...

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
За съжаление,докато не направят друг конкурентен родилен дом в Бургас,ще е така.Те се възползват точно от този факт.Затова има и такава корупция и такова отношение. #Cussing out

# 229
  • Мнения: 825
Ако ще и пет родилни домове в Бургас да направят, докато лекарите са същите нищо няма да се промени, за съжаление  Cry

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
DeeDee76, коремната операция къде ти я правиха? Стана ми любопитно, защото на мен тук не ми сложиха катетър при коремната операция newsm78

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 130
Goldie здравей! В МД-София ми правиха лапароскопия и след това мимомектомия и 2та пъти ми сложиха катетър, но при първата операция падна сам, което си беше голям късмет!

# 232
  • Мнения: 1 208
Докато бях 8 часа с контракции в родилното направиха три секцио и всички бяха на операционна маса в операционната зала.Странно е това за магаретата. newsm78

# 233
  • на дъното
  • Мнения: 1 549
Явно сме бълнували  #Crazy

# 234
  • Мнения: 180
Казват му операционна маса,но си е чисто магаре-не бълнуваме,всичко си е вярно-хакат ти по възможно най-грубия начин катетъра и после ти казват да станеш и да си го носиш до операционата Whistling Embarassed Whistling,където се събличаш чисто гола и -скок-на магарето,след което започват да те закопчават и тем подобни подготовки.Мен специално най-много ме стресира мазането със онзи зловонно меришещ и щипещ спирт #Crazyзнам,че си е нужно,но не може ли след като е упоен пациента?Явно не...
silviayo сега видях линийката ти-Честито мила!  bouquetПожелавам ти леко износване Praynig и безпроблемно раждане ДАЛЕЧ ОТ БУРГАС Peace

# 235
  • Мнения: 560
Съжалявам за оффа Tired ,но за какво е нужно връзването с каиши  Shocked,въжета  Sick и там подобни?  #Cussing out
Да не сме животни  newsm78

# 236
  • Burgas
  • Мнения: 214
Аз чух, че ще се прави частна гинекологична клиника в района на Банево, но ще бъде готова чак 2010.

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 130
тaniav здравейте! Нямаш никакъв шанс да не те вържат в операционната и това се прави за твоята сигурност! Ако получиш гърч докато си под упойка няма да има как да ти дадат медикаменти на време, а тогава всеки момент е фатален! Grinning Така, че мила никой не те връзва за да те унижава! Simple Smile

# 238
  • Мнения: 3 621
Аз чух, че ще се прави частна гинекологична клиника в района на Банево, но ще бъде готова чак 2010.

http://www.factor-bs.com/news-2885.html  ето тук пише за въпросната болница, обаче ако в нея работят същите гинеколози , които сега работят в Света София , едва ли някой ще поиска да ражда във Ветрен, колкото и нова и модерна да е болницата

# 239
  • Мнения: 3 016
Аз чух, че ще се прави частна гинекологична клиника в района на Банево, но ще бъде готова чак 2010.

http://www.factor-bs.com/news-2885.html  ето тук пише за въпросната болница, обаче ако в нея работят същите гинеколози , които сега работят в Света София , едва ли някой ще поиска да ражда във Ветрен, колкото и нова и модерна да е болницата

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт