Хуманитарна акция "От бебе за бебе"

  • 9 175
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 589
Аз пак да попитам понеже на мен никой не ми отговори.Как се определя тази граница на децата,до 3 години.
Разбрах 4е засега проекта е само за София но годините не ги разбирам. newsm78

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз пак да попитам понеже на мен никой не ми отговори.Как се определя тази граница на децата,до 3 години.
Разбрах 4е засега проекта е само за София но годините не ги разбирам. newsm78

аз още преди месец се запознах подробно с проекта и съдейки от наблюденията си (плюс детайлите по проекта им)предполагам(само) 4е е заложено до 3 год.защото процента на изоставените деца до 3 год.е най-голям....Там работата е най -много и там се корени злото newsm78Може и да бъркам,но това е моя отговор.
Вси4ко зависи как е заложен самия проект,работата,финансирането,хората........много фактори има,които влияят в оформянето на идеята и реализацията Peace

# 32
  • Мнения: 620
В закона това е заложено като превенция на изоставянето. Проекта е страхотен, аз от личен опит мога да кажа, че лесно убеждавах майките да не  изоставят дацата но проблема идваше след това когато те не получаваха от държавата кой знае каква помощ.  ooooh! Дано получат финансиране и адекватна помощ организаторите на това прекрасно начинание.
Лично аз провеждах срещите си в столовата  #Cussing out там ме пускаха като представител на социалните но това не ми пречеше.



# 33
  • Мнения: 762
Имам съвсем малко дрешки за даряване,а и мисля че финансовата помощ ще е най-стимулираща за такива майки.Искам да попитам как се разпределят парите от даренията?

# 34
  • България
  • Мнения: 1 090
В закона това е заложено като превенция на изоставянето. Проекта е страхотен, аз от личен опит мога да кажа, че лесно убеждавах майките да не  изоставят дацата но проблема идваше след това когато те не получаваха от държавата кой знае каква помощ.  ooooh! Дано получат финансиране и адекватна помощ организаторите на това прекрасно начинание.
Лично аз провеждах срещите си в столовата  #Cussing out там ме пускаха като представител на социалните но това не ми пречеше.





Моля,те разкажи малко пове4е за това Hug.Във форума има много хора,които биха откликнали,но трябва да знаем как да подходим.Примерно 100 лева на месец достатъ4ни ли са за една такава маика,това мен много ме съмнява ли4но newsm78
Липсата на средства или нагласата на маиката  са пове4е от зна4ение..в смисъл, примерно маиката полу4ава пари,но докога,ако спре да полу4ава един ден, какво става??Колко време и трябва,за да стъпи на краката си?И дали тези пари отиват за детето конкретно?Много въпроси имам,но  вси4ко трябва да се обмисли добре,ина4е пак преливаме от пусто в празно Confused

# 35
# 36
  • Мнения: 2 471
Днес пратих колет, в понеделник и малко парички Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 3 648
Боже, точно за такова нещо се оглеждах! Започнаха да ми връщат дрехи моите приятелки и се чудех от къде да намеря самотна майка с малко бебе!

# 38
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Нужни ли са още дрешки за центъра?

# 39
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Нужни ли са още дрешки за центъра?

ще ги 4увам днес и ще питам Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 589
Нужни ли са още дрешки за центъра?

ще ги 4увам днес и ще питам Peace

Аз съм на линия,сега видях 4е тук може да се дарят дрешките.Само кажи като се 4уеш с тях  Peace

# 41
  • Мнения: 3 034
живот и здраве, във вторник мисля да отида до центъра да дам няколко плика с бебешки и мамешки дрехи.
надявам се да са от полза. Peace

# 42
  • Мнения: 750
Здравейте, и аз имам доста дрешки, които искам да даря, ако все още може. Не са луксозни, но са запазени и чисти.

# 43
  • Мнения: 3 034
явно може. аз днес отидох на място, тъй като бях в този район. едни жени ме посрещнаха, бяха доста мили и се зарадваха на пликовете.  Peace

# 44
  • Мнения: 750
Това е чудесно, значи утре ще им пратя колет  Hug

Общи условия

Активация на акаунт