Има ли банкери

  • 1 572
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Редовия банков служител е продавач на услуги. Доника е права.
Мениджърския състав е в по-изгодна позиция. Там шансът да смени банката и да работи по-висока позиция е реален.
Успех и от мен  Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А някой има ли идея защо Експрес банк също постоянно търсят служители?

# 17
  • Мнения: 138
Ами според мен положението с банките е много зле, от всякъде лош мениджмънт. Печалбата,  която отчитат е само в резултат на ниските разходи за заплати. Crossing Arms

# 18
Отчаяхте ме момичета, а мислех ако ме вземат да си оставя бебешока да ми я гледа някой но май не си заслужава newsm78  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 405
Зависи от позицията и в кой град е клона. Но не се отчайвай, яви се на интервюто, така ще разбереш какво е заплащането, има ли премии и през какъв период се плащат. Ще си направиш сметка дали те устройва да работиш там и да плащаш на дететгледачка. Пробвай смело!

# 20
  • Мнения: 1 775
Според мен да се работи в клон на банка е ужасно - стресиращо, нископлатено, дълъг работен ден /никога не си тръгват като затвори клона за работа с клиенти, а остават още доста/. Била съм на стаж в голям финансов център на банка - не си е работа. Ако зависи от мен, в клон никога не бих работила.
Съвет от мен - по-добре кандидатсвай за работа в Централно управление, а не в клоновата мрежа.

# 21
  • Мнения: 491
Аз работя в банка. Ако знаете само колко сте прави! Третират те като тяхна собственост, без право на личен живот-работи в събота- работиш!, работи в неделя- работиш!. Пък кухите глави по върховете, които никога не са работили с клиенти, се превземат и издават безумни заповеди.Мита за доброто заплащане в този сектор, особено по клоновете отдавна е разбит. Клиентите са в повечето случаи  безумни- половината от тях са от малцинствата, които си чакат помощите и се започва: "Како, банкомера взе картата; "Како, ма , т'ва карта не пуска"; " Како, мажа зе банкомата, пи и ма би, дай друг банкомат" и т.н. Та, с това се занимават банковите служители! А не дай си боже да дойде някой от село за "субсидите" (сещай се субсидии, а всъщност идва за кредит !) и като ти замириши на козички-и-и...два часа след това напомня за себе си !!!
Та така! Все нещо трябва да се работи !

Общи условия

Активация на акаунт