Някой ходи ли в новооткрития мебелен магазин Zona for Home

  • 29 017
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 756
Моял споделете, наблизо съм и се 4удя днес да отско4а ли
А интернт адресът им да имате  bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Да,аз днес ходих

# 2
# 3
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ей,аз пък сега в новините чух за него.. ooooh!
Благодаря за линка..

# 4
  • Мнения: 1 327
чоча, това беше гадно!
дай повече инфо де!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Давам,ама незнам какво те интересува.Аз ходих за детските стаи да гледам.Не съм се спирала на другите етажи,че бях сама с малката и беше лудница.Има избор,има различни неща,има и по-евтини.От това,което видях,не ми се стори цифромания Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 890
Ооооо  и аз ще го посетя  утре  smile3508 , хем ми е близо  smile3521

# 7
  • Мнения: 60
И ние с половинката ходихме днес , магазина е определено  мноооого голям  и има  огромен избор. Само че днес беше препълнено с хора и персоналът още беше леко в шок.  Предполагам , че след  нова година вече ще е по-спокойно и  служителите ще  са се  окопитили, както и ще значт цените на всичко.

Но пък ми направи  много , много  хубаво впечатление, че всички са невероятно Любезни.
БРАВО ЗА КОЕТО !!!

# 8
  • Мнения: 3 216


Но пък ми направи  много , много  хубаво впечатление, че всички са невероятно Любезни.
БРАВО ЗА КОЕТО !!!

То пьк бива пьрвия ден да не са любезни.Дано и занапред да са все така.

# 9
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Голям магазин, малък паркинг. Безобразно паркиране. Вътре уж има голям асортимент, ама все се случва, че това което ти трябва го няма...
Ако разчитате на асансьор за да се качите до последния етаж - забравете или чакайте 20 минути на опашка.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Ходихме днес - магазинът е голям, но не огромен, паркингът е мъ-ъ-ъничък - само 130 места, но пък кални площи наоколо за паркиране - колкото щеш  Laughing
За асансьор чакахме около 5 минути - два асансоьра по осем човека са, все пак.
Има приятни за окото и джоба неща, както и такива, които натежават на душата  Laughing Хубави кухни, маси за столова и детски. Дразнещо е, че някои гардероби се продават само в комплект към спалните.
Само два модела шкафчета за обувки - прекалено малко за подобно амбициозно начинание. По-малко полски мебели, отколкото където и да е другаде - това наистина радва.
Хубаво кафене на последния етаж, но днес не работеше с клиенти на магазина  Rolling Eyes Не забелязах да има частно парти  Simple Smile
Харесахме, не купихме, но сигурно ще купим малко по-нататък. Нека се освестят и почнат с промоциите  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 216
А някой дали случайно е питал за доставки извьн София?

# 12
  • Мнения: 208
ето в тази тема си говорим за същия магазин:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238890.0

# 13
  • Мнения: 1 756
Дам, събота ве4ер и аз го посетих и даже спе4елихме подматра4на рамка !
хАРЕСА МИ, ПРЕДИМНО БГ МЕБЕЛИ СЕ ПРОДАВАТ МИ СЕ СТУВА Hug

# 14
iskam da vi pitam ima li izbor na 6kaf4eta za obuvki 

# 15
  • Мнения: 1 341
iskam da vi pitam ima li izbor na 6kaf4eta za obuvki 
По-горе е споменато, че няма избор на шкафчета за обувки.

В събота и ние смятаме да го послетим магазина.

# 16
  • Мнения: 1 756
iskam da vi pitam ima li izbor na 6kaf4eta za obuvki 
По-горе е споменато, че няма избор на шкафчета за обувки.

В събота и ние смятаме да го послетим магазина.
.
Да има, аз харесах комод за коридора но ще намина уикенда, 4е първият ден нямаше цена  bouquet

# 17
  • Мнения: 934
Хей, момичета..
светнете ме, моля Hug
този магазин не е ли на Паралел-Севлиево? ooooh! newsm78 ooooh!
пуснах тема в ДиС, ама явно нямат много инфо мамите там.  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 428
Днес ходих във въпросният магазин. Ами много ме хвана яд, че пропатувах цяла София за това. Магазина е под всякаква критика, като качество на стоките и цените за които се предлагат. Ако сте ходили в Комо, мебелите са същите боклуци. И сащо като там, цените са двойни за това качество. Дори не се бяха постарали да си направят аранжирането, както трябва. Абе не си заслужава въобще според мен. А мъжа ми, който се занимава с мебели, просто мина транзид и си излезе.
Аикото, примерно, е много по-хубав  Peace

# 19
  • MJF
  • Мнения: 8 591
аз бях на 2 декември.до скоро обикалях по много пъти много мебелни магазини.в този влязах за да видя каква е разликата между реклама и реалност.добре че ми е на път и не ходих специялно да го видя.поредно разочарование от предлаганото.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Дали има голям избор от килими?

# 21
  • София
  • Мнения: 11 710
Имаше различни видове и размери килими,синтетика вълнени,български,белгийски......зависи какво те интересува.
Недостатък е че нямат специални стелажи за тях,а са натрупани един върху друг на големи купове и ако искаш да ги разгледаш се започва едно мятане на килими...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти! Simple Smile
Това наистина е малко неудобно,защото изключително изнервя пресонала,ако решиш да не купиш килим Simple Smile))

Ще отидем да видим.

# 23
Аз пък съм много доволна от една фирма която има над 20 гарнитури в наличност - говоря за прекрасни модели от италианска естествена кожа на много прилични цени. И от обслужването съм доволнa - те не са голям магазин но са директни вносители и цените са много приемливи. Който се интересува може да поразгледа на www.sunnyfurniture.bg
 
 
 
 
 
 

# 24
Nyamam vreme vse oshte da otida do tam, no vazlagah golyami nadejdi. Praynig Praynig Yavno naprazno.... Tired smile3506

# 25
 [smilie=smile3506.gif]sega kato se poogledah razbrah che sam v sayt za mayki stork-girl 1stroller
chustvam se nenamyasto tuk  tooth nishto lichno prosto oshte ne sam mama na tozi etap bih kazala za moya radost! newsm44

# 26
  bouquetПривет,за първи път съм тук,но видях темата за Zona for home и ми се иска да попитам дали някой има представа за цените на килимите,защото ми трябват доста ,а съм много далече от" Орион" newsm78?

# 27
Няколко пъти вече съм ходила, даже си купих спалня от там. Магазинът е много голям и с много богат асортимент, никой друг магазин няма толкова много стока, събрана на едно! Но, до тук! Повече нищо и никога няма да си купя от там! Първо ми докараха спалнята, но без матрака. На следващия ден, когато беше определен монтажа, чаках от 11ч. до 17ч. все с обещанието, че, ето идват... Монтираха я на третия ден, след което се наложи да ходя пак до магазина, за да си търся матрака! След още 4-5 дни пристигна и матрака, но...не дойдоха носачи, при платено разнасяне! Наложи се да чакам още 1 час, за да дойде втора кола с носачи...ох, свърши се най-после! Освен това на еднолицев матрак ми пробутаха подматрачна рамка, тъй като можел да провисне, а металнита планки от спалнята пречат на завинтването на краката на рамката! Ох, пак трябва да ходя, ужас... Жалко за иначе наистина хубавия магазин!...

# 28
  • Мнения: 439
Няколко пъти вече съм ходила, даже си купих спалня от там. Магазинът е много голям и с много богат асортимент, никой друг магазин няма толкова много стока, събрана на едно! Но, до тук! Повече нищо и никога няма да си купя от там! Първо ми докараха спалнята, но без матрака. На следващия ден, когато беше определен монтажа, чаках от 11ч. до 17ч. все с обещанието, че, ето идват... Монтираха я на третия ден, след което се наложи да ходя пак до магазина, за да си търся матрака! След още 4-5 дни пристигна и матрака, но...не дойдоха носачи, при платено разнасяне! Наложи се да чакам още 1 час, за да дойде втора кола с носачи...ох, свърши се най-после! Освен това на еднолицев матрак ми пробутаха подматрачна рамка, тъй като можел да провисне, а металнита планки от спалнята пречат на завинтването на краката на рамката! Ох, пак трябва да ходя, ужас... Жалко за иначе наистина хубавия магазин!...
Леле,като чета всичката тази драма се радвам,че това което си харесахме естествено го нямаха в наличност(трябваше да чакаме 45дни)и се отказахме.Незнам как щях да ги изтрая без да ги   bash ,а да споменавам ли,че същия продукт го намерихме с 60лв.по-евтин в друга верига.Персонала не е на ниво,никакво внимание,за консултация абсурд,повече няма да стъпя там.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
аз съм доволна от Зона, за сега  Wink

# 30
  • София
  • Мнения: 4 052
Не стига, че се въртяхме половин час, докато дойде някой от персонала за да попитаме нещо, не стига, че трябваше да ги помоля лично да дойде някой, ами и момичето стана с фасон и нервно потропване с крак докато ни обясняваше. Накрая се оказа, че мебелите са мостри и трябва да чакаме Shocked 45 дни за доставка...не може да се вземат мострите. Ай, с*ктир, дошли сме да оставим 1500-2000 лв, а ще се държат с нас, като с идиоти. (правихме ремонт на банята и се се сещате, каква цифра е обзавеждането, да не говорим, как се стои 45 дни без тоалетна)
Този магазин е за "зяй пазар", да се разходиш, да разгледаш, ако имаш идея да обзавеждаш в бъдеще.

# 31
Моите впечатления не са същите.Все още не сме си поръчали кухнята, но определено ще я поръчаме от там.Хората бяха много любезни с нас,предлагат модификации за всеки модел, кухните са предимно български и са на много добри цени, за разлика от айко,лабиринт и т.н. където трудно харесвах нещо, а когато това се случеше се оказваше,че е на безбожно висока цена.
Когато поръчаме кухнята и ни я монтират ще ви споделя колко сме чакали и дали всичко е било качествено.

# 32
Поръчах си от там секция и не стига че я чаках 3 мес а накрая са объркали поръчката и вече 4-ти ден се моля да дойде някой за да корикира нещата
 #2gunfire

# 33
  • Мнения: 136
Не съм взимала нищо от там, но магазина е нмого хубав и голям. Можеш да намериш обзавеждане за всички стаи.

# 34
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Няколко пъти вече съм ходила, даже си купих спалня от там. Магазинът е много голям и с много богат асортимент, никой друг магазин няма толкова много стока, събрана на едно! Но, до тук! Повече нищо и никога няма да си купя от там! Първо ми докараха спалнята, но без матрака. На следващия ден, когато беше определен монтажа, чаках от 11ч. до 17ч. все с обещанието, че, ето идват... Монтираха я на третия ден, след което се наложи да ходя пак до магазина, за да си търся матрака! След още 4-5 дни пристигна и матрака, но...не дойдоха носачи, при платено разнасяне! Наложи се да чакам още 1 час, за да дойде втора кола с носачи...ох, свърши се най-после! Освен това на еднолицев матрак ми пробутаха подматрачна рамка, тъй като можел да провисне, а металнита планки от спалнята пречат на завинтването на краката на рамката! Ох, пак трябва да ходя, ужас... Жалко за иначе наистина хубавия магазин!...

И при нас се получи нещо такова. Мъжът ми говори повече от 10 пъти с магазина в рамките на 3 часа. Накрая аз се обадих и им вдигнах луд скандал, защото нямаше къде да спим с малката. Отговориха ми да се обадя в работен ден  и да говоря със секретарката на управителя. Тя пък ми каза да пратя на мейла писмо с претенциите си и адвокатите им щели да ги разгледат. Накрая пуснах една жалба до Комисията за защита на потребителите и за една седмица се обадиха на мъжът ми да му предложат варианти за компенсация. ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПАЗАРУВАМ ОТТАМ ДОРИ ДА Е ПОСЛЕДНИЯ МЕБЕЛЕН МАГАЗИН

# 35
  • София
  • Мнения: 1 524
Ейййййй ние пък с мъжо ги побъркахме - без да са виновни  Mr. Green Докараха детската, но ние си я сглобявахме и поради факта, че не ни оставиха схема малко се объркахме, а тях ги побъркахме. Накрая им се извинихме.  Embarassed

# 36
По отношение на доставки и монтаж са много зле. Никога повече не бих стъпала там. Жалко за хубавия магазин
 #2gunfire

# 37
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз си пуснах жалба в Комисията за защита на поктребителите и имам компенсация от магазина с извинения.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Аз си пуснах жалба в Комисията за защита на поктребителите и имам компенсация от магазина с извинения.

Моля, разкажи по какъв повод беше жалбата ти !? Мисля, че ще бъде поучително за всички нас Wink

# 39
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз си пуснах жалба в Комисията за защита на поктребителите и имам компенсация от магазина с извинения.

Моля, разкажи по какъв повод беше жалбата ти !? Мисля, че ще бъде поучително за всички нас Wink


 Мъжът ми говори повече от 10 пъти с магазина в рамките на 3 часа. Накрая аз се обадих и им вдигнах луд скандал, защото нямаше къде да спим с малката. Отговориха ми да се обадя в работен ден  и да говоря със секретарката на управителя. Тя пък ми каза да пратя на мейла писмо с претенциите си и адвокатите им щели да ги разгледат. Накрая пуснах една жалба до Комисията за защита на потребителите и за една седмица се обадиха на мъжът ми да му предложат варианти за компенсация. ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПАЗАРУВАМ ОТТАМ ДОРИ ДА Е ПОСЛЕДНИЯ МЕБЕЛЕН МАГАЗИН

Общи условия

Активация на акаунт