Дядо Коледа, тук се спри и на ЮЛЧЕТО подарък донеси!

  • 7 562
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Томасе вие кьрмите ли се? Защото на нас така ни излиза кьрма от нослето и все си мислех че има хрема а то влизало карма докато се храни. Сори за грешките блокира ми кирилицата

# 16
  • София
  • Мнения: 1 181
Здравейте и от мен  Hug Hug Hug
Малко се позагубих,но ми изгоря лаптопа и докато се оборудвам наново мина бая време...
Сега ще ви поизчета,доколкото мога и отивам при снимките.По-нататък ще кача и наши.
Много ми липсвахте  newsm51

# 17
  • Мнения: 4 159
vchakalova и при мен се получи такъв проблем с пилето. аз всяка вечер го отварям съвсем малко, колкото за хигиена, но явно снощи съм го натиснала повече. консултирала съм се с двама педиатри, които казаха , че ако има проблем и да се отваря и да не се отваря все тая. така, че може и спра

# 18
  • Мнения: 329
Емче- радвам се че отново си на линия  Hug

# 19
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Шушонче, само на кърма е. Струва  ми се че не е кърма, защото се провлачва като я бърша - точно като сопол е. Извинявам се за описанието  Embarassed

Честит празник на любимия на Силвето! Много да ви глези и скоро да е близо до вас!   bouquet

# 20
  • Мнения: 4 300
Ками, беше питала за декемврийското обезщетение от НОИ- и аз нямам. Обаче ако не получим тая седмица ( на 20) най вероятно ще чакаме новата година. По стара традиция бюджета не работи последните десетина дни от годината Tired
Днес няма още нищо излязло в сайта им, ама да видим и утре как ще е. Надявам се да ги платят тея дни, че трябва да плащам паркета. Хептен ще се отръскам Confused

# 21
  • Мнения: 96
Честито на всички месечинковци , на половингодишните и на многогодишните !  bouquet  bouquet  bouquet
Аз да се похваля моето гардже се оказа... голямо гардже  Grinningхем най - хубавото ,хем най - послушното , когато е на гости. Обаче това беше за вчера , днес е .... другата противоположност. Tired
Бути, Борис е точно така Цитирам те:
1.Не поема никакъв биберон- залъгалка
2.Не пие вода.Нито грам.
3.Не поема нищо от шише- дори кърма.Всеки път като и дам реве като "прасе" на разкол .
На всичкото отгоре реши да спира и пюретата. От няколко дни ми обявява стачка и не знам newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 3 524
Честити месечинки на Ема и Тони и от нас!   bouquet
Честити майчински от 220 лева! Party Party Party
Силве изкуфях та не помня какво ем беше питала ама да ти е жив и здрав татито!   bouquet
от Нои и аз нямам за декември и Хриси е права- ако няма тази седмица- няма и да има за тази година повече, уви Rolling Eyes
Гери- не не пиша, само почвам, даже заглавна страница имам  Mr. Green Grinning Коки ен ми дава... ама ще видим Rolling Eyes
ето  една тема интересна ако не се я видели:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250164.0

# 23
  • Мнения: 161
Бяхме на лекар, оказа се че има само хрема и ни даде някакви капки дето се приготвят в аптеката. Според лекаря бебетата не плачели от зъби а само мрънкали и среднощния ни рев е бил или от колики или от вирусната хрема. Не знам какво да си мисля снощи дадох към млякото и малко каша на милупа ама тя и друг път  яла от нея и не е плакала, но пък сложих повече от друг път. Ще я изхвърля и повече няма да давам.
Ама кажете мами, на които децата ви вече имат зъбчета или тези с по-големи каки и батковци, когато са никнели зъби вашите бебоци плакали ли са?
Да вмъкна един линк малко да ви развеселя:
http://vfg9l00ob8.vbox.bg/videos/unikalno_typa_amerikanka_v_tv_igra/index.html

# 24
vchakalova и при мен се получи такъв проблем с пилето. аз всяка вечер го отварям съвсем малко, колкото за хигиена, но явно снощи съм го натиснала повече. консултирала съм се с двама педиатри, които казаха , че ако има проблем и да се отваря и да не се отваря все тая. така, че може и спра
Благодаря Илиана, но при има ужасен оток
Ками и Рокси, доколкото разбрах декемврийските през Януари...

# 25
  • Мнения: 1 866
Добър ден  Hug
да се запиша и аз, а после ще чета, че напоследък само си измислям задачки и не ми остава време
Веси, мернах ти въпроса, и на мен ми е интересно, дано някой отговори...аз имам спомен, че Мариса плачеше от зъби, ама знам ли...

# 26
  • Мнения: 96
vchakalova мисля че е добре да отидеш при педиатър. И на Борис се е получавал отток, но е бил много малък и отшумяваше само за един ден.
Веси какви колики при вас???? Този доктор имаш ли му доверие???

# 27
  • София
  • Мнения: 3 414
При Ради от вчера е подут венеца и от ляво долу зъбчето прозира от днес,през ноща се буди и рева а той си спи по принцип.На мен като ми растяха мъдреци ме болеше не вярвам да не усещат нищо.

# 28
  • Мнения: 766
Реват си децата от зъби  Peace
На първите ми беше много нервна и искаше само да се гушкаме и цицинки.
А сега са тръгнали n  на брой и си реве и на сън даже  #Crazy
да не говорим че гризе всичко като бясно куче  ooooh!
И само киселячи  Tired

# 29
  • Мнения: 161
betatani не знам дали са били колики или не, и то при свършил факт и той човека не може да каже със сигурност, може да е плакала поради много неща, може и да е било от колики. Склонна съм да допусна този факт защото Нелия има чуствителен стомах, коликите я държаха здраво до като навърши 4 месеца. Аз и затова съм против ранното захранване с пюрета и сокове в нашия случай де иначе всеки сам си решава за своето си дете. Обаче пуста лакомия като не й стига и затова реших да почна с кашата и досега нямаше проблем, спеше си до сутринта единствено мрънкаше за биба. Ще видим как ще е довечера и ще преценя. За това питах този въпрос за плача при никнене на зъби, просто ми е интересно да разбера. Иначе за доверие към лекаря, ами поне я прегледа внимателно за разлика от личната, води се за най-добрия детски лекар в града, а и предния път с хремата само той успя да я излекува, след като се мъчи детето два месеца със сополи.

Общи условия

Активация на акаунт