Номинирайте за Златни малини.

  • 13 210
  • 132
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 984
Е, така може, Дона - за боза ставам, че и се гЪзирам, ух! Crazy

# 91
  • Мнения: 6 167

Най-после и аз да вляза в номинациите в някаква форма.  Mr. Green Лилавото е новият цвят на споделянето.

И на еклесиаста  Laughing

# 92
  • Мнения: 677
Номинирам лилавият цвят за демоде и себе си за фешън диктатор!

# 93
  • Мнения: 620
Малините полилавяха newsm78 Mr. Green
Лилаво-цикламени Ягуари,"Аз съм само цвят лилав..."
А съм чувала,че лилавото е цвета на незадоволените жени Rolling Eyes

п.п.Сори за спама....,четях си чинно,ама не можах да се въздържа Laughing

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 07:41 от Nuclear Queen

# 94
  • Мнения: 1 072
Изглежда номинациите се поизчерпаха. Предлагам да броим в неделя.
Приканвам отново, нежелаещите да участват в надпреварите, да изразят изрично волята си, за да не броим гласовете за тях. Мишон я разбрахме.

# 95
  • Мнения: 516
пЛетяща, може ли в събота да броите? Много искам да разбера, че съм спечелила, а в неделя вече ще съм в дън гори тилилейски без нет и телефон. Flutter

# 96
  • Мнения: 1 072
 Wink Да дадем шанс на половината да е откажат. Тогава ще има повече за нас.

Ще ти пуснем съобщение и поздрав по радиото.   bouquet

# 97
  • Мнения: 2 550
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас - Експрес на Еди, макар че не е сигурно неговото дали не е шизофрения и всъщност да се мисли за самия Него Thinking

# 98
  • Мнения: 1 072
Искате ли временно класиране, да "ожесточим" малко борбата или викате тя борбата е достатъчно жестока?

# 99
  • Мнения: 3 405
Да, може Simple Smile

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Давай временното класиране, че утре пътувам  Laughing

# 101
  • Мнения: 1 072
"Право, куме, та в очи"Liska - 22; Chanel - 7, Тони Сопрано - 4; Djane, Кейси, Кака Сийка, Dona, xenia – 3; Malenna, ivonska - 2

"Кратки езикови форми"Reza – 20, Tatti – 10, Liska - 4, тити, Dona – 2,

"Болезнена дефлорация"vemby – 15, Topollinka – 10, Djane – 9, Сладко и Солено - 7

"Изтрещяла леличка" Не тази вечер Жозефина – 5, xenia – 4, Djane, Биляна, julliana - 3

"Специалист по всичко"Lennie – 22, xenia 8, RadostinaHZ – 3, Блонди, Сопрано - 2

"Най-войнстваща злопаметност"Monda – 7, Блонди, Chanel – 5; Ягодка – 3; Malenna, Elven, Biby, Wolf – 2

"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля"ДеВаня, МГМ – 3; Биляна, Вечерница, eta – 2

"Клуб Пинк"Дуци – 7; Красива мама, djeismin – 5; Djane, пЛетящата крава, Серпентин – 2

"И сам воинът е воин"Лизбет – 10, Кифлата – 8, Djane – 5, Chanel, xenia. Lenie- 4; минзухар - 2

"Елегантни кобри" – Chanel – 16, ivonska-12, Liska – 6, Dona – 5, Кака Сийка – 4, Кейси – 2

"Падаща звезда" –  Блонди – 8, Тони Сопрано – 5, Мамица, Dona - 2

"Оценчик"Тони Сопрано – 8, Кроасания – 6, Анджелина, Флорче-Борче, Кака Сийка, Мю, Liska - 2

Данните от Екзит Пол към 17часа и 26 минути.

# 102
  • Мнения: 1 072
Сега иде време за манипулация на вота. Едни лобита ще се организират за атака, други ще удържат фронта. ..... Малко да раздвижим електората.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Честито на почти спечелилите!   bouquet
И специални благодарности на пЛетящата за организационния процес от името на инициативния комитет!

# 104
  • Мнения: 7 837
Ако Дуци реши да претендира за короната, ще трябва да се разправя с мен.

Общи условия

Активация на акаунт