Обичате ли да се гримирате - 12

  • 12 217
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 10 758
Ели, прическата ти е страхотна Crazy

Лео, много те моля другия път като се видим, първо да ми показваш грима си, защото аз пак не си спомням какъв беше ooooh!

# 271
  • Мнения: 7 474
Лео, много те моля другия път като се видим, първо да ми показваш грима си, защото аз пак не си спомням какъв беше ooooh!

Тоя не е от нова година  Stop

# 272
  • Мнения: 10 758
Лео, много те моля другия път като се видим, първо да ми показваш грима си, защото аз пак не си спомням какъв беше ooooh!

Тоя не е от нова година  Stop
а от кога е бе Shocked

# 273
  • Мнения: 7 474

От миналата седмица, излизах някъде и се снимах Flutter

# 274
  • Мнения: 10 758

От миналата седмица, излизах някъде и се снимах Flutter
за това не го знам Joy

# 275
  • Мнения: 1 354
Дами искам мнения,коментари,критики,похвали Crazy

# 276
  • Мнения: 2 152
ок Grinning
имаш перфектни устни - подчертавай ги. Сложи по-настиен гланц, за да изпъкнат още повече
Очите също са ти много красиви, но не ми харесва силната, дебела линия,която си й направила
Ще ти стои страхотно опушен грим в сивата гама Peace

# 277
  • Мнения: 1 354
ок Grinning
имаш перфектни устни - подчертавай ги. Сложи по-настиен гланц, за да изпъкнат още повече
Очите също са ти много красиви, но не ми харесва силната, дебела линия,която си й направила
Ще ти стои страхотно опушен грим в сивата гама Peace
Благодаря,най-накрая и аз станах пълноправен член на групата
 Embarassed не мога да правя опушен грим Embarassed опитвала съм се,ама всеки път съм като пребита Embarassed

# 278
  • Мнения: 3 782
Цял ден се опитвам да кача снимките си, но не мога. Нещо става с тази програма. #Cussing out
Ели, отново си много различна. Прическата е наистина много интересна Hug. Как я направи.
Бобме, трудно ми беше да забележа грима, боже каке надарил някои хора Господ. Wink
Лорън, мога да кажа, че наистина този грим не е за теб. Ти си светла и тази очна линия, поставена по този начин прави очите ти по-малки. Трябвало е да я удължиш повече, а не да е удебелена. Какво да кажа, малко ми е странно, защото аз не мога да поставям очна линия, а тук си давам компетентно мнение  Mr. Green Наистина е нужно да подчертаеш повече устните си, имаш хубави черти. Wink

# 279
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Момичета извинявам се че ви позабравих....... Embarassed
честита нова година
На всички да сте все така красиви...усмихнати и щастливи..... Heart Eyes

И аз бях мноооого красива ... Stop Не го казвам аз .....Мъжо така рече....Но за съжаление нямам навика да си нося фотоапарат в чантата то не ми стигат всички мазила дето мъкна ми остана и фотоапарат да сложа.... ooooh! ooooh!

Ако някой от познатите ми ме е хванал в кадър ще кача скоро нещо....
Приятен ден на всички   bouquet

# 280
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ама големи сте ми хубавици всичките Hug
Нямам време да кажа по нещо на всяка, но на Лорън не мога да не обърна специално внимание  Flutter
Страхотни устни и прекрасни сини очи имаш, но очите направо си ги съсипала с тази очна линия.
По-добре щеше да си ако си само със сенки и отдолу на окото с черен молив, а също и устните да са с друг цвят, привличащ погледа, а не това бледо розово.

Аз нямам снимки от НГ и не бях гримирана Confused Напоследък съм щастлива ако намеря време да се среша поне Mr. Green

# 281
  • Мнения: 3 782
Вал,ти нямаш нужда от грим, красива си си естествена  Hug

# 282
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз само чета темата, защото ми е любима, не участвам, за мое съжаление, но искам да се включа по повод грима на Лорън.
Лорън много си красива! Мисля, че биха ти отивали студени цветове - розово, лилаво, синьо. Неутралните също - черно, бяло, сиво. Мисля също, че категорично трябва да забравиш за очната линия, или ако поставяш, то прави го с молив, само по контура на окото, за да не е толкова крещяща границата. Формата също не ми хареса /на оч. линия/.
Устните ти са страхотни. Действително можеш да ги подчертаваш по-ярко, но когато очите са по неутрални.

Пробвай нещо и ни се покажи Hug

Надявам се, че няма да ми се разсърдиш за прямотата Hug

# 283
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Честита Нова Година и от мен
Прибрах се от Етрополския балкан - малко ни по затрупа  Crazy
но беше страхотно  Grinning
Разгледах снимките ви от Новогодишната нощ - ПРЕКРАСНИ СТЕ  Laughing

# 284
  • Мнения: 1 354
Не се сърдя,радвам се,когато има разнородни мнение,макар,че до тук сте повече единодушни.

Само искам да кажа,че това не е очна линия,а черни сенки,също така не съм с розови сенки,а с бледо сини,преминаващи към сиво според светлината. Rolling Eyes
Незнам защо сте останали с впечатлението,че съм с очна линия.Аз такова чудо само като започна да го отварям и се клепам цялата,абсурд да си сложа. Laughing
Все пак благодаря за коментарите на всички ви.
Скоро конкурсче Mr. Green вече имам с какво да снимам и съм мераклийка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт