Остаряваме бавно, остаряваме бавно, с Фотошоп-а дори....(начинаещи, 7)!

  • 15 251
  • 324
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 818
Amarena  Hug  Heart Eyes
Изобщо не е толкова трудно, въпрос на елементи и усет както каза някой по-горе  Simple Smile

има много по лесен начин.Трябва да сте активирали стрелката за местене и при натиснат контрол чуквате на някой от елементите и моментално ви се активира слоя

 Laughing Благодаря и аз!

# 211
  • София
  • Мнения: 7 242
AvAnA, добре дошла Hug Много хубав фон и дечко Grinning мисля, че с една фигурка и 1 - 2 бели цветенца като от фона, ще е още по-добре.
Аз бавно и мързеливо се завръщам към Шопа Mr. Green, обаче покрай многото празнични емоции ми липсва вдъхновение:

# 212
  • Мнения: 854
bushkata,ето отговор от знаещ Laughing
 
има много по лесен начин.Трябва да сте активирали стрелката за местене и при натиснат контрол чуквате на някой от елементите и моментално ви се активира слоя
Peace Hug  bouquet

# 213
  • Мнения: 203
Привет на всички!Честито Рождество мили дами и Весели празници и от мен!!!Нека здравето и щастието са постоянни Ваши спътници, а любовта и надеждата да топлят домовете и сърцата Ви!!!

И с Ваше позволение, още един начин за
 
Пак аз, с досадните си въпроси.
Като натрупам 20 леъра и не мога да видя кой елемент на кой леър е. Цъкам ги подред и опитвам да преместя - по това, кой елемент се мръдне разбирам. Трябва да има и по-лесен начин да се разбере кое на кой леър е, нали? newsm78

Може да има и по- лесен начин, но аз ги скривам един по един, докато разбера кой, кой е.

горе в работната лента, където се появява избрания от Вас инструмент има квадратче в което трябва да има отметка Auto Select Layer - при чукване върху елемента, се селектира леара в палитрата!

# 214
  • Мнения: 854


горе в работната лента, където се появява избрания от Вас инструмент има квадратче в което трябва да има отметка Auto Select Layer - при чукване върху елемента, се селектира леара в палитрата!
Супер, хората са казали "С питане и до Цариград се стига" - в случая, а вашите знания, ние ставаме по-знаещи   bouquet

# 215
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ей момичета много сте напреднали  Peace,толкова много съм пропуснала ooooh!хич не ми остава време за тоя фотошоп ,ама ще прегледам аз всичко,да науча някой трик ,даже вече си набелязах един Peace

# 216
  • Мнения: 2 336
една много бърза от мен само да се запиша за след коледа

# 217
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
някой може ли да ми каже за календар с размер АЗ какви трябва да са ми настройките на см
Благодаря!

# 218
  • Мнения: 2 336
А3- 297мм/420мм
в една от темите имаше цяла таблица с всичките формати и размери, но ако искаш трябва да се поровиш повече, защото немога да ти кажа точно в коя и къде беше

# 219
  • София
  • Мнения: 7 242
Защо просто не си задавате А4 когато си отваряте нов документ newsm78 От презет - там има всякакви стандартни размери

# 220
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
А3- 297мм/420мм
в една от темите имаше цяла таблица с всичките формати и размери, но ако искаш трябва да се поровиш повече, защото немога да ти кажа точно в коя и къде беше


много ти благодаря за бързия отговор!
Аз от снощи рова, но успях да намера размерите само на снимките, а за А3 и за А4 размери не успях

# 221
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Защо просто не си задавате А4 когато си отваряте нов документ newsm78 От презет - там има всякакви стандартни размери

Ми щото не го знам
ей сега ще го пробвам
Много, много благодаря

# 222
  • Мнения: 2 035
Вие момичета доста напредвате, аз не съм поглеждала новите уроци още  Embarassed Днес викам дай да го отворя тоя ФШ, че срамота и пак направих стандартна рамка, но за следващата обещавам да видя новите неща и да се постарая  Peace
Иначе ето я:


http://valstef.multiply.com/photos/hi-res/8/43?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F8%2F43

# 223
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте. Включване и от мен:

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Само ви наглеждам, нямам нищо сътворено ново, но и време не ми остава. Така, че нека минат празниците и тогава може би.

Общи условия

Активация на акаунт