Нашите " специални" деца с ДЦП-2!

  • 48 378
  • 343
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 037
елена акманова, дано детенце се оправи, като разбереш нещо, миши моля те. 

# 181
  • София
  • Мнения: 5 074
Вики и мама благодаря, но в Шейново повече не влизам. Там ми осъкатиха Петя.
А какво ще кажеш за Майчин дом, аз имам там връзка  newsm78

# 182
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Според мен не е важно къде, а кой е лекарят.

# 183
  • Мнения: 1 193
Така е Любознателна.
Но ще раждам в Майчин дом,да ги видя и  там.
Една докторка позната  на далечна наша позната,като разбрала къде съм раждала първия път и къде ще раждам сега,възкликнала - ама тя защо все ражда в корумпирани болници.  #Crazy newsm78 #Crazy

# 184
  • Мнения: 838
Така е Любознателна.
Но ще раждам в Майчин дом,да ги видя и  там.
Една докторка позната  на далечна наша позната,като разбрала къде съм раждала първия път и къде ще раждам сега,възкликнала - ама тя защо все ражда в корумпирани болници.  #Crazy newsm78 #Crazy
А коя не е корумпирана не се ли сети да ти каже?Ама,че несъобразителна жена.
Всичко ще е наред не им обръщай внимание.

# 185
  • Мнения: 153
Момичета,трябва да правим шини за крачетата на Анди и се чудя тук в Пловдив ли да ги поръчам или в Горна Баня.Какво ще ме посъветвате?

# 186
  • Мнения: 1 271
Така е Любознателна.
Но ще раждам в Майчин дом,да ги видя и  там.
Една докторка позната  на далечна наша позната,като разбрала къде съм раждала първия път и къде ще раждам сега,възкликнала - ама тя защо все ражда в корумпирани болници.  #Crazy newsm78 #Crazy
А коя не е корумпирана не се ли сети да ти каже?Ама,че несъобразителна жена.
Всичко ще е наред не им обръщай внимание.

аз пък мисля че Тина Киркова е най-корумпираната  Mr. Green

Момичета,трябва да правим шини за крачетата на Анди и се чудя тук в Пловдив ли да ги поръчам или в Горна Баня.Какво ще ме посъветвате?

не знам в Пловдив как ги правят но от Горна Баня ние не бяхме доволни - много тежки - метални и с кожени кайши от които нашия син се обриваше

мисля че pogar скоро прави в чужбина или ще прави не съм сигурна

# 187
  • Мнения: 153
Май и с шините ще е ходене по мъките.То изобщо има ли нещо,което да става без проблеми за децата ни?Погар ми изпрати един сайт и сега ще се образовам. Tired

# 188
  • Мнения: 1 193
Андреа дай и ние да го видим,кой и как определя дали сме за шини.Всъщност аз съм сигурна че сме за шини. Нанди скоро не писа ли че са правили,но не знам къде.

# 189
# 190
  • Мнения: 838
благодаря ти,че го пусна тук ,за да може всеки да разгледа:аз се мъчих ,но не стана,ама нали съм индианец с компютъра- Rolling Eyes

# 191
  • Мнения: 1 193
Има ли някой който е направил шините и е доволен,за да последваме примера му

# 192
  • Мнения: 153
Бебоче,на нас рехабилитаторката ни обърна внимание,че Анди е за шини.Консултирай се с рехабилитатора ви.А ходите ли на гимнастики?

# 193
  • Мнения: 1 193
Андреа, ходим на рехабилитация.Но в последно време нещо само ги сменяме.Защото очакам рехабилитатор който да ме насочва къде какво трябва да правим.Но добре че ви имам вас, за да научавам важните неща.

# 194
  • Мнения: 888
Ето шините на Теа, правени в Горна баня преди около месец!Това са шини само за спане,,,не за ходене...истината е, че Теа много рева при вземането на пробата и окончателното довършване и не позволи реално да измерим, както трябва всичко...стягаше крачетата и както виждате имаше ефект и върху крайния резултат..не са еднакви...но мисля, че не са лошо като цяло; лекички са...но не ги издържа за цяла нощ, събужда се с писъци и викове да ги свалим...като заспи пак ги слагам понякога и така...

Общи условия

Активация на акаунт