Плетене на пити, козунаци, баници и др. тестени вкусотии.......

  • 90 549
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
не виждам никакви снимки  Thinking

# 31
  • Мнения: 4 371
не виждам никакви снимки  Thinking
Много бавно се зареждат, но ги има Simple Smile

# 32
  • Мнения: 11 607
Малко ти е дошла голяма тавата или малко тестото, но то тъй е.

По принцип имах още тесто....И него го бях направила...Но по съвет на майка ми, не ги сложих всичките в тавата(ако я нямаше 100% всичките бяха отишлш там), за да може всяко кръгче да си имало място да втаса и се надигне на спокойствие. И наистина - всяко се бе опекло отлично и вътре...на конци, на конци.......Е....аз и друг път ще я направя...и тогава....ще сложа всичкито тесто на едно място.....А по принцип и тази тава точно ми е най-голямата, имайте го предвид......

# 33
  • Мнения: 1 117
хайде и аз да се цопна с две произведения
- хлебчета - възелчета

- това е сладкиш, но го имам и в солена версия, тук е първи опит и не втаса достатъчно, инак става още по-ефектно.

ПС - сега се сетих, че имам още един много ефектен номер за оформяне на хляб, но трябва да го направя, че нямам снимки.

# 34
  • Мнения: 20
Ооо,Lois,това последното много ми хареса!Може ли рецептичките и за двата варианта-сладък и солен.

# 35
  • Мнения: 400
Засега само се записвам.

# 36
  • Мнения: 1 117
Lois, ...Може ли рецептичките и за двата варианта-сладък и солен.

Нямаш проблеми, само трябва да намеря време да ги кача някъде Grinning

# 37
  • Балчик
  • Мнения: 249
Това е днешната ми питка. Не е нещо ново като оформление, но на вкус стана супер.

# 38
  • Мнения: 4 371
Понеже начинът на оформяне го има вече в темата: Важно - машината за хляб, слагам линк към направата на тези вкусотии: 


Направих ги със сирене. Добре станаха, но има още какво да се желае, за да приличат на тези от снимката Blush
Благодаря за подробното разяснение  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 117
ето обещаното от мене хлебче, топло-топло от фурната,
не се чете много шарката тоя път, но ще добиете представа:

навива се на руло и се клъцва по дължина в средата,
като краищата остават цели.

# 40
  • Мнения: 1 283
Lois, браво   bouquet
Личи си, че си мераклийка thumbsup

# 41
# 42
  • Мнения: 3
Голяма майсторка си Lois !   Направо ме амбицираш!   bouquet  Ще публикуваш ли рецептата за сладкия и соления сладкиш?

# 43
  • Мнения: 1 117
обещаната рецепта за торта Анжелика - то всъщност е сладкиш според нашите представи. Предварително се извинявам за дългия текст  Rolling Eyes
ако имате въпроси -питайте.

# 44
  • Мнения: 1 798
Плакна очи, ей! Браво, момичета, браво, Lois   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт