Кои памперси са с ластик?

  • 5 046
  • 66
  •   1
Отговори
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Здравейте, скоро купих някакви много хубави памперси, които от двете страни на частта, която се залепва имаха ластици. Бяха  или 4, или 4+. За съжаление не им запомних опаковката и отново налетях на стария тип.
Можете ли да ми помогнете как да ги открия и различа от другите?

# 1
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
има едни с ластик на кръстчето Evybaby Simple Smile да не би да са те

# 2
  • Мнения: 1 335
Уфф и аз ги търся, също не запомних опаковката, бяха 4ти размер тези които купих. А сега последния път пак попаднах на старите... как можах да не погледна, реших че вече всичките са такива, ама явно не.

# 3
  • Мнения: 702
Момичета и аз съм взимала такива бяха италиански в жълта опаковка,но това беше преди година,продавачката ми каза,че вече нямали внос и от тогава не съм ги търсила!

# 4
  • Мнения: 179
Еви бейби са с ласти4ета,много съм доволна от тях и са на добра цена.

# 5
  • Мнения: 493
HUGGIES-страшно съм доволна и ти препоръчвам Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 44 121
Предполагам става дума за новите "Памперс" по принцип ги има от всеки номер...но все още се срещат по-рядко аз лично всъщност все от старите...май новите са по-малко бройки иначе няма разлика в опаковката.....

# 7
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Noemy, ако говориш за Pampers, новите са такива с ластичета. Някъде по опаковката трябва да пише baby fresh лосион или нещо от сорта, то това им е новостта. Ама не само, че са по-малко на брой в опаковката, ами по-малко поемат, изрязани ли са повече, няква друга ли магия са им направили, ама ние ако не ги сменим след 2 часа и си мокрим дрешките. Иначе ластичетата наистина са много удобни. Аз мисля вече да пробвам гащички, ма и те сигурно ще са доста изрязани, че да е удобно за ходене, ма по случая - повечко на ден.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 721
АЗ взимам от Новите Памперс 4 ка и разликата е че на ъях пише Макси а на старите не! Peace
Допаднаха ми много повече и седят по добре  bowuu

# 9
  • Мнения: 11 004
Досега не съм попадала на новите Pampers. Четох лоши отзиви за тях, дали е така Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 5 721
Ние ги позлваме вече повече от месец и не съм разочарована,напротив!

# 11
  • Мнения: 1 264
Стана ми интересно като прочетох, че новите Памперс са по-малко на брой. Последните, които взехме са с ластичета от двете страни и са в същата нова опаковка като предния пакет и пак са 72 бр. (говоря за 4-ката). Предният пакет беше пак с новата опаковка, пак същата бройка и пак си пишеше "bath lotion" или нещо такова (мързи ме пак да ходя да гледам). Та стигам до извода, че са променили опаковката и вида на памперсите, но още имат от старите и затова продължават да опаковат и от тях.
Новите са си хубави, както и старите.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 721
Новите са МАКСИ от 7 до 18 кг  Shocked Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 586
Аз харесвам ластичетата на новите памперс но засега незнам дали подсеченето е от тях или не ,иначе повече ми допадат от старите.
Междудругото преди време купувах едни немски Елкос и те бяха с ластици отстрани и отзад на дупето - много удобно и плътно прилепват ама не след дълго почнаха да пробутват ментета и се отказах от тях.

# 14
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Благодаря ви, момичета!   bouquet

# 15
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Между другото освен на Pampers такива гащички има и на Libero но със сигурност не са по-добри от тях.

# 16
  • София
  • Мнения: 672
HUGGIES-страшно съм доволна и ти препоръчвам Peace
Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 1 371
Пробвай с гащички, страшно удобни са и за детето , и за мен. Иначе и Хъгис, и Памперс съм виждала с ластичета.

# 19
  • Мнения: 1 197
Аз ползвам едни  италиански с оранжав етикет My kids се казват и са с ластик

# 20
  • София
  • Мнения: 142
на huggies са с ластик отзад на гръбчето. при слагане лесно се опъват и са удобни.

# 21
  • Мнения: 463
Наистина става дума за Памперс. И аз така се прецаках и не откривам разликите. Благодаря за уточненията. Друго нещо , споделено от приятелки, е че май в пакетите с по 68 бр. са от новите и надписа им е вертикален , а не хоризонтален, но това са само предположения. Май ще излезе вярно тоза за надписа Макси. То наистина трябва да пише нещо, за да се различават.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Последния пакет който взех беше от новите и въобще не съм доволна-пропускат.

# 23
  • Мнения: 463
Току що поглед0нах моя пакет,  в който има от стария вид. Също пише maxi! Явно това не е разликата.

# 24
  • Мнения: 1 672
Еви бейби са с ласти4ета,много съм доволна от тях и са на добра цена.
Peace

# 25
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
за новите и старите Памперси, разлика в опаковката не намерих. Старите бяха произведени в Турция, а новите с ластика в Полша. Втори път така и не намерих от полските  Sad За това си минах пак на Хъджис и съм доволна.

# 26
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ластиче отзад имат Либеро, Еви, Хъджис.  Но както Ноеми го описва ми приличат на Памперс, серията Up&Go.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 555
А от 3-ката има ли Памперс с ластик? На мен ми носят Памперс предимно от Германия и Австрия и винаги са с ластик. Тук обаче никога не съм попадала на такива.  Дали от новите, за които говорите само по-големите размери са с ластик?  newsm78

# 28
  • Мнения: 463
за новите и старите Памперси, разлика в опаковката не намерих. Старите бяха произведени в Турция, а новите с ластика в Полша. Втори път така и не намерих от полските  Sad За това си минах пак на Хъджис и съм доволна.

И аз така мисля да направя.
Ивон , не знам за 3-ката? Май не съм попадала.

# 29
  • Мнения: 41
Аз съм много доволна от новите!

# 30
  • Мнения: 405

Пробвали сме Pampers, Molfix, Libero, Baby sitter, но Huggies си остават номер едно!

# 31
  • Мнения: 1 986
За втори път попадам на "памперс" с ластици. Първия път в кръгчето с алоето имаше и надпис strech, а сега няма разлика в опаковките.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 721
Днес от Била взех пак от новите но.....
някой преди мен така е търсил че 4 ките бяха отворени доста пакети леко заголени Mr. Green за да видят от новите ли са,ужассс!
Е аз уцелих от новите пак но имаше леко отворени от старите и то доста пакети....

# 33
  • Мнения: 3 718
Вчера 18 минути се дзверих в две опаковки Памперс, едната от старите и едната от новите, разлика никаква. А новите са много по удобни. А и аз ги пазарувах от Билла. Между другото забелязах, че това е един от най свинските и безконтролни магазини в района ми. Разопаковани пакети, потрошени и неподредени бурканчета, кочина голяма. А преди време един много гнусен дядка мачкаше с ръце хлебчетата и после пак ги пускаше обратно в кутиите. Това в продължение на половин час без никой да му направи забележка  Sick
Съжалявам за спама  Embarassed

# 34
  • Мнения: 417
И аз попаднах на Памперс с ластик. В момента ползвам jumbo. Разлика в опаковката не откривам със старите пакети. Винаги досега съм пазарувала от Метро. И се получи така, че в една голяма опаковка има пакет с и пакет без ластик. Много странно!!!!!!!  Thinking

# 35
  • Мнения: 434
Ползваме Либеро откакто сме се родили.. един път купих 10 на "Памперс" на бройка от аптеката докато заредя голям пакет Либеро и малката много лошо се обрина от тая миризма бейби фреш или квото е там.. Няма да повторя.

# 36
  • Мнения: 1 986
Моята бебка зверски се обрина сега като ползвах от новите памперси с ластик. Какво ще ги правя сега 1 неотворен Jumbo пакет и 1 с липсващи 4-5 памперса, нямам представа(4-ка са 7-18 килограма).

# 37
  • Мнения: 1 773
Libero Comfort fit (не discovery) са с хубав ластик

# 38
  • Мнения: 64
Аз използвам памперси Евибейби с ластик и съм много доволна до момента. Евтини са, удобни и не пропускат.

# 39
  • Мнения: 469
От доста време сме на My love.Пробвали сме всичко на пазара и за мен няма по- добри памперси.Имат ластик отзад и широки еластични лепки,и най-важното не пропускат. Peace

# 40
  • Мнения: 406
Страхотни са ,но тези които са на цената на Pampers,защото има друг евтин вариант, който не струва Sick

# 41
  • Мнения: 3 314
новите на памперс са с ластик,но не сън доволна от тях-много малко попиват  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 368
Hugguies са страхотни и са с ластик отзад. Аз досега купувах само Pampers, но отскоро вече не разчитам само на тях.

# 43
  • Мнения: 1 986
Оказа се, че обривът не е от новия Памперс.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 773
аз ползвам само Памперс. Скоро чух, че са пуснали с ластик/даже не разбрах къде е/. Днес взехме, но са БЕЗ. Може би са стара партида, а пазаря от магазини, където не се застоява стока. Преди час детето се събуди и реве. Добре, че реших да и сменя памперса, бодита, пижами всичко беше мокро. Спала е не повече от 4 часа. Май ще ги сменям. Дано да не се обрине от новите.

# 45
  • София
  • Мнения: 663
пакета който свършихме бе от този на памперс с ластиците - на външен вид стоят добре, но при децата ми пропускат (сменям ги на 2 - 2 1/2ч.), явно са ги направили по-тънки за сметка на ластиците и този лосион за баня... #Crazy

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Либеро са с ластик а съм виждала и на Нанис с ластик.

# 47
  • Мнения: 510
Разлика между опаковките на Памперс - стари/ нови не намерих  newsm78 Новите ми харесаха доста. Миришат по-добре. Старите миришеха на урина още в опаковката  Sick

# 48
  • Мнения: 1 931
От доста време сме на My love.Пробвали сме всичко на пазара и за мен няма по- добри памперси.Имат ластик отзад и широки еластични лепки,и най-важното не пропускат. Peace

Peace
 Само да добавя за гащите, за сина най- добри бяха на Либеро гащите и ако и за малката взимам ще са пак от тях. А от "памперс" окончателно съм се отказала и не бих направила още един компромис с тях за сметка на децата ми. Не стига че са от скъпичките памперси, а и са боклуци и да се чудя после как да си лекува кожичката на дупето.
Полските са добри, но турските са боклук, а за съжаление на нашият пазар са основно турски.

# 49
  • Мнения: 79
И аз се отказах от памперс, досега нямахме проблеми с тях ,но малката се изрина и  минахме на либеро ,много са удобни с ластици са и не и се врязват в коремчето Peace

# 50
  • BG
  • Мнения: 2 217
Huggies имат страхотни пеленки с ластик.

# 51
  • Мнения: 446
на тези новите Pampers които имат ластик ,там където е какпката която позва че са ароматизирани има и една гъсеничка и пише stretch  и е показано че имат ластик  Peace

# 52
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Използвала съм с ластик на Либеро и Дайперс.
Доволна съм от Либеро с ластик, дано пак ги оцеля следващия път, че вече сме по-големи.

Някой знае ли на Либеро с ластица над 8кг, кои са newsm78

# 53
  • Мнения: 491
на тези новите Pampers които имат ластик ,там където е какпката която позва че са ароматизирани има и една гъсеничка и пише stretch  и е показано че имат ластик  Peace
Точно,аз съм много доволна от тях.Но вече цяла седмица търся на опаковката да има гъсеничка,но не ги намирам Sad

# 54
  • Мнения: 298
От Хъджис съм най-доволна, само техния ластик удържаше положнието при нас.  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 9 973
има едни с ластик на кръстчето Evybaby Simple Smile да не би да са те
ние сме с такива Peace

# 56
  • Мнения: 729
Аз използвам памперси Евибейби с ластик и съм много доволна до момента. Евтини са, удобни и не пропускат.
  Да така е.Чак не е за вярване,че цената им е толкова ниска а са с такова качество.

# 57
  • Мнения: 1 931
Аз използвам памперси Евибейби с ластик и съм много доволна до момента. Евтини са, удобни и не пропускат.
  Да така е.Чак не е за вярване,че цената им е толкова ниска а са с такова качество.
И ние от известно време сме с тях. А и миришат хубаво.

# 58
  • Мнения: 729
Аз използвам памперси Евибейби с ластик и съм много доволна до момента. Евтини са, удобни и не пропускат.
  Да така е.Чак не е за вярване,че цената им е толкова ниска а са с такова качество.
И ние от известно време сме с тях. А и миришат хубаво.
  Peace Да и имат ластик и на лепенките.

# 59
  • Мнения: 3 718
Аз използвам памперси Евибейби с ластик и съм много доволна до момента. Евтини са, удобни и не пропускат.
  Да така е.Чак не е за вярване,че цената им е толкова ниска а са с такова качество.
А къде се продават тези Евибейби?

# 60
  • Мнения: 2 231
От Хъджис съм най-доволна, само техния ластик удържаше положнието при нас.  Mr. Green
И ние така.  Peace

# 61
  • Мнения: 71
huggies, libero, pampers, ама новите

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 23
И ние сме на "Евибейби" и до сега съм много доволна. Преди няколко дни обаче купихме нов пакет и неприятно се изненадах, че са премахнали ластичните лепенки /които сега са и по-къси/ и са само с ластик в кръстчето. Не знам дали е само пропуск за тази партида, но вероятно не е , защото има и малка разлика в опаковката...

# 63
Ние сме с Дайперс с ластик са и не пропускат от никъде дори когато са препълнени.

# 64
  • Мнения: 1 197
Ние сме с Дайперс с ластик са и не пропускат от никъде дори когато са препълнени.
За мен това са най-добрите памперси

# 65
Голяма реклама имнаправихме,но така е хубавото си е хубаво.Какви ли не пробвахме,та не беше Памперс,Леберо,Еви бейби,Бейби лукс,Хъджис,Мамия и всички пропускаха пишуто................Това не е реклама!

# 66
  • Мнения: 679
Noemy, ако говориш за Pampers, новите са такива с ластичета. Някъде по опаковката трябва да пише baby fresh лосион или нещо от сорта, то това им е новостта. Ама не само, че са по-малко на брой в опаковката, ами по-малко поемат, изрязани ли са повече, няква друга ли магия са им направили, ама ние ако не ги сменим след 2 часа и си мокрим дрешките. Иначе ластичетата наистина са много удобни. Аз мисля вече да пробвам гащички, ма и те сигурно ще са доста изрязани, че да е удобно за ходене, ма по случая - повечко на ден.
И аз мисля, че става въпрос за новите Pampers, на мен много ми харесват. Преди известно време се снабдис с 2 пакета от Кафланд /Младост/. Това за baby fresh лосион го пише и на тези, който са без ластици. Половин час се пулих да гледам през пакета дали лентата на картинката е зелена или лилава, каквато всъщност е разликата /зелена лента - без ластици/.
иначе не съм забелязала да попиват малко, много ми харесват как стоят, много са удобни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт